Иванка Бур• Изменено 23 августа 2024

Дочка не хоче дітей, а я не хочу залишитися без внуків

Дочці 18, скоро 19.
Твердо вирішила що не буде мати дітей.
А я не хочу залишитися без внуків, пояснюю за продовження роду і що це важливо.
А вона на своєму.
Як їй це вбити і голову, вона мене не розуміє?
So_so• 23 августа 2024
Поговорите об этом со своим психиатром.

Я Вас не боюся• 23 августа 2024
Не вмешивайтесь. Дочь сама решит нужны ей дети или нет
Ну и мамаша...
Милота• 23 августа 2024
Я думаю если возраст позволяет стоит сделать ещё одну попытку.))
Подвійна веселка• 23 августа 2024
Тобто ви її лише для цього народжували? Вона ще можливо й передумає, але не треба лізти до неї . Це її право вирішувати як їй краще
Море Щастя• 23 августа 2024
Родите себе еще одну дочку и нянчитесь с ней.
Уже не первая ваша тема.
Ребенку 18 лет, а от нее уже детей требуют.
GaleTTa• 23 августа 2024
А что там за род у вас такой ценный что человечество закончится без очередного Сидоренко или Иваненко?))
Аnnеt• 23 августа 2024
какие ваши годы? рожайте сами.

Перша скрипка• 23 августа 2024
Родите себе другую, более сговорчивую дочь
Вареничніца• 23 августа 2024
Та вона ж ще зовсім юна для дітей. Ще можливо сто раз передумає. Не тисніть.
Заела_пластинка• 23 августа 2024
Вбийте собі в голову, що ваші бажання маєте реалізовувати ви,а не дочка. Хочете онуків- народжуйте нову дитину, може вона вам допоможе
Залізна пані• 23 августа 2024
моей 29 не хочет ничего.по моему вы тролль
sunholder• 23 августа 2024
Ответ дляАnnеt
какие ваши годы? рожайте сами.
Нема дурних
Не зацілована• 23 августа 2024
Це ще юна особа. Що ви від неї у 18 років хочете, мамо? Не всі у 15 спішать народжувати. Плюс, є люди, які не хочуть дітей і вам треба бути готовим до цього, це теж нормально.
автор Иванка Бур • 23 августа 2024
Ответ дляМилота
Мне 39 лет
Подвійна веселка• 23 августа 2024
Чи в 18 вона має спати з усіма і народжувати дітей як деякі придурошні? Радійте,що у неї хоч є мізки
Аnnеt• 23 августа 2024
Ответ дляПерша скрипка
та была черновая. нужно на чистовик.
Я Вас не боюся• 23 августа 2024
Ответ дляИванка Бур
Мне 39 лет
Вы вполне можете еще родить
СирОжино пирОжино• 23 августа 2024
Так рожайте сами , а дочка сама решит когд по ей рожать или не рожать
Бабулька• 23 августа 2024
Подайте на нее в суд . В иске так и напишите - ’Не хочу остаться без внуков . Прошу обязать дочь рожать’ .

Заела_пластинка• 23 августа 2024
Ответ дляИванка Бур
Мне 39 лет
То ще і не одну спробу можна здійснити
автор Иванка Бур • 23 августа 2024
Ответ дляАnnеt
какие ваши годы? рожайте сами.
Я не тону• 23 августа 2024
Відчепіться від неї. Моя мама мені казала протилежне і це викликало лише роздратування.
21 століття, а люди і досі ведуть себе як наче середньовіччя якесь.
МаринаХ28• 23 августа 2024
Отстаньте от неё, ну чес слово. Ей только 18. Еще 100 раз может поменять мнение…
Зараз все скажу• 23 августа 2024
Вы либо тролль, либо не в себе. Какие дети в 18? Да и вообще не хочет, ее дело рожали бы себе десяток, от кого-то внуки, да были бы.
Милота• 23 августа 2024
Ответ дляИванка Бур
Мне 39 лет
Отличный возраст, ещё можно штук трёх родить.))
Xвостокрутелка• 23 августа 2024
Донька ще 100 разів передумає, як знайде єдиного і коханого. Вік ще зовсім юний
Аnnеt• 23 августа 2024
Ответ дляИванка Бур
Вполне ещё детородная. Рожайте сами себе внуков.
Любви вам!• 23 августа 2024
Блін, я вам передати не можу, як я не хочу няньчитися з онуками. Прям якийсь страх немовляток. Коли на вулиці чи гросалському місці верещить чиясь дитина, я аж радію, як класно, що то не моє верещить.
Кинг-Конгша• 23 августа 2024
Подкиньте ей
Застряла• 23 августа 2024
Тупой трилль.