Гостра на язик• 16 августа 2024

Ви помітили, що в найбідніших районах Києва

Купа магазинів із дрібницями по типу аврори,прямо ціле скупчення на одній вулиці ну і ще всякий фас фуд по типу гарячої випічки
В центральній частині такого бума таких магазинів немає, мабуть залежить від контингенту района
Країна мрій• 16 августа 2024
Ответ дляВільний митець
Я не розумію логіки вашої. Якщо знесуть старий фонд і побудують новий ЖК, то район зразу стане багатим?
Была ж программа сноса хрущевок, Кличко обещал обновит старый фонд и реконструировать. На бумаге наверное пока только

Ку-кусик• 16 августа 2024
Аврор/Копієчок по всій Україні, як грязі.
мадам Везувий• 16 августа 2024
Ответ дляКраїна мрій
То не за Кличко відбудеться точно, бо він себе вже проявив видачею дозволів на будівництво на кожному вільному клаптику землі.
Не зви чайна• 16 августа 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Помітила, живу в Голосіївському районі, мало взагалі таких магазинчиків..Зате на Троєщині, Борщагівці, ДВРЗ і таких всяких місцевостях багато дуже
Так цікаво. Я вже років п´ять-сім, як помітила, що проживаючі на Голосіїво щиро вважають себе районом у центрі Розпочалось це все після того, як кілька донецьких гігантів релокейтнули своїх менеджерів та топ менеджерів, заселив там ними частину нових та відносно нових ЖК.
Хто би мені ще років 10 тому сказав, що жителі Ліко Граду та Проспекту Наукі будуть вважати себе жителями елітного центру Києва
Не зви чайна• 16 августа 2024
Ответ дляГостра на язик
Чим зручніше?
Голомвєво ближче до центру
По карті від Корчеватого до Печерська стільки ж, як від Старої Дарниці. Ось така цікава географія центральних районів
Ксерокопия ночи• 16 августа 2024
Скорее соглашусь. Живу на Оболони, самая дыра - Героев Днепра, за рынком. Тут ничего нет, ни развивалок для детей, ни парков (до Наталки пилять пешком или на общественном транспорте, если нет машины). Зато полно наливаек, кафешек под окнами, Аврор, пьяниц, нариков. В доме постоянно меняются жильцы. Вокруг разруха.
Качка в тапцях• 16 августа 2024
Ответ дляMs. Анонимная
Ну допустим на новопечерских липках есть аврора)
То не просто аврора
То Ля´Аврора🤣

Не вмію заміряти• 16 августа 2024
Якщо поблизу немає великого супермаркету, то маленькі магазини часто виручають і не найбідніших покупців. Таке як замінка для швабри, губка для посуду, чи ще якась дрібничка, по яку не хочеться десь далеко їхати, на ці товари є покупці різного статку. Це суто зі спостережень. Але дійсно в бідних районах покупців в тій же Аврорі буде більше. Особливо мам з дітьми.
Намакушка• 16 августа 2024
В центральних районах дорога оренда
Куда ж без меня• 16 августа 2024
Ответ дляНамакушка
В центральних районах дорога оренда
ну я не в Киеве. В центре и разливаек типа море пива нет.
Намакушка• 16 августа 2024
Корчеватое , там ничего нет.Наверное миллионеры живут😂😂😂
ir.zhuck• 16 августа 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
та ну!
ви свій район погано знаєте!
у вас там клондайк у вигляді басейну в дитячий поліклініці, що поруч з вами!!!
розвивалки є в сусідніх школах від шахів до музичної школи в 245 і картингу,
а біля церкви на Мінський до якої вам можна доїхати прямим 24 тролейбусом у вас 125 різних розвивалок в Сфері від крутих бальних танців до робототехніки, астрономії, перукарів і т.д.
а ще недалеко є гончарі і т.д.
а знаходження поруч з кінцевою метро взагалі робить вам величезний бонус, що ви можете легко повертатись з будь якого району Києва і не поспішати на останній автобус/тролейбус/маршрутку і не хвилюватись стосовно повітряної!!! бо метро ваше постійно їде....
Намакушка• 16 августа 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Немає, тому що ,зазвичай, в центральних районах орендують офіси ,кафе, ресторани, різні організації.Також молодь , і люди з дітьми часто ходять гуляти в центр.Також, там багато квартир під добову оренду, хостели.Наливайки розраховані на те щоб людина , яка йде з роботи взяла там алкоголь.Оскільки більшість Киян живуть в спальних районах, то такі заклади там і розташовані
Куда ж без меня• 16 августа 2024
Ответ дляНамакушка
я в Днепре живу в центре. И да, нет наливаек. И алкашей нет. И аврора есть одна.
Совбез• 16 августа 2024
Ответ дляir.zhuck
та ну!
ви свій район погано знаєте!
а ще недалеко є гончарі і т.д.
Ще й майже всі районі держ контори поруч. Податкова, ЦКС, пенсійний, собез. Мені щоб щось вирішити треба їхати туди бо зна скільки. Плюс ринок. Плюс вихід до Дніпра, пляж. І нарешті ціни, наприклад в Сільпо нижчі, ніж на Івасюка ( Ліпки Оболонські)
БоВжеВільна• 16 августа 2024
Ответ дляНеКонец-Света
На майдане есть новус в трц Глобус. Дальше на бесарабке есть сильпо.
На палаце спорта тоже есть сильпо в Гуливере.
Большие супермаркеты есть в центре, они прячутся в торговых центрах на минусовых этажах.
Есть, но идти не близко
Шалена красуня• 16 августа 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Чем дальше от центра- тем дешевле жилье
И тем больше Аврор
Акукарача• 16 августа 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Ага, а Голосеевский то прям элита🤣
сейчас типа да. новая мода. ранее все ебалонь хотели, а сейчас голосуха и пофиг что метро закрыто , подруга риэлтор рассказывает запросы ’золотой молодежи’
Акукарача• 16 августа 2024
Ответ длямимАпроходила
Самий зелений район, з парками і інфраструктурою. Зато Позняки камʼяні джунглі вас веселять мабуть.
поверьте это штамп и зелени у меня гораздо больше на осокорках чем в старых районах. за эпицентром куча пляжей и прочего , но тут кроме улиц урловской и ахматовой с пчелкой народ видно названий не знает ,вы не задумывались тогда почему цена на осокорках и части позняков гораздо дороже чем многие модные р-ны .навеное тут не так плохо как считают понаехи з мухосрансоков

