Кинг-Конгша• 18 августа 2024
Що з набутого за кордоном досвіду ви б хотіли втілити в рідній Україні?
Незламна Україна• 18 августа 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Це трохи інше, бо саме в вихідні дні в людей є можливість відвідувати такі заклади, якщо вони не будуть працювати в вихідні, то зовсім закриються.
І це частина спільного сімейного досугу(не памʼятаю як це буде на укр)
Я праильно понимаю: что б машка повела своих детей посмотреть на обезьянку, когда ей удобно, кассир зоопарка должен в воскресенье работать?
Водитель автобуса? Он не человек?
сладкий_ноябрь• 18 августа 2024
Ответ дляНезламна Україна
Странно. Почему работники зоопарка хуже продавцов???
Чому гірші? Не гірші.
Магазин це не місце відпочинку, на відміну від зоопарку.
НеВРотик• 18 августа 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Та все інше, крім магазинів.
Незламна Україна• 18 августа 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Що дасть вам ця інформація?
Очень много
Стефанія• 18 августа 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Мене за кордоном завжди вражало відношення до дітей. Вони нікого не бісять, чужі люди до дітей чужих всміхаються, дуже доброзичливі.
В Україні я такого не бачила ніде.
Вже мовчу про відношення до дітей в садочку/школах і тд. Таке відчуття, що все повинно бути з мінімальним стресом для дитини. І я це дуже ціню.
Італія то взагалі космос, там дітей обожнюють!!!
В Україні я такого не бачила ніде.
Також замітила . Ще у Італіі в першому класі вчать дітей не табличку множення і що таке Н20 - це в житті непригодиться , а правила етикету, як поводитись в суспільстві, кому можна дати здачу, поважати людей і тд . Потім з них виростаютьь адекватні люди
сладкий_ноябрь• 18 августа 2024
Ответ дляНезламна Україна
Водитель автобуса? Он не человек?
Ви взагалі що мені намагаєтеся довести?
А то я за всім розумію ваші повідомлення,
Мию вікна у мороз• 18 августа 2024
там нет насильной армии ,только контрактная ,на улицах не хватают и силой в посадку на мясной штурм не отправят,вон поляки провели опрос и решили,что воевать не станут, а у нас никто не спросил
Кручу хвости• 18 августа 2024
Ответ дляНезламна Україна
Подвуйна ставка аж бегом повысит желание продавца работать в воскресенье
Два раза в месяц
В Україні? Звичайно знайдуться бажаючі працювати дві неділі в місяць за подвійну ставку. За кордоном у продавців якось не виникає бажання працювати в неділю.
Незламна Україна• 18 августа 2024
Ответ дляНеВРотик
І в цих зонах відпочинку працюють люди у вихідний. Це ж несправедливо, що вони в цей день не з родиною.
Розводимо демагогію про права продавців, коли сотні професій також працюють у вихідні. Такі правила в Європі, ну ок. Але щоб сказати, що це саме те, чого не вистачає в Україні великі сумніви. Нам є що запозичитити і без зачинених магазинів у неділю.
Людям сказали что так правильно.
Они так и думают
Я вчера иностранцу объяснила схему эту. Он 10 лет жил с мыслью что это правильно.
Ушел думать
Они так и думают
Ушел думать
Незламна Україна• 18 августа 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Зимою тут прекрасно.
Особливо, коли є сніг :)
( Я суто про той регіон, де зараз я, тут дійсно гарно в будь-яку попу року).
І так, навіть в дощ тут гуляють із дітьми.
Дощовик, гумові соботи - і вперед )))))).
Особливо, коли є сніг :)
Покажите как-то фото родителей по дождю в парке?
Незламна Україна• 18 августа 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Чому гірші? Не гірші.
Так почему она должна работать чтоб продавец погулял???
