Пищалка• 23 августа 2024

В якому віці можна стерелізувати собачку-дівчинку?

Добрий день.
Прибилось щеня до двору, чи може хтось викинув.
Ветеринар сказав, що їй десь 4 місяці, стерелізувати можна після року.
В нас паркан у дворі не щільний, вона може вибігти, інший пес може забігти.
Другий ветеринар сказав, теж стерелізація після року.
На цеп її не хочеться саджати, вольєр ми будувати їй не будемо, бо нема у дворі місця. Тому хочу як можна скоріше стерелізувати. В нас є ще в місті ветклініки, є смисл дзвонити взнавати чи справді стерелізують тільки після року?
Воно буде середнє, десь 10-12 кг у дорослому віці.
ОхиИВздохи• 23 августа 2024
Что за глушь?
Стерилизация после 6 месяцев вполне возможна. Зачем ждать год и первую течку?

автор Пищалка • 23 августа 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Что за глушь?
Кременчук, два ветеринара сказали після року.
Один порадив або прив’язувати або у вольєр посадити до року.
Нащо чекати до року не знаю, так мені сказали ветеринари.
Научительница• 23 августа 2024
После года поздно. Полгода и на операцию
автор Пищалка • 23 августа 2024
Цікаво, за що мені рукалице?
За те, що те цуценя з двору не викинула, обробила, щеплення зробила?
Бешене сарі• 23 августа 2024
Після 6 місяців можна. Необхідність чекати на першу тічку - такий самий тупий міф, як і те що собаці треба ’разок народити для здоров´я’, хоч ніякого здоров´я це нікому й ніколи не додавало.
До трьох місяців не можна точно.
Ідеальний вік для стерилізації - 6-8 місяців. Шукайте нормальних лікарів)
автор Пищалка • 23 августа 2024
Ответ дляБешене сарі
До трьох місяців не можна точно.
Дякую, тоді ще в декілька клінік подзвоню, буду взнавати.
Смайликівна• 23 августа 2024
Може зараз маленька вага тому й не беруть на стерилізацію, питайте ще.
зазвичай роблять і до року
автор Пищалка • 23 августа 2024
Ответ дляСмайликівна
зазвичай роблять і до року
Зараз вона 5 кг важить
Бешене сарі• 23 августа 2024
Можливо, вони не впевнені у власному професіоналізмі - що зможуть вірно розрахувати дозу наркозу для молодої невеликої тваринки?
Інакше я не представляю, чому відмовляють. Це дивно

маринабаранова• 23 августа 2024
Ответ дляПищалка
Цікаво, за що мені рукалице?
Не звертайте увагу - ви все зробили правильно! Спасибі вам за врятовану собачку!
ОхиИВздохи• 23 августа 2024
Ответ дляБешене сарі
До трьох місяців не можна точно.
Незламна• 23 августа 2024
Меня заводчик просил потерпеть до 2 лет, типа до 2 лет организм растет и формируется. Дворовых собак и тд, стерилизуются рано, чтобы предупредить бесконтрольное размножение
Кринжова баба• 23 августа 2024
мне сказали после первой течки. типа риск раком меньше заболеть
Не за Будка• 23 августа 2024
Ответ дляПищалка
если стерилизуют по старым методикам, то ждут, пока матка вырасет, чтобы они ее не искали.
Если по новым методикам, то стерилизуют ДО первой ечки - это в месяцв 6.
Если у вас есть возможность - отвезите в город побольше на стерилизацию, где более продвинутые методики.
Если нет - то заберите в дом на 3 недели течки, и выводите гулять.
Погуляли и забрали.
Потому что она будет привязана и кобели могут заскочить и все сделать с ней.((
Не за Будка• 23 августа 2024
Ответ дляПищалка
Зараз вона 5 кг важить
зубы должны поменяться. В 4 месяца, у нее еще клыки молочные.