Гостра на язик• 16 августа 2024
Ви помітили, що в найбідніших районах Києва
Купа магазинів із дрібницями по типу аврори,прямо ціле скупчення на одній вулиці ну і ще всякий фас фуд по типу гарячої випічки
В центральній частині такого бума таких магазинів немає, мабуть залежить від контингенту района
Гостра на язик
• 16 августа 2024
Ответ дляRemensa
Ага, значить купувати на Алі, то пани з Печерських не брезгують, а в Аврору зайти - статус не дозволяє.
А як ви визначили бідний район чи ні? Дайте відповідь
Вони замовляють із алі на печерськ,щоб продавали в інстаграмі жителям інших районів
Гостра на язик
• 16 августа 2024
Ответ дляНеКонец-Света
На майдане есть новус в трц Глобус. Дальше на бесарабке есть сильпо.
На палаце спорта тоже есть сильпо в Гуливере.
Большие супермаркеты есть в центре, они прячутся в торговых центрах на минусовых этажах.
Там і маленькі магазинчики є,і фора за метром
Зажуженная Жужжа• 16 августа 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Це де стільки Аврор на Дарниці?))
Дарницька площа 3 Аврори. Ще є Бонус і копійочка і ще якийсь магазин ширпортребу
Гостра на язик
• 16 августа 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Червоний маркет
Гостра на язик
• 16 августа 2024
Ответ длявре_Динка
Ооо, розкажіть це в Кончі Заспі) яка навіть не Київ)
Приватний будинок завжди виграє квартирі , якщо він в Києві або на околицях
Пешеходик• 16 августа 2024
Ответ дляRemensa
На Трої аж три Аврори. І ті весною відкрились. Мабуть, ми не дуже бідні😆
А район огромный. Похоже, мы одни из самых богатых 😂
ЗабежАЛОЧКА• 16 августа 2024
Ответ длявре_Динка
А вы вообще не отличаете элит поселок и отдалённый район города?
Гостра на язик
• 16 августа 2024
Ответ дляRemensa
І який вигляд має бідний район? Ви нормально напишіть, а не відпісками
По будинкам, контингенту,зупинкам, сміття,ці магазини дрібниць,ларьки безкінечні , торгівля на кожному кроці незаконна,бухарі ,наливайки ,біляші
Віддаленість від центру
Взагалі загальний пейзаж
Віддаленість від центру
Взагалі загальний пейзаж
Ответ дляГостра на язик
Віддаленість від центру
Взагалі загальний пейзаж
Віддаленість від центру
Взагалі загальний пейзаж
Ага, то жителі Воскрєсєнки винні, що їхнім будинкам багато років і нових ніхто будувати не хоче. І про який контингент ви говорите? В центрі, мабуть, на бричках їздять і рабів з собою возять?
Цигарний шланг• 16 августа 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Помітила, живу в Голосіївському районі, мало взагалі таких магазинчиків..Зате на Троєщині, Борщагівці, ДВРЗ і таких всяких місцевостях багато дуже
Ну как же не обхаять Троещину.Кстати,на троещине только ОДИН магазин Авроры.
мадам Везувий• 16 августа 2024
Ответ дляГостра на язик
Віддаленість від центру
Взагалі загальний пейзаж
Віддаленість від центру
Взагалі загальний пейзаж
Бо в центрі їх би скоренько розігнали, а в спальних районах закривають очі. Якби не розганяли то і перед ЦУМом стояли б біляші і розкладка з кавунами. Біля мене позносили МАФи з цим всім барахлом, хоча вони більш-менш пристойний вигляд мали, не пройшло і місяця як на тому місці зʼявилася фура з кавунами і виносний деревʼяний столик 🫣
Подмигашка• 16 августа 2024
Ответ дляКраїна мрій
Темы про левый и правый берег перестали заходить. Теперь про беднейшие районы пошло
а аврора як лакмусовий папірець
Країна мрій• 16 августа 2024
Ответ дляГостра на язик
Вище скажіть ,що весь Київ однаковий
Так никакой город не одинаковый. И районы формировались по разным факторам: где-то научная и творческая интеллигенция, где-то рабочие заводов и фабрик… но ваши критерии наличия или отсутствия определенных магазинов нелепы немного
мадам Везувий• 16 августа 2024
Ответ дляRemensa
Омг, по ціні оренди і кВ м нерухомості прекрасно все видно. Дивитеся ціну на кВ м в спальному районі і на печерських Липках і все зрозуміло. І так, то не новина, що в районах з дорогими жк біляшів Ви не зустрінете
Країна мрій• 16 августа 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
А кто его сделал элитным? Это же как-то сложилось исторически? Не находите? Или вы не знаете как дврз расшифровывается? Так откуда там рафинированной элите взяться?
Совбез• 16 августа 2024
Гостра на язик
• 16 августа 2024
Ответ дляRemensa
До чого тут вині?
Гостра на язик
• 16 августа 2024
Ответ дляRemensa
Ніхто нові безкоштовно не побудує
Гостра на язик
• 16 августа 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Удалено администрацией...
Ближче до центру ,правий берег
Країна мрій• 16 августа 2024
Ответ дляГостра на язик
Ближче до центру ,правий берег
Ближе к центру- это насколько близко? Назовите улицу
Вільний митець• 16 августа 2024
Ответ дляГостра на язик
До чого тут вині?
Я не розумію логіки вашої. Якщо знесуть старий фонд і побудують новий ЖК, то район зразу стане багатим?