Как нефиг делать• Изменено 16 августа 2024

Сиджу плачу, жалко себе( зробила панорамний знімок зубів

А там вони такі заліковані, переліковані, що половина вже без нервів(
Стидно якомусь лікарю показати цей знімок.. будуть думати шо я бомжиха що не дивлюсь за зубами
А я як маніяк їжджу до тих стоматологів((

І так жалко себе стало… просто обідно що в когось вони нормальні і особо без зусиль

Та ще й зробила ТРГ в боковій проекції щоб ортодонту показати
Але ж там шо не зуб то заліковані канали в ньому.. стидно показати
Инстагра_мерша• 16 августа 2024
Вот вам пару фоток монарших особ. Чарльз и бывшая королева Дании Маргерет. Ни тебе виниров, брекетов и т.д. У меня тоже леченые- перелечены, но визуально лучше пока выглядят.
Прикуси Язика• 16 августа 2024
ой, то ви ще до орто не дійшли) Бо є шанс шо скаже ’тонка кістка, то якщо втратите зуби, то нема куди імпланти вкручувать’
Некомильфо• 16 августа 2024
У Вас есть деньги на зубы и это главное.
Почему Вы так переживаете , что подумают? Это их работа. К гинекологу не ходите, чтоб километраж там не считывали?😂
Прикуси Язика• 16 августа 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
да конєшно)) верхній ряд у куруля - коронки 99%
Инстагра_мерша• 16 августа 2024
Ответ дляПрикуси Язика
Может быть. Но выглядят не идеально. А он король. Улыбается, не комплексует
Поторописька• 16 августа 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Всім все одно чому так вийшло. І лікарям в тому числі. Ніхто вас не буде ні за що вичитувати, видихайте.
Меня один раз отчитал стоматолог-хирург в государственной поликлинике. Сказал: ’Почему рот в порядок не приводите? Молодая ведь дама.’. Но это было около 10 лет назад. И тому стоматологу на вид было за 50
Мона Лиза• 16 августа 2024
Пфффф
У меня нет ни единого нелеченного зуба. Половина удалена. 8 штифтов, 3 импланта, мост и 19 коронок. Я по стоматологам с детства, как на работу. И конца нет. Последний прикол был, когда поплыли в разные стороны передние на штифтах. Снова ортодонт и тд. Я уже психую, говорю, сделайте просто вставную челюсть, я заидралась. Но, походу, это и будет когда-то финал.
Поторописька• 16 августа 2024
Ответ дляДевальвация
Так же зубы это генетика, что досталось, с тем и жить и от вас это не зависило
Гигиена ротовой полости и питание тоже влияют на состояние зубов
Поторописька• 16 августа 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Вот Чарльзу брекеты не помешали бы
Все буде Україна• 16 августа 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Та як
Минулого разу лікар при огляді клацав ротом що ось і ось коронка, тай тут коронка
Коли він кляцав мені хотілось плакати
Бо мені 35
Та й лікар мій ровесник

Якби я була вже бабуся то було б по іншому
Як часто у вас виникає карієс?
Які у вас засоби для догляду? Пасти і щітки
Херсон це Україна• 16 августа 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Є в мене подруги щасливі
З брекетами
Кажуть що в них тільки 1 зуб з коронкою
І що? У мене зверху всі коронки, знизу майже всі, тільки вісім передніх своїх. Я б ще за це переймалася. І теж постійно ходила до стоматолога .
автор Как нефиг делать • 16 августа 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Як часто у вас виникає карієс?
Кожні 6 міс
Курапрокс із макс фтором
Іригатор на швидкості 8
Флос
Щітка курапрокс
Аnnеt• 16 августа 2024
у кого-то кожа чистая, а у кого-то всю жизнь высыпания и шрамы на лице.
кто-то с густыми волосами, а у кого-то крысиный хвостик.
кто-то без целлюлита в шортиках бегает в 45, а у кого-то дряблые ноги уже в 22.
все разные. но у каждого что-то может быть не в порядке, что у вас вполне здорово. смысл завидовать другим и жалеть себя?
Все буде Україна• 16 августа 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Кожні 6 міс
Курапрокс із макс фтором
Іригатор на швидкості 8
Флос
Щітка курапрокс
Кожні 6 місяців з´являється каріозна цятка, я правильно зрозуміла? Де саме? між зубами?
Ви самі помічаєте чи йдете до лікаря через біль?

Вам потрібно максимально пролікувати все, що у вас є, весь карієс, прихований, десь між зубами, прихований під коронками тощо. Подивитись на знімках чи КТ, якщо лікар вважатиме за потрібно.
І після повністю пролікованих зубів продовжити максимально дотошно слідкувати за зубами і подивитись, як буде далі.
Паста із фтором обов´язково
Зубна нитка
Йоршик міжзубний
Зубна щітка Курапрокс монопучкова - додатково до основної щітки. Обов´язково.
Ответ дляВсе буде Україна

Паста із фтором обов´язково
Зубна нитка
Йоршик міжзубний
Так дякую
Я Каріна розпізнаю коли йду робити КТ
Бо він захований десь в зубі
Ось нещодавно була величезна дирка.. а з виду нормальний зуб
Я зробила КТ з описом і вже там мені рентгенолог описала кожен зуб і кожну дірку
І я вже йшла конкретно лікувати ту дірку
Лікар відразу не помітила
А потім в шоці була
Девальвация• 16 августа 2024
Ответ дляПоторописька
Если было так, то стоматологи были б без работы
Поторописька• 16 августа 2024
Ответ дляДевальвация
Ну вот часть моих зубов разрушилась из-за того, что я ем сладости на ночь, нерегулярно чищу зубы и годами откладываю визит к стоматологу
Мульйонерша• 16 августа 2024
Ответ дляПоторописька
не влияют пломб нет. все зубы свои
могу забыть почистить
Поторописька• 16 августа 2024
Ответ дляМульйонерша
не влияют пломб нет. все зубы свои
могу забыть почистить
Влияют