Добра всем!• 26 августа 2024
Брату принесли повістку. Чи казати мамі?
Брат і мені нічого не сказав, його дружина подзвонила мені. Ми вмовляли його ту повістку викинути і не йти до воєнкомату, але він пішов. З собою в нього були не всі документи, йому дали направлення на проходження медогляду і сказали вертатись з недостаючими документами. Він матері не хоче казати, щоб не турбувати, бо вона хворіє.
Але я переживаю, що мати мене потім звинуватить, що я знала і не сказала їй. Брат живе в іншому місті.
З його хворобами його визнають придатним і заберуть то сто відсотків. В воєнкомат збирається завтра йти.
Море Щастя• 26 августа 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Во все времена воевали молодые и здоровые! А не деды 50-летние больные! Такой сюр и маразм - это украинское ноу-хау.
Удалено администрацией...
Умничка-помощничка• 26 августа 2024
Ответ дляДобра всем!
Чогось купа військових та поліцейських в моєму оточенні 50 річних собі сидять на пенсію і не паряться. Їх утримувала держава і зараз утримує, а йти воювати має мій брат, що від держави нічого не мав ніколи.
Мажоры, депутаты и их дети, все приближенные к корыту живут себе спокойно и не парятся, ездят за границу, веселятся в клубах, заказывают проституток на частные вечеринки. Для них войны нет. Война для бедноты и патриотизм тоже.
Море_море_я_скучаю• 26 августа 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Як воюють хлопці, у котрих більше трьох дітей і десяток контузій?
Якби всі ті хлопці, які з 14 року і зараз на фронті чекали повісток, як ваш, то всі ми б уже б жили у параші.
А зараз,ви вважаєте,ми живемо?
Леди_в_ночи• 26 августа 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
чому тема під анонімом та ще й з назвою ’родичі’? скарга!
Бо автор тріль
Я Вас не боюся• 26 августа 2024
Ответ дляДобра всем!
Ми його вмовляли. Ми живемо в іншому місті, я дзвонила, просила його. Дружина його вмовляла. Але йому до лампочки, він вирішив йти, бо боїться що якщо не піде сам, його з поліцією тепер до воєнкомату під конвоєм приведуть.
Я кажу, так ом ти потрібен, тебе ніхто шукати не буде спеціально.
Він нас не чує.
Да хорошо,пусть с полицией отведут,что в этом страшного. Но никто не будет его везти,жена не может повестку порвать? Хотя он и без нее может пойти.
Умничка-помощничка• 26 августа 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Вивчайте законодавство країни в якій живете! За хабарництво і корупцію є стаття! А то якесь у вас вибіркове сприйняття про те де можна давати забар, а де ні. Так і вбивство можна виправдати, чого вже там
А за то, что в голову людям на границе стреляют или за то что избивают в стенах тцк есть статья или нет?
Добра всем!
• 26 августа 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Бо автор тріль
Вам всі тролі, хто не подобається....
Дама_с_коготками• 26 августа 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Да ну, то ж ’дети’, их жалко. А в 50 мужчина уже свое отжил. Так и мать ему должна сказать, видимо
Всіх шкода, і в 20, в 60. В голові не вкладається, що тебе, як скотину силою на забій поведуть, незалежно від віку.
П´яна вишня• 26 августа 2024
Ответ дляХома з пастою
Странное у вас сравнение - какая-то подруга и родной брат (родная кровь)
Еще раз повторю,у нас в семье так не принято,если есть риски и опасность,нам все равно каким кто врагом станет,срабатывает инстинкт самосохранения (за брата и сестру,как за себя)
Для многих, в т.ч. и для меня брат, сестра такая же родня как соседи с противоположного дома. Родня это родители, дети, внуки, бабушки дедушки.
Шкідлива молекула• 26 августа 2024
Ответ дляГалябалована
Я своєму брату 5000 у.о . дала, щоб оформив інвалідність.
Правильно сделали. Ваш брат вам дорог. Мои муж и сын выехали уже давно из страны. Потому что они мне тоже дороги и потому что я хочу еще увидеть внуков. Пусть воюют те кто хотят или по глупости. За ОП и их отпрысков, греющих пузо на иностранных курортах и вкладывающих видео из ночных клубов. Мои мужчины не будут за них класть свои жизни.
