Голубая фишка• 24 августа 2024

У вас є картини в інтерʼєрі?

Щось хочу оригінальне на ізголівʼя. Також стіна порожня над диваном.
Сама непогано малюю, думаю може щось своїми руками витворити)?
Лукава Кішка• 24 августа 2024
Є, декілька

автор Голубая фишка • 24 августа 2024
Цікаво було б побачити)
Мамин тріль• 24 августа 2024
Есть, дочка мне рисует), самые лучшие для меня картины.
Мы снимаем дом и здесь висело уже несколько картин, в основном абстрактные картины, но мне нравятся тоже они.
Знаю бакси• 24 августа 2024
У мене мої картини по номерам) мені подобається, для інших вже місця немає)
Зілля до весілля• 24 августа 2024
В мене немає, але теж хочу щось своїми руками натворити. На пінтерест можна глянути для натхнення
Murzeelka• 24 августа 2024
Обожаю живопись. У меня- небольшая коллекция украинских художников, в основном- крымская школа.
Это- самое красивое и ценное в моем интерьере.
Сама пробовала, но руки- из одного места))
Лівий Локіть• 24 августа 2024
Есть. Дочь рисует. Стоят на лестнице.
Зілля до весілля• 24 августа 2024
А ні, збрехала трішки. Колись років 25 тому, малювала в спальню. Надихнулась з каталогу Ікеа. А тепер вона переїхала на дачу, ось зашла в спальню і згадала. Але це було просто баловство) в спальні були фіолетоавф штори і покривало на кровать, то воно наче підходило в інтер´єр. На дачі не підходить, просто живе.
Murzeelka• 24 августа 2024
Свои дороговалютные платки просто отдала в мастерскую,их натянули в рамы- и они не пылятся в шкафу, создают настроение.

Психологічка• 24 августа 2024
Ответ дляMurzeelka
Можете показать, пожалуйста? Если не тяжело и возможно.
Murzeelka• 24 августа 2024
Ответ дляПсихологічка
Могу. Я -очень застенчива- напишите, пожалуйста в личку
автор Голубая фишка • 24 августа 2024
Ответ дляMurzeelka
Ой, клас. Покажіть щось
автор Голубая фишка • 24 августа 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Есть. Дочь рисует. Стоят на лестнице.
Це пожежа просто)
ПриснитсяЖЕ• 24 августа 2024
В мене цієї художниці одна картина над головою над ліжком https://kyiv.gallery/olga-petrova?srsltid=AfmBOooY...
Але схожої навіть і немає серед тих, що є в продажу. Свою не можу показати, я не вдома.
Зупка_цем• 24 августа 2024
Одна, в підвалі, картина по номерам. І дві великі в дитячій- з пазлів. Одна з пазлів - це Сонячна система, яка світиться в темряві - дуже гарно .
Психологічка• 24 августа 2024
Ответ дляMurzeelka
Тогда не буду смущать лучше. У меня сейчас тоже стоит вопрос о выборе картины. И хочется что-то нетривиальное. Но понимаю Вас. Может и я бы засмущалась чужим показывать. И за идею спасибо! Уже перебираю свои ткани мысленно.
В моїй хаті моя правда• 24 августа 2024
Багато є. І картини, і вишивки.
Фоткати не піду, бо лежу з маскою на фейсі)
Ось те, що в полі зору.
Перша фотка це частина триптиха, друга і третя - це комбіновані роботи з малюванням на шовку та бісерним плетінням. Сорі за якість.
Виправлялочка• 24 августа 2024
Краще так, ніж штамповка а-ля ікеа.
У мене є одна картина з андріївського, одну малювали на замовлення - пейзаж з нашою родиною у ньому, є дитячі малюнки в рамочках, картина за номерами і фотографії
Леди_на_драндулете• 24 августа 2024
У меня пару офортов есть, пастель и масло.