Леся Українка• Изменено 22 августа в 13:30
З зубами дійсно біда? Чи я накручую себе.
В мене від народження не було верхніх двійок, просто перші зуби і клики, а на місці двійок дири були. В трьох ортодонтів проводили лікування,, потім поставили імпланти і коронки цирконієві. Наче й норм, а наче і не так як хотілось. Особливо коли знизу вверх дивитись. З внутрішнього боку коронки якісь темні плями, хоча лікар сказав, що це норма так і має бути. І деякі звуки нечітко наче промовляються, але в загальному все норм з вимовою.
Вам телефонограмма• 22 августа в 13:30
И многие к вам залазят под подбородок, чтобы посмотреть как оно у вас внутри рта зубы?
Леся Українка
• 22 августа в 13:31
Ответ дляВам телефонограмма
Лише я
Нульовий сантиметр• 22 августа в 13:32
Никаких тёмных пятен быть не должно. На передние зубы ставят коронки без металла.
Розбещена цяточка• 22 августа в 13:33
Треба було на одинички і клики поставити вініри , тоді б ряд виглядав рівним.Але й так непогано
Відморожена• 22 августа в 13:36
Ответ дляГарнюнька
Зуби абсолютно норм,я б тільки брекети поставила і все
Брекети треба було ставити до того як імпланти вживлять,зараз це буде більш проблематично. Можливо,звісно,але проблематично. Зачасту грамотні лікарі роблять навпаки,але можливо людина не хотіла рівняти зубний ряд,тому маємо те що маємо
Не зацілована• 22 августа в 13:37
Эти пятна - это винтики. Коронка прикручена к абатменту ( грубо говоря абатмент это то, что соединяет имплант в кости и циркониевый зуб или коронку) винтиками! Сверху эту дырочку залелывают пломбой, но так как цирконий материал прозрачный, эти винтики все равно просвечиваются изнутри. Это норма.
Телячі ніжноСті• 22 августа в 13:38
Ответ дляНе зацілована
Це карієс. Які вінтікі?)))
Не зацілована• 22 августа в 13:40
Ответ дляТелячі ніжноСті
Це карієс. Які вінтікі?)))
Это циркониевые зубы на имплантах.
Міні-бікіні• 22 августа в 13:41
Ответ дляВам телефонограмма
Ну во время секса если он снизу, то думаю картина внезапно откроется не соблазнительная...
Телячі ніжноСті• 22 августа в 13:41
Ответ дляНе зацілована
Это циркониевые зубы на имплантах.
Я розумна. Сходіть до нормального стоматолога щоб херню не писати
Не зацілована• 22 августа в 13:42
Ответ дляAlex_Kri
больше вопросов к ортодонтии
А у меня, как у пациента были бы еще вопросы к эстетике. Просто пихнули зубы в рот и все. А как оно смотрится...
Відморожена• 22 августа в 13:42
Ответ дляТелячі ніжноСті
У Вас є імпланти зубні?)))
Почемучка• 22 августа в 13:43
Ответ дляТелячі ніжноСті
Це карієс. Які вінтікі?)))
Ви читали старпост? Який карієс? Це коронки на імплантах.
Не зацілована• 22 августа в 13:44
Ответ дляТелячі ніжноСті
Мой стоматолог такого уровня, что вы у него пломбу, удавитесь, но не поставите. Розумна...
Телячі ніжноСті• 22 августа в 13:44
Ответ дляНе зацілована
О Боже
Ромашкинная• 22 августа в 13:44
Ответ дляТелячі ніжноСті
Це карієс. Які вінтікі?)))
Карієс на коронках? Оце звір😬
Lilian-nochka• 22 августа в 13:45
Ответ дляНе зацілована
Нормально оно смотриться.лезть к ним лишний раз тоже зачем
Йосип_молодий• 22 августа в 13:45
Ответ дляТелячі ніжноСті
Біда. Але в першв чергу пломби, потім реставрація
Пломбировать импланты? Это что-то новое
Відморожена• 22 августа в 13:46
Ответ дляТелячі ніжноСті
Є
Ви розумієте, що то не карієс?)))
Якщо б у Вас були імпланти,Ви б знали як виглядає коронка на цьому імпланту) немає можливості зараз Вам сфотографувати,у мене стоїть тимчасова зараз коронка і ось такий самий «карієс»))))))