Блиск думки• 25 августа 2024
Інтертоп. Чи можлива оплата при отриманні?
Давно в них замовляла і оплачувала товар при отриманні на пошті.
Тепер хочу замовити кросівки 2 пари, різних розмірів, щоб приміряти розмір, і одні оплатити а інші відправити назад.
Так зараз можливо чи ні?
Чи потрібно відразу все оплатити при замовлені на сайті, а потім буде повернеться коштів чи як?
Так зараз можливо чи ні?
Результат:
вже голосів:
9 (75%)
Оплачувати відразу при замовл.
3 (25%)
Інший варіант
0 (0%)
Можна оплатити при отриманні
Чупокабра• 25 августа 2024
Если товар есть в магазине, из которого у вас будет самовывоз - возможно.
Блиск думки
• 25 августа 2024
Ответ дляЧупокабра
В моєму місті нажаль немає їх магазину
Люблю пиво• 25 августа 2024
Ответ дляБлиск думки
В моєму місті нажаль немає їх магазину
Значить сплачуєте, якщо 1 модель не підійде, повертаєте.
ЛижТолько• 25 августа 2024
Сплачуєте за обидві пари. Від одних відмовитесь і кошти за 3 дні (приблизно) повернуть