Кіма кепка• 20 августа 2024
Стикаєтеся з осудом своїх власних чеснот з боку людей? як реагуєте? виллю душу!
дійшла до думки що моя мати права і я дійсно маю наглість та дуже жадібна. розмовляла у гостях у матері вдома з нею де вона мене аб´юзила цілу годину, накопичилося у неї, де вона мені висказала що я по життю справжня нахаба та жадібна жаднюга. і що їй прикро що вона виростила таку доньку!!дивно бо я сама за собою таких рис не спостерігала да і мій чоловік про жадібність і наглість з мого боку не згадував за весь шлюб.. я не придала зхначення словам матері а опісля їхала в машині міркувала холоднокровно і схоже що так і є. не те щоб це мене вразило або щось змінить у житті але просто ніяково стало. проте, якщо полдумати то моє нахабство і жадібність ніколи мені не шкодили у житті. Я важаю що є більш погані риси такі як хамство, хейтинг, те саме абюзерство. для мене це більш неприйнятні людські риси. то що пробачите мене форумчани? і питання просте. кого абьюзили рідні Як ви реагували на це та чи реагували взагалі у плані реакції, змін у житті? бо знаєте як матусі вміють соромити ніби це щось погане і гріховне. буду рада думкам, але благаю без образ і хамтсва у мою сторону бо сьогодні вже наслухалася від матері. з мене досить. хто бажає свої пороки вилити - виливайте буду рада шо хоч не я одна така "погана" у суворої мамці.))
Дверной_Проем• 20 августа 2024
Ответ дляАльфасамка
а мати це святе?
тоді все ясно
Якшо вона спала з чоловіками поза шлюбом і не берегла себе, значить це падша жінка
тоді все ясно
С чего это?
Девальвация• 20 августа 2024
Ответ дляКіма кепка
мене крили матом що я виросла наглою та жаднюгою!!!
усе тілдьки для себе та під себе гребу!
А куда маєте грести? Чужим??
Не знаю шо там з вашими чеснотами, але я б мінімізувати б спілкування з такою людиною.
Життє Бентежне• 20 августа 2024
Ответ дляКіма кепка
не усі розуміють що з віком вони гірші стають.
моя колисьб якось забилася у кутку і ревіла через те що попросила її не обсирати унітаз. боже.. краще б я не просила ... ((
Я конечно вас не знаю, но вы за собой не замечаете, что вы такая же, как и ваша мать? Я вот очень стараюсь учитывать все ее ошибки и все-равно часто слышу, что я бабушка номер 2))
Элька-Карамелька• 20 августа 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Вас по человечески жалко, но знаете, иметь наглых людей в близком круге - то ещё удовольствие!
У меня БЫЛА подруга, которая искренне считала, что ей все должны и обязаны, в том числе
- откровенно отвечать на любые её вопросы (в том числе семейного и финансового характера) и с дурацкими шутками-прибаутками не сказала, пока не добивались ответов.
- требовала (именно требовала) познакомить её с нашими хорошими знакомыми, которые влиятельны в некоторых вопросах,
- если по её просьбе, я давала ей номер своего стоматолога - то потом ещё долго я слушала нытье, что он обращался с ней не так, пломбу поставил не ту, недршлифовал и прочее-прочее. Хотя в профессионализма доктора я уверена, обслуживаемся не один десяток лет всей семьёй,
- после того как по её срочной слёзной просьбе мой муж записал её на СТО к своему мастеру, она распускать сплетни, что с её машины сняли хорошие детали и поставили плохие,
И много-много других историй.
Хто вас привʼязав до неї і змусив все то пережити?
Дайте здогадаюся, це був саме ваш вибір. Ви одна одну знайшли і чудово підходили, якщо між вам є много других історій.
Дверной_Проем• 20 августа 2024
Ответ дляLilian-nochka
Вы взрослая девочка,зачем вам мнение мамы?
Взрослых девочек не бывает. Бывают взрослые женщины
Элька-Карамелька• 20 августа 2024
Ответ дляТрахтибидох
Вади характеру. Але якщо для Вас чесноти, то можливо Ваша мама і права
Кому вадить, той і не спілкується. Хтось навіть на слово ні чи відмову реагує як начебто це нахабність. здоровий егоїзм ще нікому не зашкодив, лише любителям поживитися за рахунок інших.
Дверной_Проем• 20 августа 2024
Ответ дляКіма кепка
Не все с возрастом становятся хуже
Элька-Карамелька• 20 августа 2024
Ответ дляШаманю второпях
Ну я хамка, т.к. делаю по-своему( точнее, в принципе что-то делаю, бо мама поучает, что в любой ситуации нужно замереть и не высовываться).
У меня в жизни все не так, как ей хочется. По причине моей ’невезучести и плохого характера’. Хотя меня все устраивает.
