Не против• 21 августа 2024

Мариновані сливи

Дівчатка, якщо хтось робив такі сливи. Які треба залити маринадом і 5 днів. Заливати його, кип´ятити і знову залити. Робила перший раз. Вчора ввечері залила сливи горячим маринадом. Утром відкрила кастрюлю, а таке відчуття, що вони бродять 😊. То не знаю чи це так повинно бути.... чи не
Добротная• 21 августа 2024
Вроде так и должно быть . С уксусом у вас ?

автор Не против • 21 августа 2024
Ответ дляДобротная
Так, оцет 0.5 та 1 стакан води на 4,5 кг слив
Хитрушка-чекушка• 21 августа 2024
Я робила. Там велика концентрація цукру і оцту. Вони не повинні бродити.
Добротная• 21 августа 2024
Ответ дляНе против
Только у меня через несколько дней стали не такими гладкими . Делала пару лет назад, очень вкусно вышло
Та_все_ок_будет• 21 августа 2024
Я робила. Точно памятаю, що кастрюлю кришкою накривала вже після охолодження. Там весь сенс, щоб вони не розквасились, а закриваючи кришкою після кипятіння , Ви довго втримуєте гарячу температуру.
автор Не против • 21 августа 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Я теж так розумію. Але чому так сталося....
автор Не против • 21 августа 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
Кришку також накрила не відразу, а коли вже трошки постояли

Та_все_ок_будет• 21 августа 2024
Ответ дляНе против
А воно точно бродить? Є прям запах бродіння?
автор Не против • 21 августа 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
Як на мене, то так 😊. Ввечері, після роботи, ще раз подивлюсь
автор Не против • 21 августа 2024
Були нормальні, не переспілі
Хитрушка-чекушка• 21 августа 2024
Ответ дляНе против
Може Вам кислий запах від оцету. Чи піна є?
автор Не против • 21 августа 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Пупирішки зверху