Ку-кусик• 22 августа 2024

Перепланування ванної кімнати

Дівчата, хочу порад як краще. Є туалет, ванна, а потім кладовка. В ній планувала поставити пралку, різні швабри, миски, миючі. Це окрема кімната. А може краще зробити до цієї кладовки вхід з ванни, а з коридору закласти? Типу, і руки відразу помити можна, і в відро води набрати. Як? Чи ці двері вкрадуть місце у ванній. До речі, там планується тільки ванна та умивальник. Все.
Результат:
вже голосів: 28
16 (57.14%) 1. Залишити вхід з коридору
8 (28.57%) 2. Краще входити з ванної
4 (14.29%) 3. Результати
a.ostroverh• 22 августа 2024
Дверь в эту кладовку из коридора заложить
Убрать стену в ванной вообще всю
И сделать нормальный шкаф
Астановитесь• 22 августа 2024
А снести стену между кладовкой и ванной? И сделать большое пространство. Туда где кладока запихнуть стиралку и бойлер, в угол какой-то шкаф поставить.
автор Ку-кусик • 22 августа 2024
Ответ дляa.ostroverh
Убрать стену в ванной вообще всю
И сделать нормальный шкаф
Теж варіант, але хотіла ванну мати без оцього всього господарського
Mrs.Sexuality• 22 августа 2024
В мене пралка стоїть у ванній у ніші , яку я зробила з частини кладовки. А інша частина кладовки має двері у коридор і використовується як шафа для верхнього одягу
a.ostroverh• 22 августа 2024
Ответ дляКу-кусик
Сделать двери в цвет стен
Есть такие, что вообще не понять
любименькая• 22 августа 2024
Я бы сделала проем с ванной а наружную убрала, так будет удобнее, а не бегать из двери в дверь.
Мяо мой мяо• 22 августа 2024
Тільки двері зробити по центру стіни, щоб і зліва і з права можна було всього наставити
Поумничка• 22 августа 2024
И когда надо ведро или швабра, ждёшь, пока кто то принимает ванну
автор Ку-кусик • 22 августа 2024
Ответ дляАстановитесь
Планувалося умивальник величезний навпроти ванни.. якщо прибрати стіну, то куди умивальник?
кураГАЛЯ• 22 августа 2024
1. Почему вы дверь между кладовой и ванной рисуете возле стены? Она должна быть ближе к коридору - так у вас будет полноценная кладовая, а так вы из нее сделали коридор, куда там стиралку ставить?
2. Представьте вы открываете дверь «в ванную- кладовую и там малюсенькое пространство где стоит стиральная машина, надо повернуть налево и искать ванную- это странно по эргономике.
3. Вентиляция ванной - вы о ней подумали?

Сделайте большую ванную и все хоз. Приборы спрячьте за красивым шкафом, и вам будет удобно и в глаза бросаться не будет
автор Ку-кусик • 22 августа 2024
Ответ длякураГАЛЯ

1. Бо некрасиво, заходиш, а тут двері
2. Не зрозуміла взагалі ваш текст
3. Не думала взагалі про це

Якщо шафа, то де б ви поставили її? Не розумію, як розмістити краще, щоб було гарно
ЯяяКакаджамбо• 22 августа 2024
Я бы кладовку оставила как есть, а лучше бы в ванной второй унитаз поставила.
Prervana• 22 августа 2024
Дверь из коридора закладывайте. А из ванной вход - не нужна там дверь, хватит и шторы. Место не украдет, а швабру с глаз долой скроет
a.ostroverh• 22 августа 2024
Ответ дляКу-кусик
1. Бо некрасиво, заходиш, а тут двері
2. Не зрозуміла взагалі ваш текст
3. Не думала взагалі про це

В сети полно картинок
Настасья Пицун• 22 августа 2024
Я за єдиний об´єднаний простір і шафу з господарчим скарбом. І + ще один унітаз.
автор Ку-кусик • 22 августа 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Да, в цій бік і не дивилася, тепер мені задача як розмістити це все. Вона величезна виходить. Тоді точно і унітаз ще один можна.
2410diana2410• 22 августа 2024
Ответ дляa.ostroverh
Сделать двери в цвет стен
Есть такие, что вообще не понять
Скрытого монтажа
Murzeelka• 22 августа 2024
Вы, конечно, сделаете, как вам нравиться. Но у вас -отличного размера полноценная ванная комната.