Вчера 15 минут доставала меня, брать ли ей трубку, когда звонит неизвестный номер, и что будет, и кто это звонит. Сказала ей, решай сама. Она обиделась и сказала, что тогда брать не будет. Сегодня моему мужу жаловалась, якобы я ее уговорила не брать трубку, а вдруг там что-то важное было, а она пропустила. Муж сказал решать самой и если надо - брать. Жду теперь жалобы на мужа, что он ей посоветовал пообщаться с мошенниками
Ви просто нахаба 🙆♀️
from Ukraine• 20 августа 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
А хто вас призначив суддею взаємовідносин інших людей?
Не приходило на думку, що люди можуть бути знайомі з дитинства, що хтось міняє свій стиль поведінки, нав´язується і тому подібне.
Аби вставити свої 5 копійок
Дверной_Проем• 20 августа 2024
Ответ дляЦібаФу
Ей это внушили. А даже если она и такая, то не гнобить ее за это. Мать любить должна дочку. Раз такой воспитала, то тем более.
А если она ее такой не воспитывала?
Элька-Карамелька• 20 августа 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Аби вставити свої 5 копійок
Ви мене зараз засудили?? Ой
Кіма кепка
• 20 августа 2024
Ответ дляoboeva
Это достоинства,вы правильно написали,а ваша мать ошибается,считая это недостатками
ви радикальна.
моя наглість та жадність навіть я достоїнствами не важаю.
Тень льва• 20 августа 2024
Та ви мамина квіточка. Я в своєї, тупа, ледача, хочу зжити її з світу, забрати в неї її будинок, землю і її життя. Саме смішне, що я незалежна з 15 років, маю своє житло, ні на що не претендую і з нею майже не спілкуюсь. Вона утримує свого 50 річного сина алкоголіка, повністю.
Шаманю второпях• 20 августа 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Ви просто нахаба 🙆♀️
Вот и муж сказал, что это ты на мать давишь, пусть сама решает, как ей лучше)))
Дверной_Проем• 20 августа 2024
Ответ дляКіма кепка
ви радикальна.
Да ее писанина наверняка сарказм
Тень льва• 20 августа 2024
Ответ дляКіма кепка
усе тілдьки для себе та під себе гребу!
Це треш, автор. Воно вам треба, таке спілкування?
Кіма кепка
• 20 августа 2024
Ответ дляДверной_Проем
Да ее писанина наверняка сарказм
нє ну я дійсно це сама визнаю.
згадала випадок як пошкодувала сірники сусідам, хоча сірників у домі багато.
або з грошима те саме. я нікому не даю позику грошову, взагалі. ніколи. хоча сама часто прошу мені зайняти гроші.
Нафаня Маня• 20 августа 2024
Міксер мені в очі(. Вибачте, але дуже важко прочитати текст((.
По темі - жили жлобом все життя, почували себе комфортно, живіть і далі))
Кіма кепка
• 20 августа 2024
Ответ дляТень льва
не треш. вона має рацію. просто воно мінімізоване до мінімуму.
Кіма кепка
• 20 августа 2024
Ответ дляНафаня Маня
о нове.
говняшка я тепер ще і жлоб я.))
Нафаня Маня• 20 августа 2024
Живіть у своє задоволення і не партесь)). Говняшка, жлобиня - ну то хай навколишніх парить))
Кіма кепка
• 20 августа 2024
Ответ дляНафаня Маня
В якому місці ви говняшка? Не додивилась((
а раніше у повідомленнях мене назвали людиною лайном по життю. ))
виходе шо так воно і є - говняшка я і горжусь етім!)
Огірок та Помідорчик• 20 августа 2024
Ответ дляКіма кепка
усе тілдьки для себе та під себе гребу!
З мого досвіду - краще так. Я не жаднюга і нахаба , намагалась допомагати матері та сестрі за що вони мене позбавили спадщини.
Тому якщо б була можливість повернутись на декілька років назад - я б вела себе абсолютно інакше.
Шаманю второпях• 20 августа 2024
Ещё красота от моей мамы. Она сейчас живёт у нас, .т.к. ее жилье разрушено.
Считает нас жадными, т.к. мы учим детей выключать свет, если он не нужен, не лить зря воду, загружаем посудомойку и стиралку на полную, покупаем продукты оптом или по акциям, а одежду на распродажах. Потому она вынуждена экономить и тадам - свою посуду она моет под фильтром обратного осмоса(струйка тоньше, чем из крана-экономия и ничего невозможно доказать) и ополаскивает из термопота, свою одежду стирает вручную, плюс всем знакомым рассказывает, как мы ее вынуждаем страдать.
Проня_Прокоповна• 20 августа 2024
Ответ дляSvitlo_
або приходити до матері і вимагати гроші, чи ще якусь допомогу. Автор же не написала причину крнфлікиу.
Або так, я привела по одному прикладу, всі не перерахуєш
ЦібаФу• 20 августа 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Добро не ценится. Мать и сестра посчитали, что вы добренькая и вам менее нужнее. И вы не обидитесь типа. Фу конечно
Кіма кепка
• 20 августа 2024
Ответ дляШаманю второпях
Бог милував.
А тут я вже стала говняшкой і жлобиною.