Не за Будка• 16 августа 2024
Нейтропенія
В сина легка ступінь нейтропенії вже
1,5 - 2,5 роки.
Показник нейтрофілів в абсолютних значеннях 1-1,5 ( то лікарі вважають легкою ступінню нейтропенії)
В сина показники є іноді в нормі, іноді легка ступінь. Коли здоровий я маю на увазі.
Були в гематолога, вона сказала що це не захворювання крові, що по її частині все ок.
Були в педіатрів , в імунолога - сказали легку ступінь без частих хворіб та без ускладнень від них - то просто спостерігати. Раз в півроку - рік робити ЗАК і все. Бо на прийомі в імунолога здавали й різні імуноглобуліни, щоб бачити як працює імунітет і все таке. Сказали що все ок. Просто спостереження.
Може в когось з дітей таке було. Чи пропала нейтропенія? Чи так і залишилась?
1,5 - 2,5 роки.
ЖаннаНеАгузарова• 16 августа 2024
Давно вас не было.
Лимфоузлы уже не щупаете?
Т.е мнение каких то неизвестных женщин для вас компетентный мнения врачей?
Лимфоузлы уже не щупаете?
Не за Будка
• 16 августа 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Давно вас не было.
Лимфоузлы уже не щупаете?
Так давненько. Хочу з понеділка здати аналіз, бо вже давно не здавала, от і згадала про ту нейтропенію, вирішила ще раз створити тему. Дякую що зайшли
Не за Будка
• 16 августа 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Давно вас не было.
Лимфоузлы уже не щупаете?
Лімфовузли не щупаю.
ЖаннаНеАгузарова• 16 августа 2024
Ответ дляНе за Будка
Лімфовузли не щупаю.
Хоть тут попустило .
Сын по прежнему живёт обычной жизнью , занимается спортом ?
Вы присолушались к советам из многочисленных тем раньше и обратились к профильного врачу для себя?
Не за Будка
• 16 августа 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Хоть тут попустило .
Так ходить на спорт. Гуляє. Зараз відпочиваємо за кордоном. Але в понеділок приїду і хочу піти здати аналізи перед школою, і от знов почала переживати за ті нейтрофіли. Ну ад не п´ю, просто стараюсь себе тримати в руках сама
ЖаннаНеАгузарова• 16 августа 2024
Ответ дляНе за Будка
Врачи проблемы не видят, сына ничего не беспокоит и он живёт обычной жизнью ,анализы вы мониторите. Отпустите эту ситуация и дайте жить спокойной жизнью семье и себе . Пробейте хоть лёгкие успокоительные, перед школой это никому не помешает)