ПрипоРошенная• 19 августа 2024

Хто читав/слухав Хмельовську?

Збирає такі аудиторії великі.
Хто цікавився, як результат
Inconvenient• 19 августа 2024
Ви маєте на увазі Joanna Chmielewska? Вона померла у 2013.

Менее Более• 19 августа 2024
Яку Хмельовську? Катерину?
tori35• 19 августа 2024
Так каждый кто что-то вещает собирает аудитории и последователей .В свое время изучала много чего ,в том числе и ту концепцию которую они с мужем продвигают ,читала книги .Но в секте ее не состою .
автор ПрипоРошенная • 19 августа 2024
Ответ дляМенее Более
Яку Хмельовську? Катерину?
Марина. та, що коуч
Менее Более• 19 августа 2024
Ответ дляПрипоРошенная
Марина. та, що коуч
А , ясно. Ні не слухала. Я думала ви про лекції з парфюмерії. Колишня засновниця форуму Аромаблог.
З початком війни відписалась від всіх рос.блогерів .
автор ПрипоРошенная • 19 августа 2024
Ответ дляМенее Более
я і від всіх російськомовних, ну майже всіх.
от була психолог, з Києва, все прожила і бачить досі (живе в Києві).
але постійно на расєйськом вєщала.
така красива і молода жінка..
і коли вона на відпочинку зарядила ’ой як добре бути рускоговорящей, нас всюди розуміють’ - я відписалась.
не розумію таких людей і ніколи не зрозумію.
я багато, які продовжують російською, але на публіку ну хоч стараються. а не оце от всьо.

а Хмельовська - коуч, книгу написала, вчить жити щасливо. тому цікавили відгуки)
Менее Более• 19 августа 2024
Ответ дляПрипоРошенная
але постійно на расєйськом вєщала.
така красива і молода жінка..

Я , як ви, абсолютно підтримую таку позицію щодо росіян і какая разница🤝.
Навіть і не знаю, чи можна навчити людину жити щасливо. Щастя, воно або є, або нема.
Перепрограмувати відношення до обставин - це , думаю, можливо.