linakyl• 21 августа 2024

Фото с Курщины за вчера))

!😁👍
ulka220v• 21 августа 2024
Вы лучше фото и карту продвижений русни в Донецкой области посмотрите.
автор linakyl • 21 августа 2024
⚡США обговорюють з Україною довгострокові цілі операції на Курщині, — Пентагон
автор linakyl • 21 августа 2024
Ответ дляulka220v
Видела.ВСУ за неделю прошли на Курщине больше ,чем русня за год у нас
ulka220v• 21 августа 2024
Ответ дляlinakyl
вам нужна там курщина, вы там жить потом будете? когда наши земли забирают на этой волне с еще большей скоростью
автор linakyl • 21 августа 2024
Ответ дляulka220v
Ответила Вам выше
lisenok_8282• 21 августа 2024
честно, я тоже не понимаю, какая радость от той курщины, если русня до Днепра (не дай бог) доберется. мне плевать на россиян, которые там умирают в той курщине. но мне больно за украинцев, которые умирают в Украине.
Mira29-c3c3• 21 августа 2024
Ответ дляlisenok_8282
Так беріть своїх чоловіків і ставайте на захист .
Yuliya82• 21 августа 2024
Ответ дляlisenok_8282
Отож!
snejs• 21 августа 2024
Ответ дляulka220v
та это не интересно, гораздо интереснее смотреть, что там у соседей
useruseruser• 21 августа 2024
Ответ дляulka220v
Печаль(((((((
snejs• 21 августа 2024
Ответ дляlinakyl
объясните пожалуйста, для чего нам Курщина?
nataangel• 21 августа 2024
Ответ дляsnejs
Удалено администрацией...
lisenok_8282• 21 августа 2024
Ответ дляMira29-c3c3
господи, якшо ваш чоловік воює, то запитайте в нього скільки снарядів йому виділяють на день, запитайте, як командування краде все, що тільки можна вкрасти, як не дозволяють забирати 200-х з поля і брешуть родичам. а потім відправляйте всіх інших ’на захист’ з голими руками
snejs• 21 августа 2024
Ответ дляnataangel
Удалено администрацией...
ок, что нам это дает? Не секрет же, что наши тоже там гибнут, ради чего? ради пальца в дупе?
lisenok_8282• 21 августа 2024
Ответ дляsnejs
я надеюсь только на то, что это какая то стратегия нашего военного командования. но с каждым днем мне кажется, что это просто отвлечение внимания от того, что мы прощаемся полностью с донецкой областью.
LotusA• 21 августа 2024
Ответ дляulka220v
Тут так не принято, надо радоваться курску,а то что донецкую уже отдали то никого не интересует ..
LotusA• 21 августа 2024
Ответ дляsnejs
В телемарафоне объяснят
Mira29-c3c3• 21 августа 2024
Ответ дляlisenok_8282
Ще раз :беріть своїх чоловіків і захищайте .
lisenok_8282• 21 августа 2024
Ответ дляMira29-c3c3
ще раз: чим і ким захищати? чи ви думаєте, шо в Україну чоловіків вагонами з усього світу завозять чи може мертві воскресають?
Gold1977• 21 августа 2024
Мне курщина не нужна,но для обменов территориями и для окончания войны очень важна стратегически .Дело идёт к окончанию ,надеюсь
useruseruser• 21 августа 2024
Ответ дляlisenok_8282
Згодна,я теж так міркую.
lekon-lekon• 21 августа 2024
Ответ дляulka220v
Так 9ай ворог і у себе руйнує міста і селища, займається переселенцями, хай вони відчують смак сво. А ще по іміджу хуйла нормально б´є. А такі як ви знецінюють досягнення нашої армії. Вже б мовчали б. Без військових дій на кацапії нас будуть просто вбивати. Вірю в ЗСУ!
lisenok_8282• 21 августа 2024
Ответ дляlekon-lekon
ну дивіться правді в очі - якби нам дозволили стріляти по російським територіям ракетами, бомбити їхні аеродроми і склади, то все було би інакше і нас би не вбивали такими темпами. а нам дали три літака і ті дозволили використовувати, як ППО. ЗСУ звичайно святі, але вони люди, не титани, а люди. і шо легше, розвалити аеродром ракетою чи пішки до нього йти з автоматом?
OLVIK13• 21 августа 2024
спейси• 21 августа 2024
Удалено администрацией...
lekon-lekon• 21 августа 2024
Ответ дляlisenok_8282
А ви виходить не з України і не українка? Орчиню занесло в чат, не хоче, щоб українців вбивали, нонсенс прям якийся
Valentina shop2020• 21 августа 2024
Ответ дляlinakyl
Удалено администрацией...
Veronika83• 21 августа 2024
Ответ дляlisenok_8282
Правильные вопросы задаете. только как ПВО их дорого использовать. Ф16 поднимают наш моральный дух, не поднимаясь в небо. А нет, раз пролетели над городами, когда Зеленский ролик про них записал.
Valentina shop2020• 21 августа 2024
Ответ дляnataangel
Удалено администрацией...
lekon-lekon• 21 августа 2024
Ответ дляnataangel
Удалено администрацией...
Поживіть в приклрдонні під обстрілами арти і зрозумієте навіщо Курщина. Хуйло ж казав про створення сірої зони, от її створили, треба ще по всьому кордону з кацапами таке зробити