Творог для розжига• 26 августа 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Некого буде извинять. Мать будет сама разбираться с ним, уговоры, разговоры…а так типа скрыла, а я могла костьми лечь…
Як Ви думаєте, чому автор сумнівається, чи треба казати мамі? Бо у матері все одно буде винна автор, а не брат чи його дружина.
Умничка-помощничка• 26 августа 2024
Ответ дляМоре Щастя
Удалено администрацией...
Леди_в_ночи• 26 августа 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
А зараз,ви вважаєте,ми живемо?
Вам різницю між життям і смертю, між Україною і парашею треба приводити?
Мадам Подлинник• 26 августа 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Это точно.
Чарівне зіллячко• 26 августа 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Стаття за вбивство и тілесні пошкодження є звичайно! І за хабар є!
А у нас макарошки• 26 августа 2024
Ответ дляУжгород
Та не беруть їх. Знайомого мобілізували, привезли в одну частину - відмова, в іншу - відмова, в третю - теж відмова. В четверту вже не повезли, вирішили, що йому зле, викликали швидку, поклали в лікарню. Три дні пролежав і вільний. Не потрібні військовим частинам оті 50-річні
Чудеса чудесные
Море_море_я_скучаю• 26 августа 2024
Ответ дляДобра всем!
Він нас не чує.
Тю,для нього страшніше під конвоєм до воєнкомату-чи добровільно загинути? Хаай вибирає
Хома з пастою• 26 августа 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Цікаво, а звідки ті голови беруться? Не з голови, а суспільство таке,яке вважає за норму скрізь підмазати та відкупити
Критическое мышление включите.
Правительство закрывает глаза на мелкие взятки чтобы сами проворачивать большие аферы.
Люди все склонны к эгоизму и их нужно контролировать,если бы поменяли правительство,которое бы контролировало,у людей не было бы выбора.
Почему в Сингапуре или Саудовской Аравии вы не найдете на каждом углу или в телегам каналах столько барыг как в Европе? Потому что они понимают последствия- смертная казнь!
Чарівне зіллячко• 26 августа 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Да живите в своем розовом мире, читайте лекции в психушке,когда идёт речь о жизни детей все да,идут законы читать и детям объясняют почему откупиться можно,но..
Я хочу жити в цивілізованому світі, а не там, де той, хто має гроші щось там вирішує та відмазує
Спасу мир• 26 августа 2024
Ответ дляДобра всем!
Бо потім мене звинуватить, що я нічого не сказала. Вона буде казати, що відмовила б його йти, а ми їй не дали такої можливості.
Ну, то говорите, пусть уговаривает
Творог для розжига• 26 августа 2024
Ответ дляХома з пастою
То чому брат сам не скаже?
Добра всем!
• 26 августа 2024
Ответ дляТворог для розжига
Мама в мене дуже хворіє.
Ії 74 роки, в мене батько онкохворий. Ми їх зайвий раз не турбуємо. Якщо що, мій батько вітчим брату. Як би був рідним, ми б догляд оформили.
Я Вас не боюся• 26 августа 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Да конечно, работяги и крестьяне отложившие что-то ,и несут теперь эти копейки,если сравнить с тем ,как ворует верхушка,они конечно разрушают вашу цивилизацию.
Это вашего сына силой в бус не запихнули ещё и на убой не повезли,потому вы такая умная.
задумчивая мордочка• 26 августа 2024
Ответ дляДобра всем!
Він нас не чує.
Пригрозите, что маме скажете. Но если пойдёт, маме надо сказать. Но это вообще-то ответственность брата. Но виноваты будете вы.
Чарівне зіллячко• 26 августа 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Не важно к о и сколько несёт,это не меняет суть самого факта. Это преступление!
Море Щастя• 26 августа 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Удалено администрацией...
Зліпок ступні• 26 августа 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Автор виновата не будет но обвинять будут именно ее. Грустно это
Умничка-помощничка• 26 августа 2024
Ответ дляМоре Щастя
Удалено администрацией...
Вареничніца• 26 августа 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Навіщо щось казати мамі?
бо вона все одно дізнається