Большой секретик• 21 августа 2024
Хто народжував у пологовому на Червоному хуторі ?
Доброго вечора ! Хто народжував у пологовому на Червоному хуторі , поділіться будь-ласка досвідом. Через 2 місяці народжувати, порадили цей пологовий і лікаря Маркуш.
птицаворона• 21 августа 2024
Я там народжувала, але не в Маркуша, бо мені було на той момент задорого, і я народила з черговою бригадою - все норм пройшло.
Мао_Мяо• 21 августа 2024
Договорилась там с врачом, не Маркуш. На днях планирую там рожать. У них есть школа для родителей бесплатная, сходите - посмотрите что и как. После каждого занятия экскурсия в родзал и палату.
Знакомая рожала там 1,5 года назад, договорные, осталась довольна.
Большой секретик
• 21 августа 2024
Ответ дляптицаворона
Дуже дякую за відповідь
Большой секретик
• 21 августа 2024
Ответ дляМао_Мяо
Дуже дякую за відповідь