Жена миллионера• 23 августа 2024
Муж против кесарева по желанию.
Я хочу договориться о кесаревом по показаниям, но муж хочет, чтобы "все прошло максимально естественно "(и на роды тоже хочет идти.
Разговоры безрезультатны.
Что делать?
Разговоры безрезультатны.
Что делать?
Жена миллионера
• 23 августа 2024
Плюс после планового КС у матери нет травмирующих воспоминаний о адских схватках и т.д.
А у всех моих родивших естественным путем знакомых это есть, и они первые месяцы даже негатив из-за этого к ребёнку испытывали.
Эскиз бесконечности• 23 августа 2024
Народжувати вам, тому вирішувати тільки вам. Ваше тіло, ваше діло. Говорити можна багато аргументів , але проходити через пологи тільки вам, чоловік мав би підтримати будь-яке рішення ваше. Якщо категорично не хочете , то так і ставите перед фактом, що вам так психологічно комфортніше , і ви так відчуваєте.
Я живу в Польщі, тут можна обирати як народжувати. Прочитала ваш пост і згадала одного знайомого тут, в нього тато медик в Україні, теж разом з татом настоювали щоб дружина його народжувала природньо, бо це так природою задумано і натурально. Тільки дружина його худенька, можливо був вузький таз, я точно незнаю, короче при пологах малого тягнули щипцями. Це було перед війною, я навіть не думала що такий метод ще існує. Короче в малого проблеми з розвитком, повинен йти в перший клас але він не говорить:( Тато залишився в Польщі, працює тут і передає кошти дружині з дитиною в Україну. Мама з тою дитиною як ви зрозуміли повернулись в Україну , у війну , причому не на Захід, а в не зовсім спокійну її частину. Притому що до і після народження жили в Польщі якийсь час всі разом.
Я не хочу накручувати, звісно є різні випадки і різна фізіологія. Не хочу щоб приміряв хтось на себе . Просто пам´ятайте , дівчата, що найчастіше подальшу відповідальність в основному несете ви. І за своє здоров´я, і зазвичай дитина теж на мамі, тому я за те , щоб був вибір.
Жена миллионера
• 23 августа 2024
Ответ дляЭскиз бесконечности
Сочувствую вашим знакомым.
Спасибо за ответ, адекватно и по теме.
Только вот один момент: а разве врачи не видели, что у этой вашей знакомой узкий таз?
Это же показание к КС, насколько я знаю.
А когда есть показания, мнение родственников роженицы разве спрашивают?
У меня другой случай, я-то по желанию хочу.
Спасибо за ответ, адекватно и по теме.
Доставучая• 23 августа 2024
Ответ дляЖена миллионера
У него ответ такой: не накручивай себя, ты здоровая молодая женщина, родишь без проблем, а полостная операция здоровым молодым женщинам ни к чему.
Ну як він буде жінкою- тоді і вирішуватиме.
Эскиз бесконечности• 23 августа 2024
Ответ дляЖена миллионера
Сочувствую вашим знакомым.
Спасибо за ответ, адекватно и по теме.
Дякую. Я не знаю чи був в неї клінічно вузький таз, думаю якби прямі показники до КР то так би й зробили. Це мої догадки, що можливо в стандарти під КР показники не вписувались, але напевно все ж щось було, якщо дитинка не змогла вийти сама. В тої дівчини один випадок на скількись там , але от сталось так і вся сім´я медиків чоловіка і чоловік хай помагають фінансово, але живуть своїм життям. Основний тягар на жінці , ті всі терапії, реабілітація і тд. Тато вислав грошей ще й зі спокійної країни і спить спокійно, ходить на роботу , фізично в їх житті не присутній. Навіть влітку вона з дитиною не приїжджала. Він мотивує тим, що типу вона дивна. Ага, прожили кілька років , запланували і народили дитину не була дивна. Почали виразити проблеми з малим, і є так , як є.
