Кіма кепка• 20 августа 2024
Стикаєтеся з осудом своїх власних чеснот з боку людей? як реагуєте? виллю душу!
дійшла до думки що моя мати права і я дійсно маю наглість та дуже жадібна. розмовляла у гостях у матері вдома з нею де вона мене аб´юзила цілу годину, накопичилося у неї, де вона мені висказала що я по життю справжня нахаба та жадібна жаднюга. і що їй прикро що вона виростила таку доньку!!дивно бо я сама за собою таких рис не спостерігала да і мій чоловік про жадібність і наглість з мого боку не згадував за весь шлюб.. я не придала зхначення словам матері а опісля їхала в машині міркувала холоднокровно і схоже що так і є. не те щоб це мене вразило або щось змінить у житті але просто ніяково стало. проте, якщо полдумати то моє нахабство і жадібність ніколи мені не шкодили у житті. Я важаю що є більш погані риси такі як хамство, хейтинг, те саме абюзерство. для мене це більш неприйнятні людські риси. то що пробачите мене форумчани? і питання просте. кого абьюзили рідні Як ви реагували на це та чи реагували взагалі у плані реакції, змін у житті? бо знаєте як матусі вміють соромити ніби це щось погане і гріховне. буду рада думкам, але благаю без образ і хамтсва у мою сторону бо сьогодні вже наслухалася від матері. з мене досить. хто бажає свої пороки вилити - виливайте буду рада шо хоч не я одна така "погана" у суворої мамці.))
Клин_Кляйн• 20 августа 2024
Ответ дляКіма кепка
і чим же я така людина лайно? ну чим добра людино?
якщо полдумати то моє нахабство і жадібність ніколи мені не шкодили у житті
Ви самі так про себе написали.Не люблю хитрих і наглих
Гжегож Бженчишчикевич• 20 августа 2024
Ответ дляДверной_Проем
Радоваться тому, что мать не поставила тебя в угол? Серьезно?
это был сарказм
Дверной_Проем• 20 августа 2024
Ответ дляКіма кепка
нє ну я дійсно це сама визнаю.
згадала випадок як пошкодувала сірники сусідам, хоча сірників у домі багато.
або з грошима те саме. я нікому не даю позику грошову, взагалі. ніколи. хоча сама часто прошу мені зайняти гроші.
Ну давать сырники соседям вы не обязаны
Кіма кепка
• 20 августа 2024
Ответ дляДверной_Проем
Ну давать сырники соседям вы не обязаны
О господи. лапоть ти московитська. вали звідси назад на кацапію!
Розум то не про росіян.
Дверной_Проем• 20 августа 2024
Ответ дляКіма кепка
Розум то не про росіян.
Тебе плохо, что ли?