Зачем эти потайные двери в нарнию из ванны?
Это- качество жизни- иметь отдельную небольшую хозяйственную комнатку.
Назовите ее постирочной, хозблоком. Но! Только отдельный вод!
Настасья Пицун• 22 августа 2024
Ответ дляКу-кусик
Не те що можна, а нужно). Не знаю кількість проживаючих, але по власному досвіду. Ми живемо вдвох з чоловіком, зробили 2 санвузли, 2 унітази. Як же це зручно! Кайф
автор Ку-кусик • 22 августа 2024
Ответ дляMurzeelka

Тобто, ви за варіант від забудовника? Так, це буде дешевше, ніяких шаф замовляти не потрібно
автор Ку-кусик • 22 августа 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Нас теж 2. Взагалі, можна ще погратися зі стіною між туалетом і ванною. Змістити і зробити 2 ванни. З душ.кабіною та ванною окремо
Настасья Пицун• 22 августа 2024
Ответ дляMurzeelka

Ви звернули увагу на параметри цієї кімнати? Ширина 84см. Ну про яку якість життя тут можна писати? Навіть корзину для білизни не розмістиш. Пралка поміститься і відро зі шваброю. Пилосмок вже під питанням, бо через нього треба перечіпатись, щоб до пралки долізти.
автор Ку-кусик • 22 августа 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Так, тупо поставити пралку, над нею бойлер. А біля дверей вже відра, швабри, віники
Идеальная оптимистка• 22 августа 2024
Ответ дляMurzeelka

вы ее размеры видели? Это не комнатка, 1,5 кв м, это шкаф. На ширину двери ровно.

Поэтому при таких вводных данных лично я ЗА объединение площади. Получится колонна из стиралки-сушилки + шкаф. Ну и унитаз добавить, согласна с девочками
Настасья Пицун• 22 августа 2024
Ответ дляКу-кусик
Повірте, не величезна. Нормальна. Але навіть прорахувати ремонт, то єдиний простір дешевше виходить. І мінус двері. Може шафа і вийде по вартості як монтаж окремої двері в кладову. Але комфорту більше буде. І так, пограйтесь з плануванням, окрема душова і окрема ванна це круто)
автор Ку-кусик • 22 августа 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Так, дякую, буду тепер в цьому напрямку думати.
Роздивиолася план, не можна зносити між туалетом та ванною стінку, несуча вона
автор Ку-кусик • 22 августа 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Якщо об´єднувати кладовку, то може й двері перенести ?
Настасья Пицун• 22 августа 2024
Ответ дляКу-кусик
В ширину 1460мм можна вмістити і унітаз, і душ. Можливо з невисокою перетинкою між ними, десь 40-50см, щоб зручніше було руками махати, коли душ приймаєш, і візуально було більше простору. І хочеться двері перенести в інший бік. А в нішу може бойлер. Ну це так, на вскидку.
Настасья Пицун• 22 августа 2024
Ответ дляКу-кусик
Не бачу такої необхідності з перенесенням цих дверей. Але це вже буде залежити від того, як сплануєте наповнення ванної кімнати. Якщо убрати двері кладової, то зі сторони прихожої хороша стіна получається, там же мабуть вхід? То там можна чи дзеркало з пуфом розмістити, чи вішалку. Ну це вже інше питання.
автор Ку-кусик • 22 августа 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Дякую, на 1450 треба порахувати, може і поміститься все