Иванка Бур• Изменено 23 августа 2024

Дочка не хоче дітей, а я не хочу залишитися без внуків

Дочці 18, скоро 19.
Твердо вирішила що не буде мати дітей.
А я не хочу залишитися без внуків, пояснюю за продовження роду і що це важливо.
А вона на своєму.
Як їй це вбити і голову, вона мене не розуміє?
автор Иванка Бур • 23 августа 2024
Ответ дляПочекуха
Моя 10-річна донька також заявила,що не хоче ні дітей ,ні відносин з протилежною статтю. Хоче сама заробляти на життя, подорожувати,жити в своє задоволення . Я це ніяк не коментую, бо то таке....вона і стоматологом твердо вирішила бути ,а потім плани змінилися і тепер вона дизайнер одягу. Ну ок)
Та ваша ще мала хоч, може передумає.
Моя теж хлопцями не цікавиться

неДоЖиру• 23 августа 2024
Ответ дляИванка Бур
Мне 39 лет
И вы тролль со стажем!
Remensa• 23 августа 2024
Вас замкнули в кімнаті з телефоном і вирішили закидати форум своїми тупими темами?
Подзвоніть 101 , нехай приїдуть,випустять
Мааарковная• 23 августа 2024
Ответ дляИванка Бур
Мне 39 лет
То ще двох встигнете народити. Займіться цим питанням. Стоматолог, фолієва, секс :)
Оченьценная• 23 августа 2024
Родите себе ещё или усыновить, заведите собаку
Знову Я• 23 августа 2024
Удалено администрацией...
Залізна пані• 23 августа 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Аналогично, только мне 26 лет. Хорошо хоть родители не достают.
я не трогаю- это ее жизнь

Оченьценная• 23 августа 2024
Ответ дляЛюбви вам!
Блін, я вам передати не можу, як я не хочу няньчитися з онуками. Прям якийсь страх немовляток. Коли на вулиці чи гросалському місці верещить чиясь дитина, я аж радію, як класно, що то не моє верещить.
Недавно с ужасом в эпицентре наблюдала это, мы спокойно выбирали посуду, а пара с ребёнком качая его и плач на весь зал и между собой гыркались, потому что выбрать надо а ребёнок не даёт, боже, дум ю как хорошо что я просто могу отойти и все это не слушать
Мааарковная• 23 августа 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Автор, Вы молодая, дочка ещё юная, ещё сто раз передумает. Хотите, родите ещё. А вот мне далеко за 50, подруги-родственницы с внуками, а у меня пока нет и в проекте. Безумно хочется поняньчить малыша, пока ещё хоть немного сил есть. Хожу к подругам с их внуками поняньчиться или няньчусь при случае с детьми племянников мужа, но как же хочется своего внучка или внучку. Как в свое время хотелось детей,так же хочется и внуков. Но дети мне сказали примерно тоже, какие дети в наше время, это не обязательно и не планируется, да и личная жизнь у детей не устроена ещё, старший вообще сказал одиночка по жизни, ни жениться, ни тем более детей не планирует. Сестра мужа на год моложе меня, а у нее уже трое внуков, при этом она живёт своей жизнью, приходит к ним редко, домой к себе их не берет никогда. Как можно не ценить такое счастье, не понимаю.
Ви мудра жінка.
Батьки моєї подруги так взагалі найнялися нянями, вдвох бавили дівчинку 2 чи 3 роки, бо знали, що донька поки що не у відносинах.
Подруга вийшла заміж у 33 і народити вийшло лише у 38 після тривалого лікування. У онука чудові бабуся й дідусь тепер.
Советничаю тут• 23 августа 2024
Тобто ви в 39 вже мріїте чим скоріше стати бабусею? Наскільки ж ваше життя порожнє, що ви ще така молода, а вже не знаєте, чи ще себе зайняти? Відчепіться від дитини, заповнюйте своє життя змістом самостійно, донька вам нічого не винна.
Мусик Пусик• 23 августа 2024
Відпустіть вашу дочку , вона виросла, дайте пожити людині, це не іграшка в ваших руках, правильно дівчина думає, це раніше аби пошвидше народити, а зараз молодь розумніша, пожити для себе хоче.
Реанимация• 23 августа 2024
Ответ дляИванка Бур
Мне 39 лет
Так есть еще время родить и не одного) мамо, вперед)
Море_море_я_скучаю• 23 августа 2024
Ответ дляИванка Бур
И что? Мне почти 40 и я жду двойню)
Незнакомлюся• 23 августа 2024
А почему у вас одна дочь, вы срочно должны родить ещё 3-4 ребенка, и обягутвас будут внуки
Добрая свекровь• 23 августа 2024
Ответ для100%
Круто.Мне 28 и мои родители не горят желанием бабушкой и дедушкой стать. Кричать рано
Мне 53, дочке 23, я как-то о внуках не думаю, детей не люблю
Ду да ду да ду• 23 августа 2024
Я у 19 теж не хотіла, в 30 захотіла
Fashion_besties• 23 августа 2024
Вкрадіть у неї яйцеклітину та далі зверніться до програм сурогатного материнства
заварний look• 23 августа 2024
Ответ дляИванка Бур
Навіщо вам у 39 онуки? Своє життя зовсім не цікаве? Мені 43 скоро, синам 17 та 10. Я хочу їх виростити і трохи для себе пожити ще, тому що з 25 все для дітей і кругом них: школи, гуртки, відпочинок з ними завжди. На бабусь більше ніж на пару годин ніколи не залишали. І самих дома також. У кафе, гості, свята, відпочинок завжди з ними. А хочеться позасмагати скільки я хочу і у тиші, помандрувати не дитячими інтересами, а своїми... Мммм. Може дочекаюсь колись.
А будуть у синів діти, мої онуки, це їх вибір. Головне , щоб вони були щасливими і не мене тих дітей не скидали - я нанянчилася !
заварний look• 23 августа 2024
Ответ дляЛюбви вам!
Я така ж сама! Розумію вас чудово!

