Кудесница_с_пургеном• 21 августа 2024

Міома

Це страшно? У кого було?
Мяо мой мяо• 15 сентября 2024
Ответ дляMarivanna88
В приватній клініці казали тільки через розріз, але потім знайшла хірургів в державній, які змогли виконати лапароскопію. Правда, мучились зі мною майже 5 годин, але змогли)))
Київ
напишіть прізвища хірургів,будь ласка

Marivanna88• 15 сентября 2024
Ответ дляМяо мой мяо
напишіть прізвища хірургів,будь ласка
Обидва Гогісванідзе)) Батько - Давід Заурович (про нього багато відгуків по пологам) та син - Теймураз Давідович (він класний онко гінеколог і багато бачив)
До них 1 лікар мені сказала тільки розріз, а інша, взагалі - що матку, скоріше за все, не збережуть...але, все можливо!
Marivanna88• 15 сентября 2024
Але ще хочу Вас заспокоїти, на ніжці видалити найпростіше, там по суті тільки цю ніжку і ’чікнути’. В мене була інтрамуральна + деформація порожнини матки + розмір з апельсин...
автор Кудесница_с_пургеном • 16 сентября 2024
Ответ дляMarivanna88
А візуально по розміру живота це видно було? Наявність міоми?
Marivanna88• 18 сентября 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
останнім часом був як на початкових термінах вагітності) Низ жтвота трохи збільшився...