язззззь!!!• 18 августа 2024
Ответ дляЛастоноша
Це, мабуть, Німеччина з вихідним у неділю)) мені це там не сподобалось,
Що поганого, щоб провести день зі сім´єю, друзями чи на природі. Невже один день без магазинів це кінець світу?
ЯниЯ• 18 августа 2024
Ответ длялаМпочка
Неділя - вихідний день для всіх.
Відношення до дітей. Рівень освіти і інклюзія.
Дороги
Все добре по вашим пунктам, але неділю я б залишила) Це жах
Незламна Україна• 18 августа 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Ви взагалі що мені намагаєтеся довести?
Что идёт охрененый перекос между людьми
Одни должны пахать чтоб другие погуляли
Но еду купить низзя
И все таки, напишите свой график работы. Вы же работаете?
Одни должны пахать чтоб другие погуляли
Но еду купить низзя
сладкий_ноябрь• 18 августа 2024
Ответ дляСтефанія
В дитини є такий предмет, який називається Туси :)
Там з дітьми розмовляють про емоції, про те, як їх проявляти, не проявляти, розуміти, відрізняти і тд.
Дитина приходить з занять в захваті. Приходить і розповідає, наприклад де в тілі знаходяться такі ємоціі як злість і радість і якими частинами тіла проявляються :))
Виховують емпатію. Це реально дуже важливий урок.
Незламна Україна• 18 августа 2024
Ответ дляКручу хвости
Вы всех опросили? Они там миллионы зарабатывают, ага
Незламна Україна• 18 августа 2024
Ответ дляязззззь!!!
Дождь. Сидеть дома скучно
сладкий_ноябрь• 18 августа 2024
Ответ дляНезламна Україна
Це точно питання до мене?
ЯниЯ• 18 августа 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Я не в Германии и тут тоже воскресенье - выходной и это супер, что у людей есть жизнь не только на работе
Один день не работают магазины - это можно пережить
Нет, это издевательство и бешенная нагрузка на субботу. Когда в магазинах не протолкнуться.
Ну и вот где я живу дожди часто, почему семья с детьми должна сидеть дома а не поехать в тот же ТЦ погулять
сладкий_ноябрь• 18 августа 2024
Ответ дляНезламна Україна
Что идёт охрененый перекос между людьми
Одни должны пахать чтоб другие погуляли
Но еду купить низзя
Одни должны пахать чтоб другие погуляли
Но еду купить низзя
Їжу можна купити 6 днів на тиждень з 6 до 22-23.30.
А повноцінно погуляти з родиною лише на вихідних.
Що не так?
Кручу хвости• 18 августа 2024
Ответ дляНезламна Україна
Половину опитала. Ви як часто працюєте вихідні?
Незламна Україна• 18 августа 2024
Ответ дляЯниЯ
А очередя
Ммммммммммм
Незламна Україна• 18 августа 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Що не так?
Работники кино и зоо тоже хотят отдыхать!
И посмотреть фильм можно после работы. Работу нужно нормальную искать!
Кручу хвости• 18 августа 2024
Ответ дляЯниЯ
А чому ви в неділю їдете в ТЦ, а не йдете на роботу?
Незламна Україна• 18 августа 2024
Ответ дляКручу хвости
И половина продавцов отказались?
ЯниЯ• 18 августа 2024
Ответ дляКручу хвости
Бо моя посада вимагає пятиденний робочий тиждень. Як то ж в Україні працює все в неділю, ніхто не в рабстві і кнутом туди нікого не тягнуть. І все добре
Незламна Україна• 18 августа 2024
Воопщем, как всегда, никаких аргументов не находится
Особенно когда люди не пишут свой график работы.
Но так нравится закрытые магазины
Кручу хвости• 18 августа 2024
Ответ дляНезламна Україна
И половина продавцов отказались?
Погодилось 1/20, решта сказала що в них є сім´ї, або товариське життя, тому якщо комусь потрібно щоб каси в неділю працювали, можуть особисто за неї сісти.