То їх справа звісно, кожен робить як йому зручно. Цей приклад гарно показує що зазвичай більшість відповідальності за наслідки лежить на нас, жінках. І пологи теж проходити нам.
Вам бажаю ще продивитись інформацію можливо про пологи в приватній лікарні. Можливо є якісь додаткові опції по типу масаж спеціальний під час схваток , обезболення, якісь допоміжні методики. А рішення про епідуріалку підписуєте ви самі , тут навіть нема що обговорювати, це вам проходити а не йому. Прям маньяк якийсь , вас якось не шкода йому, що як є можливість облегшити цей процес то чому б ні, якщо ВИ відчуваєте що потребуєте цього.
Бажаю легких пологів і вірного рішення для себе 🌸
Жена миллионера
• 23 августа 2024
Ответ дляЭскиз бесконечности
Огромное спасибо!
Lesik_2013• 23 августа 2024
Ответ дляЖена миллионера
Он хочет на роды идти со мной.
Ваш чоловік тиран. Керується лише власним ’хочу’.
Жінка з перцем• 23 августа 2024
Ответ дляЖена миллионера
Сочувствую вашим знакомым.
Спасибо за ответ, адекватно и по теме.
Автор, может у Вас с деньгами туго? Поэтому муж против кесарево, так как операция это расходы. Но конечное решение за доктором. Я не с узким тазом была,как раз широкий, физически сильная и выносливая. Но в родах мне реально было плохо, очень плохо открывалась шейка матки после гинипрала на сохранении. Муки еще те. Плюс ко всему температура 39, давление прыгало,все трясло помимо той боли на схватках, дикие головные боли которые после родов еще два месяца мучали и спать ночами не могла(хотя сын прекрасно спал). Плюс я была голодная и невыспанная, бутылку воды кое-как отвоевала хоть врачи боялись что блевать буду,а перекусить было нечем и запрещено. Мне тупо не хватило сил, второй период родов был 20 минут вместо положенных пяти. У сына по итогу есть определенные проблемы, гипоксия была,кефалогематома и отставание в развитии по итогу тоже. При том я физически не слабая, на курсы ходила, изначально страха не было так как банально не знала чего бояться но те боли сводили с ума. Тоже вручную открывали матку и шили наживую полтора часа, но то я уже не почувствовала от радости что эти муки закончились, только последний шов.
Какая бы женщина не была по жизни характером крепкая и физически сильная,в родах гарантий нет ни у кого. И то я считаю что мне повезло с хорошим доктором, при другом раскладе при этом всем могла отхватить не задержку развития у ребенка а ДЦП или тяжелую УО.
У меня показаний к кесарево не было,а довогориться не с кем вышло, я была на малой родине мужа,его на роды не пустили,флюро потеряли.
В общем, все равно рожать Вам. Две гормональные перестройки - беременность и послеродовой период, не считая самых родов - тоже переносить Вам. Если можете договоритесь с доктором и все. Пусть скажет что нужно так и точка. Вас муж может не услышать а врача должен послушать. Если можно не рисковать собой, то лучше не рисковать. Оно того не стоит. Ладно в прошлые времена когда у женщин не было выбора. И то многие выкручивались как могли,в тех же роддомах могли снотворное колоть чтобы меньше на схватках мучалась женщина и остались силы на потуги.
А насчет врачей и узкого таза - врачи тоже люди, и могут считать что был у нее случай что узкий таз и обошлось то и с другой так будет.
Жінка з перцем• 23 августа 2024
Ответ дляЭскиз бесконечности
Ну тут краще б в Польщі залишились і оформили статус та інвалідність дитині, там і виплати не такі як у нас,а нормальні. І менше перешкод для інклюзії. Я з певних причин не змогла з сином виїхати,він би тоді не доїхав потягом скрізь. Але є далека родичка з боку свекрухи, дитина аутист - то вже збирають документи і оформлюють статус. Там і пільги,і спецсадочки. Не говорить дитина і відставання в розвитку - це недобре,але з цим ще можна щось зробити.
