Я Головна• 20 августа 2024

Вы тоже теперь не носите солнцезащитные очки на голове?

С чего вдруг это стало проблемой?
Понятное дело, что не надеть и так носить вместо обруча, но если зашёл в магазин, транспорт и т.д, то куда деть? Держать в руках, класть в сумку? Сумочка у меня обычно небольшая, неудобно, да и в руках неудобно... Что это за новомодная хр@нь с этими очками?
Пописанная парта• 20 августа 2024
Ответ дляВ гости звали?
так, колись Мендель прес-секретарка Зеленського напялила окуляри від сонця на голову на діловій зустрічі, то в пресі це обговорювали
А, ну ясно, то тільки в Україні моветон, а по всьому світу нормально.

А якщо темні сонцезахисні окуляри на обличчі, а не на голові, а людина вдома на фоні килима на стіні сфотографована і фотка така у вайбері. То вона хто за титулом, княгиня, герцогиня, циганська баронеса😆😆😆😆
Марс атакует• 20 августа 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
мене чоловік бісить, у нього в машині є біля потолочного світильника відділення для окулярів. і оце як ви написали - сонце заховалось за хмари, він знімає окуляри, відкриває це відділення і кладе туди окуляри. сонце вийшло - відкриває, дістає.
я його колись точно стукну :)
В мене теж є відділення для окулярів, але я їх туди ховаю тільки коли виходжу з машини :)
В гости звали?• 20 августа 2024
Ответ дляПописанная парта