Ксерокопия ночи• 16 августа 2024
Ответ дляir.zhuck
та ну!
ви свій район погано знаєте!
а ще недалеко є гончарі і т.д.
Вот именно, что ’жизнь’ начинается от метро Минская. У меня не первоклашка, и развивашки уровня близлежащих школ, так же, как бассейн в поликлинике, меня не устраивают.
Виниловая пластинка• 16 августа 2024
А я то думаю чому на Хрещатику завжди черга за сосискою в тісті, і за напоями, і морозивом, це ж все біднота київська зголоднівша стоїть
Наизнанку• 16 августа 2024
Ответ дляГостра на язик
До чого ви це?
Магазини з гарячою випічкою в центрі
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 16 августа 2024
Ответ дляГостра на язик
Я живу не там,але і на моїй вулиці немає таких магазинів
Соболезную
ir.zhuck• 16 августа 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
знаєте, я жила досить довго в тому районі (між кінцевої тролейбусів і 245 школою).
і там багато всього є і було.
якщо у вас є дитина і ви хотіли б розвивати її, то важливо знайти не тільки просто розвивалку, а той напрям, що подобається дитині. і інколи потрібно возити ну дуже далеко.
зараз моя донька відвідує тренування, до яких ми добираємось 1год45хв. а ось з вашого району добиралась би за 1год30хв і на 8 гривень дешевше.
все буває.
шукайте що подобається. але точно знаю, що в тому районі купа всього!
Bor bor• 16 августа 2024
Ответ длямимАпроходила
От погоджусь стосовно Борщагівки по депресивності. Ще б додала сюди Новобіличі. Я там прожила 20+ років, ага, ліс шикарний, але контингент...А стан більшості будинків...Взагалі не скучаю по цьому району. Зараз живу якраз на Позняках (біля Рів Гош новобудови) і це найкращий райончик Києва для мене. Я не бачу тут алко-нарко, я не боюсь заходити в під´їзд, у мене у дворі десятки закладів, аптек, Ашан, педіатр по декларації у клініці в будинку навпроти, озеро, скверики та алейки, у дворах поряд (більш старі будинки) неймовірні клумби, все таке доглянуте. Інфраструктура кажете? Я не виїжджаю фактично звідси, все тут є. І державні садки також є поруч. А приватний просто у дворі.
Шалена красуня• 16 августа 2024
Ответ дляНе їм після шостої
А як це вас з Печерських липок на порадниці занесло?)
Так на Печерских Липках есть две Авроры
ir.zhuck• 16 августа 2024
почитала цю тему і бачу, що багато хто бідкається і шукає якісь виправдання.
але в Києві, якщо поруч чогось не має, то можна добратись, доїхати, знайти ТЦ - де все зібране разом. Що з того, що поруч зі мною ринок, що вже переметнувся на осінній одяг?! вчора з донькою поїхали на Почайну в територію мінімальних цін і там купили їх спіднички в школу. І вибір і відносний комфорт. (хто їде з малими дітьми - беріть з собою воду і дуже легко одягайте дітей, в дитячій зоні дууууууже душно. ми були в дорослій). можна і інші магазини знайти.

а по темі теми, то вже написали: ЦІНА аренди різна.
Говорю відверто• 16 августа 2024
Ответ дляШалена красуня
Так на Печерских Липках есть две Авроры
А что там продают в тех Аврорах?
Говорю відверто• 16 августа 2024
А не колько лет назад расцвет аптечного бизнеса , просто всюду аптеки
Шалена красуня• 16 августа 2024
Ответ дляГоворю відверто
А что там продают в тех Аврорах?
Хлам