Жінка з перцем• 23 августа 2024
Ответ дляЭскиз бесконечности
Тато козел що тут сказати. Сам на пологах наполягав,а при складнощах випхав під кулі по суті. Добре що гроші дає. Але це пекло ці реабілітації, по собі з сином знаю. Ми правда в Києві, і чоловік поруч, помогає фізично як потрібно. З грошима зараз туго стало. Але зовсім самій з хворою дитиною хай навіть і з грошима геть не мед життя.
Эскиз бесконечности• 23 августа 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Так, мене теж зачепило бо в мене дитина має аутизм, і я знаю як це складно. Якщо там малому 6 і він не говорить, то це серйозна проблема(( Саме обідно що тут, в Польщі, є садки спеціальні для таких діток, безкоштовно реабілітації , при встановленому польському діагнозі. Якщо на укр. чи російській , то є наших тут багато терапевтів , вони самі з Чернігівської області. Раніше мама казала , що ходять в підвал при тривогах, це було ще зимою, як зараз поняття не маю.
Жінка з перцем• 23 августа 2024
Ответ дляЭскиз бесконечности
Так, тож автору теми не треба слухати чоловіка чи ще когось, поставити перед фактом вже перед пологами - лікар призначив КР, тебе туди не пустять. Все. Будеш потрібен на другий-третій день, тобі скажуть що робити. А не пхати того мужика дивитись на те що йому не треба. І позитивне мислення тут ні до чого. Я пологів не боялась але сил не вистачило, розгрібаю роками. Надто дорого тут може обійтись слухатись чоловіка( та й нащо такого слухати якщо є вибір).
Царевна_несушка• 24 августа 2024
А ви не обговорювали всі ці питання до планування вагітності?
Чому зараз для вас така новина що чоловік проти щеплень чи КР?
Леді Душка• 24 августа 2024
Ответ дляЖена миллионера
Извините, а что с кишечником случилось?
Их за маловодья и сильного активирован родов он просто лопнул..
Катастрофа• 24 сентября 2024
Ответ дляЖена миллионера
С одной стороны муж прав. Кесарево все ж таки операция, хотя сейчас делают нормально раз и готово. Но и естественные это тоже риски. Кто боится и зажимается, у того чаще проблемы и боли, поэтому если есть проблема «зажаться от страха» то лучше кс.
Но возможен выход - работа с психологом, разговоры с повитухами-акушерками или как они там сейчас называются, медитации, гипноз чтобы убрать страх. Без страха, с отключением мозга организм сам все сделает (поэтому алкашки всегда легче рожают), и с хорошей акушеркой даже хрупкие первородки нормально рожают и по ощущениям как в туалет с запором сходили.
Решать вам!
Успокойтесь и сходите в роддом на консультацию. Одна, без мужа.
Решать вам!
Катастрофа• 24 сентября 2024
Ответ дляЖена миллионера
Когда ребёнок застревает при ЕР, его выдавливавают или вакуумом тащут.
Чаще всего потому что позы неподходящие, потому что женщина боится и зажимается. И наши ж врачи заставляют рожать на спине, им удобно, а роженицам не всегда.
Только не обижайтесь, но моя кошка первый раз котилась и на третьем зажалась, котенок застрял в путях, так их в таких случаях за шкирку приподнять и потрусить, кошка отвлеклась и сменила положение и все нормально. А женщину ж так не поднимешь.
Конечно сравнивать животное и человека вроде не верно, но процесс то похожий и проблема тоже.
Посмотрите кстати биомеханику костей таза, понятней будет.
И попробуйте покакать с зажатым сфинктером, то тоже понятней будет)))
Біле пальто• 06 октября 2024
Ответ дляЖена миллионера
Он даже не хочет, чтобы мне эпидуралку ставили.
Автор, это ваше дело как вам рожать. Муж жестокий по отношению к вам
Біле пальто• 06 октября 2024
Ответ дляЖена миллионера
Так в чем проблема кс сделать?
вкрации• 20 октября 2024
Ответ дляЖена миллионера
Нет показаний.