бАгиня🤣
Пописанная парта• 20 августа 2024
Ответ дляАльфасамка
селюки на 3 хати’!!!
Так, і кожна хата на окремому острові, за декілька мільярдів доларів всього.
Пописанная парта• 20 августа 2024
Ответ дляВ гости звали?
бАгиня🤣
Точно
Яжемать Мне можно• 20 августа 2024
Ответ дляparele
Ношу.
І я ношу. Мне удобно. Не обращаю внимания, кто ещё носит или нет. Иногда даже на работе сижу вот так с очками на голове в качестве обруча. Никто замечаний не делал. Да и у меня свой кабинет.
Яжемать Мне можно• 20 августа 2024
Ответ дляЯ Головна
Так і роблю, але цікаво, чому зараз на цьому наголошують
Хто наголошує? Заборонили окуляри? Чи що сталося?
Пописанная парта• 20 августа 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
Я знімаю іноді, бо в голову починають тиснути, якщо дужки дуже тугі. В офісі правда ще не сиділа так, треба попробувати.
Конотопська відьма• 20 августа 2024
Носила, ношу і буду носити. Безкінечно класти і витягати їх з чохла не бачу сенсу. Кому це тупо- не мої проблеми
Паспортний стіл• 20 августа 2024
Тепер, коли матюки міцно увійшли в майже офіційний лексикон , то вже оці правила етикету з окулярами у мене на самому останньому місці в приоритетах. І всім навколо, повірте, начхати, що ви там на голову начіпили.
Яжемать Мне можно• 20 августа 2024
Ответ дляПописанная парта
Так, звичайно, іноді навіть вушні раковини трохи болять. Тому я не постійно. Зайшла у приміщення - підняла окуляри на голову. Можу потім швидко зняти, коли до кабінету зайду, а можу забути і десь через годину чи дві помітити, що щось заважає)
Привіт з ботойбіччя• 20 августа 2024
Ответ дляЯ не тону
Я завжди вважала окуляри на голові ознакою що людина із маленького села на 3 хати.
Ніколи на голові не ношу. Сумка/футляр/в руках,де завгодно тільки не на голові. Мені здається навіть зачепити за комір одежі менший несмак ніж на голові носити
смешно, я так понимаю вы коренная киевлянка приехавшая пару лет назад из зажопинска))))
Аноним_1859• 20 августа 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
гм. тоді їх взагалі НА ГОЛОВУ не можна? а куди? очі ж НА ГОЛОВІ
Очки носят на переносице и ушах, странно, что вы не знали
Фізик-ядерщик заочно• 20 августа 2024
Ответ дляЯ Головна
Зняли і тримаєте в руці?
Кладу в чохол і в сумку. Сумка не велика, але якщо окуляри не вміщаються, мені така сумка не підходе.
Ms. Любмая жена• 20 августа 2024
Перекидываю на голову вместо обруча или кладу в футляр . У меня любимые недешевые для меня очки поэтому очень люблю их )
Пописанная парта• 20 августа 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
Я так раз по великому молі ходила довго, за вухами аж червоний слід був і голова розболілася. Теж так шопінгом захопилася, що не помітила😢
Яжемать Мне можно• 20 августа 2024
Ответ дляПописанная парта
Ото я так роботою можу захопитися, а потім вушки болять. Це я не через моду. Так зручно швидко їх на голові прилаштувати, щоб не пхати в сумку, а потім головне вчасно зняти)
Фляшунька• 20 августа 2024
Не ношу,а навіщо?
Вони тільки заважають
Фляшунька• 20 августа 2024
Ответ дляЧервона калина
Ніколи не носила і завжди вважала, що це тупо.
Дешеві понти
Задолбулька• 20 августа 2024
У меня солнцезащитные с диоптриями☺️Вообще не снимаю их в помещении☺️
Катастрофа• 20 августа 2024
Ответ дляЯ Головна
хто? Ті, що ще вчора мавпували новомодний тренд і навіть спати з ними на голові лягали?
Вічний двигун• 20 августа 2024
Ответ дляЯ Головна
Де? Хто?
Чупокабра• 20 августа 2024
Ага, я в курсе, что очки на голове растягиваются, и что сильно приличные и воспитанные люди, которые хотят показать, что они сильно приличные и воспитанные, носят их исключительно в футляре.
Но когда я покупаю новые, я прихожу и заявляю, что мне нужны очки с литыми носоупорами, потому что я все равно буду поднимать их на голову и хоть ты всрись. Консультанты вздыхают и показывают варианты)
НаБалКоніХодять• 20 августа 2024
Ответ дляАноним_1859
дивно, але у мене дужки торкаються скронь, а це ж голова, який жах
Електрохарчування• 20 августа 2024
Ответ дляЯ не тону
Я киевлянка, мой прадед родился на Владимирской. Ношу всегда очки на голове. Ваша теория терпит крах
Електрохарчування• 20 августа 2024
Ответ дляЯ не тону
Ну Да. Я народилася та виросла у Києві і багато років живу не в Україні. Так що не зліться. Пишу свою думку.
Не приняли вас в Киеве?)
Катастрофа• 20 августа 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Проня Прокопівна завдяки таким безсмертна
Цигарний шланг• 20 августа 2024
Ответ дляЯ Головна
Какие?
Скорее, у вас с пониманием прочитанного.
Я нигде не писала, что так делать нельзя. А только о том, что типа по этикету не положено, но лично мне неудобно прятать в сумку, держать в руках, прочее.
Почему вас так подорвало, мне непонятно. Из-за одного незначительного вопроса вы уже столько всяких выводов нагромоздили. Так что ещё вопрос, у кого проблемы
Автор, теж колись, багато років назад, читала модних експертів. Окуляри на голові фуфуфу. Зараз знову розганяється між блогерами ця інформація. Мабуть, якщо ти лєдя,то повинна ховати окуляри в приміщенні. Я намагаюся, але іноді забуваю і на голову надягаю
Рожайтретьего• 20 августа 2024
Ношу и на голове, и на одежде, и в руках, как хочу - так и ношу. Мне пофиг модно это или нет, понравится какой-то мане или не понравится.
Електрохарчування• 20 августа 2024
Ответ дляКаяспер
То украинки с села
На три хаты