Этожзвяздаяегообожаю• 24 августа 2024
Я знаю, что такое сейчас не делают. А если бы делали, сколько стоило это бы?
Например, за 1 кв метр
"Любіть книгу- джерело знань". 1969р Художник Іван Марчук, Ольга Рапай
Школа №82 iмТ.Г.Шевченка. Київ
"Вітер" Алли Горської у співавторстві з Віктором Зарецьким (132 м.кв)
Школа №82 iмТ.Г.Шевченка. Київ
Українська зірочка• 24 августа 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Задрали недоделанные умники с утра пораньше
Выставила фото из сети, какие еще авторские права
Ви б спочатку включили логіку і уважно прочитали, що вам написали. Авторські права включають у вартість роботи таких мозаїк. Якщо не картинка з стоків, а саме авторська. Це власне те, про що ви і запитували. Але ваше хамство і злість не дає вам адекватно мислити.
Пліснявілий сир• 24 августа 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
это Вам про другое говорят: что если закажете картину, к примеру той же Гапчинской, выложить из мозаики у себя на стене дома, вполне возможно придерутся, что это незаконно и надо платить штраф