На циголках• 23 августа 2024
Дитині 1,7 років не говорить майже слів
Не хоче повторяти нічого
Мама, папа, баба говорить і все
Коли баче собачку починає гавкати
Робить як їжачок і клацає як коник)
Це все вона вміла робити місяця три назад, скільки часу пройшло і зараз нічого нового не говорить
Все розуміє, робить що прошу
Питаю, бо у знайомих дітки у такому віці кажуть багато слів, а моя донечка чомусь ще не хоче
Поділіться як у вас було, чі не потрібно звернутися до лікаря? Просто перша дитина і я ще не дуже розумію як правильно)
Дякую
Мама, папа, баба говорить і все
Коли баче собачку починає гавкати
Робить як їжачок і клацає як коник)
Все розуміє, робить що прошу
Дякую
Звездолётчица• 23 августа 2024
Мій теж спочатку говорив більше, а потім взагалі слів не стало. Тільки ближче до 3х років розговорився вже зразу реченнями. Були у неврологів різних, логопеда - все нормально. Ви теж сходіть до невролога. Але будь ласка, не порівнюйте вашу дитину з дітьми знайомих
Тишком нишком• 23 августа 2024
читайте книги, разные тактильные развивашки
моя начала нормально говорить после 3.5
Сито для думок• 23 августа 2024
У родичів дитина почала говорити після 3-х, але як дорослий, довгими реченнями. Ваша дитина то ваша, чому весь час порівнюють дітей і не порівнюють дорослих.
Продаю витрішки• 23 августа 2024
Дочка до 2 лет почти не говорила, в 2 ровно начала резко говорить, фразами сразу
Винник• 23 августа 2024
Авторе, зверніться до невропатолога,якщо все ок,то будете спокійно чекати. А якщо не ок, то можете втратити дорогоцінний час
Лунтик-паунтик• 23 августа 2024
Ага. Моя теж говорити не хотіла - а нащо, коли й так її чудово розуміють? А от як телевізор дивиться, то любила іноді повторювати слова типу ’індустріалізація’, чи прізвища американських акторів з серівлу. А розмовляти - ні.
Кудесница_с_пургеном• 23 августа 2024
В мене троє дітей,
усі починали перші слова(не мама,тато, баба), а банан, апельсин, яблуко, приблизно в рік і 2 місяці. В 1 рік і 6 місяців вже добре розмовляли, реченнями, але ще могли плутати роди. В мене хлопчики, чомусь казали все у жіночому роді. ’Я прийшла’, ’Я погралася’ і так далі.
Але у сестри діти почали розмовляти пізніше, приблизно у два роки.
Тобто я так розумію, усі діти різні. Але от якщо 3 і не розмовляє, то думаю - треба шукати проблему.
Черпак_для_фантазий• 23 августа 2024
Когда ребенок в таком возрасте не говорит слов с двумя разными слогами, то это может насторожить. Сходите к невропатологу
Файна_зупка• 23 августа 2024
Дівчинка розговориться
Меньше панікуйте, більше займайтесь,читайте ,показуйте малюнки.Геть приберіть мультики.
Огірок та Помідорчик• 23 августа 2024
в мене син до 2.5 років навіть мама не казав, взагалі нічого. а потім як понеслось, досі рот не закривається
Не панікуйте! Заговорить! Спостерігайте і вчить . Такі було з онуком .до 1.6-1,7 місяців. А в 1,8 було не спинити. Рот не закривався. До 3 років все гарно вимовляв крім ,р,. Стимулювали до розмов , багато читали , книжки з малюнками, різні вправи. Діти розвиваються по різному.багаьо любові, уваги, обіймів і все буде добре.