Ms. При теле• 18 августа 2024

Постановка на облік з 16 років при замовленні паспорта. Чому ніхто не пише?

Чому ніхто про це не пише. Вчора в телеграм канал прочитала що тепер при замовленні закордонного паспорту хлопців !!!!! З 16 РОКІВ будуть ставити на облік без проходження ВЛК.
Це не законно. Постанова на облік повинна бути з 17 до 18. Вони знають що паспорти дитячі на 4 роки і на 10 років можливо отримати тільки з 16. Я хотіла щоб мій син отримав паспорт і вчився за кордоном. Тепер все одно його на облік поставлять.
Брюлик в стразах• 18 августа 2024
Ответ дляMs. При теле
Я мала на увазі що хлопці зараз повинні стати на облік в період з 17 до 18. Не випускають з 17. Моє питання в ІНШОМУ. Вони хочуть всіх 16 річних внести до реєстру при отриманні паспорту. І вони будуть мати дані про мого сина до прикладу. А так би на мали.
Вы серьезно думаете ,что без реестра про вашего сына нет данных ?
автор Ms. При теле • 18 августа 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Чем вас так пугает реестр ? Я понять не могу
Ну они могли это сделать и не сказать
Это список людей ,которым нужно встать на учет
Що буде якщо він не стане на облік?
Царівна Жабка• 18 августа 2024
Ответ дляMs. При теле
Вибачте. Не випускають з 18. Я реєстр не хочу
Чого ви кіпішуєте завчасно?Тут не знаєш,що завтра чекає,а ви на декілька років наперед істерите.
Доставучая• 18 августа 2024
Ответ дляОдні думки
Не понимаю, человека даже не спросят, получается, согласен ли он на внесение данных о нем в какую-то ’базу’. Как овец(
вы родились и родители как овцы вас как овцу сразу внесли в какую-то базу
может вам на необитаемый остров?
Брюлик в стразах• 18 августа 2024
Ответ дляMs. При теле
Мій в коледжі за кордоном. Мені йому паспорт новий потрібен. А тут в реєстр вносити тепер будуть.
Ну теперь я точно не могу вас понять
Вы за границей и паникуете из-за реестра ?
Делайте паспорт ,в чем проблема? Ну будет сын в реестре ,что это меняет для вас ?
автор Ms. При теле • 18 августа 2024
Ответ дляДоставучая
если он собирается нарушать закон, то штрафы - норм
Дитина після 9 класу вчиться сама щоб потім повернутися на облік становитись? Він виїхав щоб вчитися і потім жити за кордоном. Якщо він буде в тих реєстрах , то смикати потім будуть
Одні думки• 18 августа 2024
Ответ дляДоставучая
может вам на необитаемый остров?
Закон о защите персональных данных не читали? И в принципе с опасностями этого мероприятия не ознакомлены? Проходите мимо тогда
автор Ms. При теле • 18 августа 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Ні , не має
Царівна Жабка• 18 августа 2024
Ответ дляMs. При теле
Ні , не має
Паспорт України в 14 років отримав?
Брюлик в стразах• 18 августа 2024
Ответ дляMs. При теле
Ні , не має
Вы слишком наивна
У него нет свидетельства о рождении?
Нет паспортов ?
Он не учился в Украине?
Если так ,то действительно данных о вашем ребенке нет
автор Ms. При теле • 18 августа 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Ну теперь я точно не могу вас понять
Так і є. Я думала він тут просто буде далі жити. Нащо йому ті штрафи і виклики
автор Ms. При теле • 18 августа 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Паспорт України в 14 років отримав?
АЙ ДИ
Царівна Жабка• 18 августа 2024
Ответ дляMs. При теле
АЙ ДИ
І після цього ви думаєте,що про вашого сина ніде ніяких даних нема?)
Брюлик в стразах• 18 августа 2024
Ответ дляMs. При теле
АЙ ДИ
И данных нет
На пів ставки• 18 августа 2024
На облік хлопців вже багато років ставлять в 16 років, в рік, коли виповниться 17.
автор Ms. При теле • 18 августа 2024
Доречі, що після ай ди треба отримати? воно ж до 2026. А йому вже 18 тоді буде
Брюлик в стразах• 18 августа 2024
Ответ дляMs. При теле
Снова айди в 18 лет
автор Ms. При теле • 18 августа 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Є, але не в тій базі.
Одні думки• 18 августа 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
И данных нет
Вы понимаете объем данных, который вносят в те реестры? Там сильно больше, чем в паспорте и человека даже не спрашивают.
автор Ms. При теле • 18 августа 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Снова айди в 18 лет
Тоді від вже без приписного його не отримає
На пів ставки• 18 августа 2024
Ответ дляMs. При теле
АЙ ДИ
А в 16 ваш син до айді ще й якийсь паспорт отримає? загранпаспорта можна отримати хоч в 17, хоч в 18, хоч в 29. Це не обов´язково.
Так точно!• 18 августа 2024
Ответ дляMs. При теле
кого не выпускают?
Брюлик в стразах• 18 августа 2024
Ответ дляОдні думки
Что там такого в 16 лет ?
Это реестр тех ,кого нужно поставить на учет
Да и при желании ,вся информация и даже больше у них уже есть
Брюлик в стразах• 18 августа 2024
Ответ дляMs. При теле
Конечно,так и будет
Так точно!• 18 августа 2024
Ответ дляMs. При теле
АЙ ДИ
данные о нем уже есть в Демреестре
Одні думки• 18 августа 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Что там такого в 16 лет ?
Тогда зачем эти новшества, если есть? Пока есть у государства, а будет у хренпойми какой конторы с не понятно как хранящимися данными. Наивненькие...
автор Ms. При теле • 18 августа 2024
Зараз без приписного видають закордонні до 18. То я хотіла зробити йому. А тут цей пеєстр
автор Ms. При теле • 18 августа 2024
Ответ дляТак точно!
данные о нем уже есть в Демреестре
А це буде окрема база для військомату
Так точно!• 18 августа 2024
Ответ дляMs. При теле
А це буде окрема база для військомату
вы создаете эту базу?
Царівна Жабка• 18 августа 2024
Ответ дляНа пів ставки
У автора син вступив на навчання за кордоном.Закордонний паспорт йому потрібен і автор хотіла зробити йому цей паспорт в 16 років.Тому ,що у 18 років вже тільки через ТЦК.