Личко Невеличке• 23 августа 2024
У кого дети школьники заграницей, они учатся еще и в украинской школе?
Удаётся ли вам учиться и в Украине и как именно-частная школа,репетиторы,семейная форма и т.п.
Результат:
вже голосів:
26 (46.43%)
Совмещаем укр. и заграншколу
17 (30.36%)
Только заграничная школа
9 (16.07%)
Результат
4 (7.14%)
Только украинская
Краля-Галя• 23 августа 2024
Совмещаем, документы не забираю и не буду забирать.
Сообщили, что теперь после возвращения из-за границы сложно снова попасть в школу, нужен будет перевод документов и ещё какие-то процедуры
Лівий Локіть• 23 августа 2024
Рік донька провчилась паралельно в двох школах. Зараз не знаю як бути, дві вже не потягне.
Успокойся_Успокойся• 23 августа 2024
Пока учится только в своём лицее, онлайн (украинский), учит местный язык с репетитором, в этом году 9 класс, в 10-й уже будет поступать в местную гимназию.
Напланетянка• 23 августа 2024
днем школа в Польше, вечером дз укр школы, сколько успевают, самое важное
Личко Невеличке
• 23 августа 2024
Кто ответил-только украинская,в какой вы стране?У вас можно не учиться в местной школе?
Триндю-бриндю• 23 августа 2024
Да. Тянем экстернат в Украине. Но это чисто для галочки. Хз зачем. Просто наверно шоб было.
ЯяяКакаджамбо• 23 августа 2024
В мене син вчиться в німецькій школі і паралельно займається з вчителькою з української школи онлайн. На початку була онлайн школа з дітьми по вечорах, але такий формат дуже виснажливий. Тому перейшли на індивідуальні уроки
Личко Невеличке
• 23 августа 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
В какой стране?
ТаЕщеОптимистка• 23 августа 2024
Ответ дляКраля-Галя
Ще й доздавати мінімум укр мова, літра, історія України.
Успокойся_Успокойся• 23 августа 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
В какой стране?
Черногория
посещение местной школы не обязательно.
Хтомолодець? Я!• 23 августа 2024
Дві школи. Німецька і онлайн українська в другій половині дня ( лише основні предмети), інші перезараховують оцінки з місцевої школи, але воно, звичайно, не ліпиться - теми інші, предмети не співпадають… але поки так
НашлаПерепискуМужа• 23 августа 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Дуже тяжко, але намагаємось дві школи.
Нащо?
НашлаПерепискуМужа• 23 августа 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Польща, у знайомої дитина вчиться тільки в укр онлайн 8 клас
ТаЕщеОптимистка• 23 августа 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Нащо?
Тому що навчання в місцевій обов´язкове, а кидати українську не хочемо бо є плани повернутися
Хтомолодець? Я!• 23 августа 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Нащо?
Не мене питали, але відповім. Плануємо повертатися. Щоб не відстати і не втратити знання по укр програмі, також щоб місце в школі збереглося, бо туди можемо потім не попасти
НашлаПерепискуМужа• 23 августа 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Повернетесь візьмуть вас у школу, не переймайтесь
Хтомолодець? Я!• 23 августа 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
В якусь то візьмуть… але з укр мови, літератури, історії знань буде нуль. І математика тут сильно від нашої відстає
НашлаПерепискуМужа• 23 августа 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Тому ви мордуєте дитину вже третій рік? То все можна підтягнути за пару місяців якщо повернетесь
Хтомолодець? Я!• 23 августа 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Ні, я не мордую. Він не проти. І за пару місяців те, що три роки вчили, не підтягнеш. Але кожен це для себе вирішує сам, я не наполягаю що це єдиний правильний варіант
Хтомолодець? Я!• 23 августа 2024
Наприклад, література. Вона буде на ЗНО. Ніхто сам це читати не буде за пару місяців. Зрозуміло, що тут таке не вчать. Тут взагалі предмета « література» немає.
Навчання в укр школі займає час, це так. Але також воно допомагає навчанню тут. У дитини нема жодних проблем з математикою, інформатикою, англ мовою, наприклад
ТаЕщеОптимистка• 23 августа 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Приймуть на рік нижче + доздавати предмети яких немає в цій школі.
Взагалі буду дивитись: в сина в укр школі 7 клас, починаються фізика, хімія, розділення математики на алгебру геометрію... Буду дивитися, може і залишу 1 школу. Дочка трохи легше, бо 5 клас. Але якщо син буде в одній то і донька.
Але, хочу сказати, що завдяки укр школі, в місцевій школі мої діти на дуже високим рівні - син має найкращий рейтинг в школі
Плету интриги• 23 августа 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Извините, в какой это стране возможно поступить в гимназию после « изучения местного языка с репетитором?
Успокойся_Успокойся• 23 августа 2024
Ответ дляПлету интриги
Мы в Черногории, язык не сложный, много укр. и рус. слов, ребёнок быстро схватывает, легко даётся изучение языков.
Плету интриги• 23 августа 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Понятно
Удачи
Просто в других странах и местным нереально в гимназию попасть
Удачи
Успокойся_Успокойся• 23 августа 2024
Ответ дляПлету интриги
Понятно
Удачи
Спасибо)
ТаЕщеОптимистка• 23 августа 2024
Ответ дляМексиканочка
А в кого діти йдуть в 1 клас, то тільки в місцеву йдете?
Якби дитина шла в 1 клас то тільки місцева була б