Король дивана• Изменено 22 августа 2024

Висувне ліжко для двох дітей

Добрий вечір. Можливо хтось має досвід користування таким ліжком для двох дітей, поділіться думками, наскільки ви ним задоволені чи ні. Фото для прикладу
Нульовий сантиметр• 22 августа 2024
Задоволена,2 повноцінні ліжка,які вдень займають місце одного
Сливочная пенка• 22 августа 2024
У нас прийнято валятися протягом дня на ліжку: читати книги, залипати в телефон. У вас - ні?
Яичница с беконом• 22 августа 2024
Не зручно і не затишно, одна дитина ніби на підлозі і не має власного місця, крім того скочуються один на одного
парИла я парИла• 22 августа 2024
Не зручно. Коли ліжко зібране, то якщо захочуть посидіти/ полежати вдень,то як?
Вдвох на одному?
Prervana• 22 августа 2024
У сестры такое было, но она на нем одна спала, то на нижнем, то на верхнем ярусе. Для двоих наверное не очень удобно, как верхнему в туалет ночью пробираться, наступая на спящего внизу?
Грибной_Дождик• 22 августа 2024
Сколько лет детям? Они ж не заснут на ней. Будут беситься всю ночь. Думаю 2х этажная лучше будет. Или 2 отдельных.
Нульовий сантиметр• 22 августа 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Нижняя кровать на колесиках и ее можно отодвинуть как угодно далеко. В некоторых моделях есть складные ножки,чтоб делать кровать выше
парИла я парИла• 22 августа 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Тут боротьба щоденна не на життя йде щоб ліжка були застелені, а ще кожного дня совати по кімнаті?
Від однією уяви цього вже моторошно 😂
Яичница с беконом• 22 августа 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Я знаю, яка вона, в нас це як додаткове місце для гостей, а для постійного сну не годиться
Нульовий сантиметр• 22 августа 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Від однією уяви цього вже моторошно 😂
Когда мало места- это прекрасный вариант
Нульовий сантиметр• 22 августа 2024
Ответ дляЯичница с беконом
И чем оно не годится?
парИла я парИла• 22 августа 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
То якщо мало місця,то куди ж її сунути?
Маргарита и Мастер• 22 августа 2024
Не очень удобно. Именно такое потому что одна кровать всегда будет задвинута а дети будут делить верхнюю. Вот представьте пришли друзья одного из детей где они будут размещаться? И как второй ребенок будет на это реагировать?

Дво этажная намного удобнее за счёт того что у каждого своя территория.
Яичница с беконом• 22 августа 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
И чем оно не годится?
Тим, що в другої дитини нема повноцінного власного місця, ходити один через одного теж не зручно, все на купі
парИла я парИла• 22 августа 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Двухярусне ліжко - варіант економії простору
автор Король дивана • 22 августа 2024
Кімната одна на двох дівчаток 9 і 12 років, можна поставити два окремих повноцінних ліжка, але тоді вся кімната буде заставлена ліжками і столами. Двоярусне не подобається. Натрапила на таку модель висувного і задумалася
Яичница с беконом• 22 августа 2024
Ответ дляКороль дивана
Ставте кожній окремо
Нульовий сантиметр• 22 августа 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Оно не подходит для детей младшего возраста и убирать второй этаж - это таки не просто, а для ребенка вообще тяжело
парИла я парИла• 22 августа 2024
Ответ дляКороль дивана
Та ну... Дівчата вже такого віку, що потрібно кожній окремо повноцінне місце.
А ви їм показували?
Нульовий сантиметр• 22 августа 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Отодвиньте так,чтобы не мешало. Вот и вся сложность
Мне без сахара• 22 августа 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Від однією уяви цього вже моторошно 😂
Я давно сдалась и просто закатываю глаза проходя мимо
парИла я парИла• 22 августа 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
У автора 9 та 12 років.
Молодшого це скільки?
автор Король дивана • 22 августа 2024
Ответ дляпарИла я парИла
А ви їм показували?
Так, менша каже, що вона займає нижній ярус
Нульовий сантиметр• 22 августа 2024
Ответ дляпарИла я парИла
У автора 9 та 12 років.
Молодшого це скільки?
И в 12 лет второй этаж ребенок не сможет застилать самостоятельно.
Мудрецыха мира• 22 августа 2024
Я завжди боялась таких ліжок. Боялась, що одна дитина вночі може наступити на іншу.
парИла я парИла• 22 августа 2024
Ответ дляКороль дивана
Це спати.
А вдень? Старша готова розділити простір на двох?
Нульовий сантиметр• 22 августа 2024
Ответ дляМудрецыха мира
Отодвиньте как угодно далеко,кровати не привязаны друг к другу
Prervana• 22 августа 2024
Ответ дляКороль дивана
Вот два варианта, которые будут гораздо более ок для двух барышень с личным пространством
парИла я парИла• 22 августа 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
При чому тут застеляти... Ми ж про економію простору
До речі, а чому не зможе 🥺
автор Король дивана • 22 августа 2024
Дякую, дівчата, усім за поради. Усе беру до уваги і буду думати