Кіма кепка• 20 августа 2024

Стикаєтеся з осудом своїх власних чеснот з боку людей? як реагуєте? виллю душу!

дійшла до думки що моя мати права і я дійсно маю наглість та дуже жадібна. розмовляла у гостях у матері вдома з нею де вона мене аб´юзила цілу годину, накопичилося у неї, де вона мені висказала що я по життю справжня нахаба та жадібна жаднюга. і що їй прикро що вона виростила таку доньку!!дивно бо я сама за собою таких рис не спостерігала да і мій чоловік про жадібність і наглість з мого боку не згадував за весь шлюб.. я не придала зхначення словам матері а опісля їхала в машині міркувала холоднокровно і схоже що так і є. не те щоб це мене вразило або щось змінить у житті але просто ніяково стало. проте, якщо полдумати то моє нахабство і жадібність ніколи мені не шкодили у житті. Я важаю що є більш погані риси такі як хамство, хейтинг, те саме абюзерство. для мене це більш неприйнятні людські риси. то що пробачите мене форумчани? і питання просте. кого абьюзили рідні Як ви реагували на це та чи реагували взагалі у плані реакції, змін у житті? бо знаєте як матусі вміють соромити ніби це щось погане і гріховне. буду рада думкам, але благаю без образ і хамтсва у мою сторону бо сьогодні вже наслухалася від матері. з мене досить. хто бажає свої пороки вилити - виливайте буду рада шо хоч не я одна така "погана" у суворої мамці.))
Альфасамка• 20 августа 2024
Почати треба з питання чи вона заміж цнотливою виходила?

автор Кіма кепка • 20 августа 2024
Ответ дляАльфасамка
хі ба це має значення по вашому?
Альфасамка• 20 августа 2024
Ответ дляКіма кепка
хі ба це має значення по вашому?
це має першочергове значення
Лунтик-паунтик• 20 августа 2024
звалила з дому, життя налагодилось. дзвінки по телефону-все на загальні теми
автор Кіма кепка • 20 августа 2024
Ответ дляАльфасамка
це має першочергове значення
мене крили матом що я виросла наглою та жаднюгою!!!
усе тілдьки для себе та під себе гребу!
Гжегож Бженчишчикевич• 20 августа 2024
опять мама наругала, мама плохая.
Радуйтесь, что в угол не поставила...
вот уже инфантильность во взрослом бесит
Альфасамка• 20 августа 2024
Ответ дляКіма кепка
усе тілдьки для себе та під себе гребу!
Нашо спілкуватись з жінкою не першої свіжості, яка криє матом?

автор Кіма кепка • 20 августа 2024
Ответ дляАльфасамка
не жінка а мати.
по друге коли вона заміж шла мене не існувало тому не контролювала її незайманість
ЦібаФу• 20 августа 2024
Автор не хватило сил дочитать до конца. Мне хватило первой части. Шлите ее нах иначе она еще больше отравит жизнь. Вы явно умнее нее раз распознали что вами манипулируют и собственная мать
пу_пугренчик• 20 августа 2024
Ответ дляКіма кепка
хі ба це має значення по вашому?
Удалено администрацией...
Альфасамка• 20 августа 2024
Ответ дляКіма кепка
не жінка а мати.
а мати це святе?
тоді все ясно
Якшо вона спала з чоловіками поза шлюбом і не берегла себе, значить це падша жінка
ЦібаФу• 20 августа 2024
Ответ дляАльфасамка
Обществом внушается что раз мать, то надо слушать уважать и она святая
Альфасамка• 20 августа 2024
Ответ дляЦібаФу
хаха
Lilian-nochka• 20 августа 2024
Вы взрослая девочка,зачем вам мнение мамы?
Завжди недо...• 20 августа 2024
вообще плевать что там враждебно настроенные люди пытаются про меня говорить. пусть идут в жопу
Завжди недо...• 20 августа 2024
Ответ дляЦібаФу
что в корне неправильно
ЦібаФу• 20 августа 2024
Ответ дляАльфасамка
хаха
Мне лично такое писали со стороны ) на что я их культурно послала
Svitlo_• 20 августа 2024
Ответ дляЦібаФу
В чому маніпуляція? Автор же погоджується,що вона нагла, жадібна і все гребе під себе.
Проня_Прокоповна• 20 августа 2024
Смотря что она называет наглость и жадностью. Если требовать свое, заслуженное, без стеснений, как нас учили, то это хорошее качество. А выехать за границу, и по всем гуманитаркам сгребать все что нужно и не нужно, то это плохо, конечно.

Шаманю второпях• 20 августа 2024
Ну я хамка, т.к. делаю по-своему( точнее, в принципе что-то делаю, бо мама поучает, что в любой ситуации нужно замереть и не высовываться).
У меня в жизни все не так, как ей хочется. По причине моей ’невезучести и плохого характера’. Хотя меня все устраивает.
Вчера 15 минут доставала меня, брать ли ей трубку, когда звонит неизвестный номер, и что будет, и кто это звонит. Сказала ей, решай сама. Она обиделась и сказала, что тогда брать не будет. Сегодня моему мужу жаловалась, якобы я ее уговорила не брать трубку, а вдруг там что-то важное было, а она пропустила. Муж сказал решать самой и если надо - брать. Жду теперь жалобы на мужа, что он ей посоветовал пообщаться с мошенниками
Стопясят раз обсуждала• 20 августа 2024
А если мать права, то что? Вы исправитесь?
ЦібаФу• 20 августа 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Удалено администрацией...
Завжди недо...• 20 августа 2024
Ответ дляКіма кепка
не жінка а мати.
не имеет значения, кто она вам, раз позволяет себе обливать грязью, значит не такая и близкая родная
пу_пугренчик• 20 августа 2024
Вслух меня никто не осуждает . Я недобрая и всегда отвечу на такие предъявы. А за спиной кто его знает )
ИНЬэтовамниЯНЬ• 20 августа 2024
Что заставило вашу мать думать, что вы жадная?
пу_пугренчик• 20 августа 2024
Ответ дляЦібаФу
Удалено администрацией...
Нет у него\неё в принципе здравых мыслей. Я пока ни одного адекватного и тем более здравого комментария от этого тролля не видела.
Svitlo_• 20 августа 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
або приходити до матері і вимагати гроші, чи ще якусь допомогу. Автор же не написала причину крнфлікиу.
ЦібаФу• 20 августа 2024
Ответ дляSvitlo_
Ей это внушили. А даже если она и такая, то не гнобить ее за это. Мать любить должна дочку. Раз такой воспитала, то тем более.
90x60x90• 20 августа 2024
не знала, що наглість і жадібність - це чесноти)))
з іншого боку можна називати людину наглою, якщо вона відстоює власні права, або жадібною, якщо не хоче скидатися на 150-тий день народження на роботі. давайте вже приклади, тоді скажемо чи це чесноти, чи вади)
ЦібаФу• 20 августа 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Какая разница ??? Может мать завидует молодости автора и тупо выдумывает про жадность. Не хватало еще копаться что заставило. Если мать гнобит дочь, то это не мать и точка