Прагматик флегма• 24 августа 2024
А де всі подівалися??
Ті що казали тікайте бо з 23 на 24 жопа, всім хана!
Прагматик флегма
• 24 августа 2024
Ответ дляВишиванка
воно ж одне з другим розлізлося по світу, як воші і всюди серуть своїми кацапськими гнидами. Роками живе в Європі чи Америці і давиться ненавистю до них
Вони люблять себе дуже сильно і дуже пишаються тим, що вони ,русскіє’
Тектологиня 80lv• 24 августа 2024
Ответ дляsunholder
В Суми і Краматорськ вже прилетіло, в Костянтинівці теж 5 загиблих. Щось погано домовилися. Чи ви мали на увазі тільки Ха і Київ?
Та ну просто странно, все запрещено было, даже тревоги не разрешили разделить между городом и областью. В тут разрешили собраться большой группе людей.
Вишиванка• 24 августа 2024
Ответ дляВсе до блиску
ну так ’загнівающій запад’ же)
ну реально, я ще розумію при совку... залізна завіса,95% невиїзні, 2 канали і 3 газети.... але бляяя, ти ж, сцуко кацапська живеш серед них, все своїми очима бачиш....і далі торочити своє
це навіть не розумово відсталі, це гірше
Пік Антна• 24 августа 2024
Ответ дляПенсіонер
Людоньки....
Менше читайте всяку хрінь....
Не вірте нікому...
Не пийте йод.
Живіть. ,живіть
Менше читайте всяку хрінь....
Не вірте нікому...
Не пийте йод.
Живіть. ,живіть
Йод конечно не нужно пить
Водку можно
А нервничать нужно, конечно, как можно меньше
Водку можно
Вишиванка• 24 августа 2024
Ответ дляПрагматик флегма
чим? тим, що єдина нація в світі, національність якої відповідає на питання ’який? чий? (холоп)? І що навіть на карті світу - фередація-збіговисько різношерстих племен? А русскіх де республіка? у бурятів - і то є, а у русскіх нема
ДеньгиНеСдаю• 25 августа 2024
росіяни атакували приватний сектор у Сумах — поранені сім людей, двоє з них у важкому стані
Поржіть автор
Дно !
Поржіть автор
Дно !
Прагматик флегма
• 26 августа 2024
Ответ дляПік Антна
Ну так что?
Как дела?
Вот вы странные люди))) Неужели вы думаете, что все что сегодня происходит, это все из за меня ???
Чудики вы
Прагматик флегма
• 26 августа 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Ну що, договорилася ?
Раденька була
Тобто це все через мене? Який недолугий комент
Пік Антна• 26 августа 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Чудики вы
Эээээм, я не об этом
Я женщине написавший про ’тарологиню’ как бы
Вы та при чем
Прагматик флегма
• 26 августа 2024
Ответ дляПік Антна
Эээээм, я не об этом
Вы та при чем
Сори. Не досмотрела что не мне было.