Иванка Бур• Изменено 23 августа 2024
Дочка не хоче дітей, а я не хочу залишитися без внуків
Дочці 18, скоро 19.
Твердо вирішила що не буде мати дітей.
А я не хочу залишитися без внуків, пояснюю за продовження роду і що це важливо.
А вона на своєму.
Як їй це вбити і голову, вона мене не розуміє?
Твердо вирішила що не буде мати дітей.
А вона на своєму.
Я Вас не боюся• 23 августа 2024
Не вмешивайтесь. Дочь сама решит нужны ей дети или нет
Ну и мамаша...
Подвійна веселка• 23 августа 2024
Тобто ви її лише для цього народжували? Вона ще можливо й передумає, але не треба лізти до неї . Це її право вирішувати як їй краще
Море Щастя• 23 августа 2024
Родите себе еще одну дочку и нянчитесь с ней.
Уже не первая ваша тема.
Ребенку 18 лет, а от нее уже детей требуют.
Уже не первая ваша тема.
Вареничніца• 23 августа 2024
Та вона ж ще зовсім юна для дітей. Ще можливо сто раз передумає. Не тисніть.
Заела_пластинка• 23 августа 2024
Вбийте собі в голову, що ваші бажання маєте реалізовувати ви,а не дочка. Хочете онуків- народжуйте нову дитину, може вона вам допоможе
Не зацілована• 23 августа 2024
Це ще юна особа. Що ви від неї у 18 років хочете, мамо? Не всі у 15 спішать народжувати. Плюс, є люди, які не хочуть дітей і вам треба бути готовим до цього, це теж нормально.
Иванка Бур
• 23 августа 2024
Ответ дляМилота
Я думаю если возраст позволяет стоит сделать ещё одну попытку.))
Мне 39 лет
Подвійна веселка• 23 августа 2024
Чи в 18 вона має спати з усіма і народжувати дітей як деякі придурошні? Радійте,що у неї хоч є мізки
СирОжино пирОжино• 23 августа 2024
Так рожайте сами , а дочка сама решит когд по ей рожать или не рожать
Бабулька• 23 августа 2024
Подайте на нее в суд . В иске так и напишите - ’Не хочу остаться без внуков . Прошу обязать дочь рожать’ .
Заела_пластинка• 23 августа 2024
Ответ дляИванка Бур
Мне 39 лет
То ще і не одну спробу можна здійснити
Я не тону• 23 августа 2024
Відчепіться від неї. Моя мама мені казала протилежне і це викликало лише роздратування.
21 століття, а люди і досі ведуть себе як наче середньовіччя якесь.
Зараз все скажу• 23 августа 2024
Вы либо тролль, либо не в себе. Какие дети в 18? Да и вообще не хочет, ее дело рожали бы себе десяток, от кого-то внуки, да были бы.
Милота• 23 августа 2024
Ответ дляИванка Бур
Мне 39 лет
Отличный возраст, ещё можно штук трёх родить.))
Xвостокрутелка• 23 августа 2024
Донька ще 100 разів передумає, як знайде єдиного і коханого. Вік ще зовсім юний
Любви вам!• 23 августа 2024
Блін, я вам передати не можу, як я не хочу няньчитися з онуками. Прям якийсь страх немовляток. Коли на вулиці чи гросалському місці верещить чиясь дитина, я аж радію, як класно, що то не моє верещить.