!😁👍
Valentina shop2020• 21 августа 2024
Ответ дляulka220v
Вы лучше фото и карту продвижений русни в Донецкой области посмотрите.
Это точно,советч радуются не известно чему,
Veronika83• 21 августа 2024
Ответ дляlekon-lekon
Поживіть в приклрдонні під обстрілами арти і зрозумієте навіщо Курщина. Хуйло ж казав про створення сірої зони, от її створили, треба ще по всьому кордону з кацапами таке зробити
А вы живете в приграничье и можете подтвердить, что обстрелов стало меньше?
lisenok_8282• 21 августа 2024
Ответ дляlekon-lekon
А ви виходить не з України і не українка? Орчиню занесло в чат, не хоче, щоб українців вбивали, нонсенс прям якийся
Удалено администрацией...
Valentina shop2020• 21 августа 2024
Ответ дляlisenok_8282
я надеюсь только на то, что это какая то стратегия нашего военного командования. но с каждым днем мне кажется, что это просто отвлечение внимания от того, что мы прощаемся полностью с донецкой областью.
Так оно и есть
Ответ дляlekon-lekon
Так 9ай ворог і у себе руйнує міста і селища, займається переселенцями, хай вони відчують смак сво. А ще по іміджу хуйла нормально б´є. А такі як ви знецінюють досягнення нашої армії. Вже б мовчали б. Без військових дій на кацапії нас будуть просто вбивати. Вірю в ЗСУ!
ну конечно нужно положить кучу жизней военных, чтобы по имиджу хуйла ударить
Ответ дляlisenok_8282
господи, якшо ваш чоловік воює, то запитайте в нього скільки снарядів йому виділяють на день, запитайте, як командування краде все, що тільки можна вкрасти, як не дозволяють забирати 200-х з поля і брешуть родичам. а потім відправляйте всіх інших ’на захист’ з голими руками
что вы нeсeтe?
lisenok_8282• 21 августа 2024
Ответ дляGoAnna
ОБЪЯСНЯЮ. Чтоб всю ту серую зону перенести за наши границы. Чтоб их землю месили, а не нашу. Курск -это только начало
так а то, шо з іншої сторони Україна стає все вужчою і меншою, вас не бентежить?
Valentina shop2020• 21 августа 2024
Ответ дляGoAnna
Удалено администрацией...
Ответ дляlisenok_8282
Из курской ближе до Москвы. Донецкую само собой держать надо, но рассеивая интенсив, Донецкой тоже польза
lisenok_8282• 21 августа 2024
Ответ дляКатруська
Какие нахрен соседи?
ну как би Україна межує з іншими країнами, одна з яких - логово сатани. але це не відміняє той факт, шо вони наші сусіди
lisenok_8282• 21 августа 2024
Ответ дляКатруська
Вони вороги, які напали на нашу країну і вбивають. Ну ніяк не сусіди. Как би.
це паралельні речі
Ответ дляКатруська
Ні. Ми дивимось не що там у сусіда. А що там у ворога, який вбиває нас. Ті, для кого вони досі сусіди або колаборанти, або кацапи. Або боти на ставці.
Ото Вас плющить. Чи то Ви - справжній результат того брехливого телемарафону, який влада крутить, щоб промить мізки
Ответ дляsnejs
то что они нам враги, не отменяет того что они наши соседи
Сусіди це ті, які межують з нами у нейтральних або доброзичливих стосунках. А не ті, хто нас бомблять кожен день. Називати вбивць сусідами, ну таке... Хоча від вас це не несподівано, нік вже запам´ятався
Ответ дляКатруська
соседи это все кто с нами граничит. Не зависимо от того какие они. И не зависимо от того нравятся они нам или нет.
Я тоже запоминаю адекватные ники