Хочу КС по желанию.
Дуже суттєва різниця та і після кр, часто буває, що у дітей череп не симетричний, а ’пом´ятий’, бо тягнуть дитину через дуже малий отвір руками, п не сама іде, як в природніх
Після кр, живіт щойно наберех зайві 5 кг нависає не над шрамом, а над швом, який від шраму на шкірі на 3 см вище, там і утворюється фартух із шкіри і жира, якщо до пологів було трохи зайвої ваги
Я мала перші природні пологи, а другі ЕКР (довелося рятувати дитину, через внутрішню кровотечу)
Це небо і земля, після першої дитини вийшла з пологового вся ціла, живота майже немає і тільки груди надуті
Після КР маю шрам 17см, пів року було хрінувато, досі іноді буває відчуття ніби тупою голкою в животі колупають. До того ж дуже часто після КР у жінок з´являється ендометріоз і за ним світла божого не видно. У подруги після единого КР ендометріоз кишківника і це такі болі, що її аж скручує і ради тому дати неможливо
вкрации• 20 октября 2024
Ответ дляЖена миллионера
Да.
Страх родовой боли.
Тю. Зараз хоч в державному, хоч в приватному пологовому можна безкоштовно попросити епідкралку і заздалегідь це проговорити(якщо лікаря для пологів обрали, якщо ні і пологи з черговою бригадою, то їхати в пологовий з перших перейми і одразу просити ставити катетер для епідкралки)
вкрации• 20 октября 2024
Ответ дляЖена миллионера
Ви повинні більше дізнатися про епідкралку та про наслідки кр для мами і дитини
Пологи це динамічний цікавий процес, якщо жінка здорова, готова і налаштована
вкрации• 20 октября 2024
Ответ дляЖена миллионера
Нет, но риск есть при любых ЕР.
А КР полностью исключает такой риск.
Дофіга, як ні
Там просто інші ризики, інші травми
вкрации• 20 октября 2024
Ответ дляЖена миллионера
Блін та не адські вони!
От реально, у мене пологи пройшли легше ніж в деякі критичні дні було
Але! Зараз для цього існує епідкралка і пофіг, що ваш чоловік за природні відчуття, робіть, як вам треба
вкрации• 20 октября 2024
Ответ дляЖена миллионера
Сочувствую вашим знакомым.
Спасибо за ответ, адекватно и по теме.
А у моєї подруги дитина після кс, має гліозні зміни в головному мозку, плагіоцефалію, а зараз уже(малому 7 років) аутизм і епілепсію
Ответ дляБодіпозітівна
Ну насчёт эпидуралки... У меня после неё осложнение пошло - жуткие головные боли, в роддоме капельницы ставили, через несколько дней прошло. Но потом начинала болеть спина даже при подъёме небольших тяжестей (что для меня удивительно, я до беременности в походах весь день ходила с рюкзаком 12-15 кг). Тоже через время прошло.
Решайте сами с врачом, конечно. Но если кесарево по договоренности - то я бы выбрала общий наркоз, переношу его хорошо.
Тут многое зависит от роддома. Там, где рожала я, всем по умолчанию при кесарево делают спинномозговую анестезию. А чтоб получить общий наркоз, надо принести справку от врача, что нельзя колоть укол в позвоночник.
Помаранчова душа• 27 октября 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Не всі люблять шрами :(
Ооо, шрам может быть и от другой операции
Помаранчова душа• 27 октября 2024
Ответ дляЖена миллионера
Он эзотерик ? Они этим страдают
Помаранчова душа• 27 октября 2024
Ответ дляЖена миллионера
Нет показаний.
Хочу КС по желанию.
Так договоритесь
Ваше тело ваше дело
Помаранчова душа• 27 октября 2024
Ответ длявкрации
У меня КС маленький шрам по линии трусов , ничего не висит.
К сексу через месяц вернулась
По-разному
1 ер не пойду на такое 30 часов рожала , думала сдохну
К сексу через месяц вернулась
По-разному