Голубая фишка• 24 августа 2024
У вас є картини в інтерʼєрі?
Щось хочу оригінальне на ізголівʼя. Також стіна порожня над диваном.
Сама непогано малюю, думаю може щось своїми руками витворити)?
Мамин тріль• 24 августа 2024
Есть, дочка мне рисует), самые лучшие для меня картины.
Мы снимаем дом и здесь висело уже несколько картин, в основном абстрактные картины, но мне нравятся тоже они.
Знаю бакси• 24 августа 2024
У мене мої картини по номерам) мені подобається, для інших вже місця немає)
Зілля до весілля• 24 августа 2024
В мене немає, але теж хочу щось своїми руками натворити. На пінтерест можна глянути для натхнення
Зілля до весілля• 24 августа 2024
А ні, збрехала трішки. Колись років 25 тому, малювала в спальню. Надихнулась з каталогу Ікеа. А тепер вона переїхала на дачу, ось зашла в спальню і згадала. Але це було просто баловство) в спальні були фіолетоавф штори і покривало на кровать, то воно наче підходило в інтер´єр. На дачі не підходить, просто живе.
Психологічка• 24 августа 2024
Ответ дляMurzeelka
Свои дороговалютные платки просто отдала в мастерскую,их натянули в рамы- и они не пылятся в шкафу, создают настроение.
Можете показать, пожалуйста? Если не тяжело и возможно.
Голубая фишка
• 24 августа 2024
Ответ дляMurzeelka
Обожаю живопись. У меня- небольшая коллекция украинских художников, в основном- крымская школа.
Это- самое красивое и ценное в моем интерьере.
Сама пробовала, но руки- из одного места))
Ой, клас. Покажіть щось
Голубая фишка
• 24 августа 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Есть. Дочь рисует. Стоят на лестнице.
Це пожежа просто)
ПриснитсяЖЕ• 24 августа 2024
В мене цієї художниці одна картина над головою над ліжком
Але схожої навіть і немає серед тих, що є в продажу. Свою не можу показати, я не вдома.
Зупка_цем• 24 августа 2024
Одна, в підвалі, картина по номерам. І дві великі в дитячій- з пазлів. Одна з пазлів - це Сонячна система, яка світиться в темряві - дуже гарно .
Психологічка• 24 августа 2024
Ответ дляMurzeelka
Могу. Я -очень застенчива- напишите, пожалуйста в личку
Тогда не буду смущать лучше. У меня сейчас тоже стоит вопрос о выборе картины. И хочется что-то нетривиальное. Но понимаю Вас. Может и я бы засмущалась чужим показывать. И за идею спасибо! Уже перебираю свои ткани мысленно.
В моїй хаті моя правда• 24 августа 2024
Багато є. І картини, і вишивки.
Фоткати не піду, бо лежу з маскою на фейсі)
Ось те, що в полі зору.
Перша фотка це частина триптиха, друга і третя - це комбіновані роботи з малюванням на шовку та бісерним плетінням. Сорі за якість.
Ось те, що в полі зору.
Виправлялочка• 24 августа 2024
Краще так, ніж штамповка а-ля ікеа.
У мене є одна картина з андріївського, одну малювали на замовлення - пейзаж з нашою родиною у ньому, є дитячі малюнки в рамочках, картина за номерами і фотографії