Смешнюча• 23 августа 2024
Ответ дляИванка Бур
Вона говорить що не схоче ніколи, ні в 25 ні в 30
Ви недалека. Особисто мені у 18 ті діти теж були нафіг непотрібні
Божий одуванчик• 23 августа 2024
Народіть ще одну, може друга захоче. І будуть вам внуки
заварний look• 23 августа 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Згідна. Стільки цікавого у житті, а часу (коли діти маленькі) завжди не вистачає на себе. Мені б дорослу самостійну дитину - я б родила своїми інтересами та бажаннями!
Фісташкова кава• 23 августа 2024
Вам надо, возьмите и усыновите себе ’’внуков’’. Дочка не должна рожать по вашему желанию.
Король дивана• 23 августа 2024
Ответ дляИванка Бур
Мне 39 лет
В последнее время аж стыдно за наших троллей, вообще с сюжетом не заморачиваются
Умничка-помощничка• 23 августа 2024
Ответ дляИванка Бур
Мне 39 лет
Я первенца только родила! Ещё все впереди, подайте!
Скользкая• 23 августа 2024
Она ещё слишком молодая. Все ещё сто раз изменится. Встретит человека, влюбится, создадут семью.
Ей надо учиться, работать, путешествовать.
Коханозадовільна• 23 августа 2024
Во первых то что хотите вы, ваши проблемы, во вторых, ей только 19, она еще сто раз захочет и пере хочет детей, в третьих, трудно поверить, что вы не тролль
Миззери• 23 августа 2024
Ну так родите себе , а она сама решит как свое тело использовать
Лінива, не каюсь• 23 августа 2024
Дайте дитині натрахатись досхочу, потім і про дітей можна буде говорити
Луноходик_Ик• 23 августа 2024
Хоспадя... Моей 15 и я наоборот говорю, что если что, то раньше 25-ти не рожать. Хотя она сейчас тоже говорит, что не хочет детей. А чем плоха жизнь без внуков?