Лама_мама• 18 августа 2024
Едем в двухэтажном автобусе. У меня 36 место(рядом 3)-это у окна или у прохода?
Ms. Похвала• 18 августа 2024
Ответ дляЛама_мама
Да
Может быть по разному, но обычно нечётные у окна
Лама_мама
• 18 августа 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Не понятно, рядом 3 справа или слева? И какой именно автобус.
В теме ошибка,рядом не 3,а 35
Лама_мама
• 18 августа 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
а при покупці місце не обирали? плану місць не було?
Нет,к сожалению. Места нам озвучены при посадке и я оказалась не рядом со своими детьми(
ПодругаМужа• 18 августа 2024
Я еду в двухэтажном автобусе Еколайн. 35 место у окна. Дочка едет на 39, тоже у окна.
И_В_офигительных_штанах• 18 августа 2024
Ответ дляЛама_мама
Попросите поменяться
Ответ дляЧумачечая Весна
фото
Не факт. Другая марка автобуса и места расположены по другому....
Раз одела не бу• 18 августа 2024
Скрин ужасный, но места у окна обычно с таким квадратиком, который и обозначает окно
А так да, надо знать марку автобуса, чтобы что-то утверждать
Стебель березы• 18 августа 2024
Ответ дляЛама_мама
І шо? От Ви не поручь з дітьми і шо тут такого? Сядьте, вмостіть зручно попу, візьміть книгу і трохи перепочиньте від того ’круглосуточного матєрінства’. Вспокойтесь, мамо, відпочиньте. Сприймайте це інакше, що Ви не будете в поїздці обслуговувати Ваших дітей, а вони прокачають власну самостійність.
Інджой, як то кажуть!
Раз одела не бу• 18 августа 2024
Ответ дляСтебель березы
Інджой, як то кажуть!
В такой ситуации я всегда не завидую пассажирам рядом с детьми
То ’мама’, то туда-сюда ходят, то крутятся
Маме - красота
Ленне-Рейма• 18 августа 2024
Ответ дляСтебель березы
Інджой, як то кажуть!
Я не згодна з Вами. Пам´ятаю я була студенткою і їхала на навчання в автобусі 1,5 год. Поряд зі мною сидів старпер / для мене дідок/ і хотів мене лапати за коліна. От і уявляю якби з ним сиділа дівчинка- підліток. Тому ні! Моя дитина їде зі мною в ряду і це навіть не обговорюється!
Стебель березы• 20 августа 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
Слухайте, Ваша історія не унікальна, таких дідуганів ’шалавлівие ручькі’ повно скрізь. Такий любітєль може зустрітись будь де, в ліфті, в громадському транспорті (де ти стоїш, а воно біля требе треться чи тєрєбонькає) в маркеті в черзі, таких багато, вони дорослі і ласі до молодих і мовчазних. Тут питання до батьків, які мають виховувати дитину АДЕКВАТНОЮ і шоб дитя знало і враховувало СВОЇ кордони. Там де не зручно казало : мені не зручно, не чіпайте, допоможіть ітд. Не бути ’тєрпілою’.
Гарних Вам подорожей і свідомих попутників.