Добра всем!• 26 августа 2024

Брату принесли повістку. Чи казати мамі?

Брат і мені нічого не сказав, його дружина подзвонила мені. Ми вмовляли його ту повістку викинути і не йти до воєнкомату, але він пішов. З собою в нього були не всі документи, йому дали направлення на проходження медогляду і сказали вертатись з недостаючими документами. Він матері не хоче казати, щоб не турбувати, бо вона хворіє.
Але я переживаю, що мати мене потім звинуватить, що я знала і не сказала їй. Брат живе в іншому місті.
З його хворобами його визнають придатним і заберуть то сто відсотків. В воєнкомат збирається завтра йти.
Я Вас не боюся• 26 августа 2024
Ответ дляДобра всем!
Брат на те і сподівається. Каже візьму свої бумажки медичні та піду. Я розвалений весь, комуу я там потрібен.
Але в мене на роботі визнали придатним хлопця, який з 5 років інсулін собі коле.
Сусід після інсульту придатний.
То есть на самом деле он не хочет? Надо сказать тогда маме,папе и соседям,пусть вы будете перед ним плохая,но это не важно.
Если он надеется на свои справки его может ожидать большое разочарование.
Однозначно• 26 августа 2024
Ответ дляГага Газу
Це ви з окопа вєщаєте?
методичка? везде пихаете ее.
Море_море_я_скучаю• 26 августа 2024
Ответ дляКотогосподиня
У меня знакомый на прошлый понедельник уже с предписанием о мобилизации явился в часть.
На ВЛК был признан годен со всеми болячками.
Но в части, куда приехал, ему сказали, что свободен. С его здоровьем он им не требуется.
Так что не стоит бояться мобилизации тем, кто имеет хронические заболевания. Армии тоже больные не нужны.
Сказки венского леса.
Яичница с беконом• 26 августа 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Во все времена воевали молодые и здоровые! А не деды 50-летние больные! Такой сюр и маразм - это украинское ноу-хау.
Так Ваш молодий вже воює?
автор Добра всем! • 26 августа 2024
Ответ дляЯичница с беконом
А потрібно мати і з кожної зарплати відкладати кошти
Ви дивна...
Умничка-помощничка• 26 августа 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Так Ваш молодий вже воює?
Когда вашему сыну стукнет 50, расскажете ему, что он уже свое отжил и пусть даст дорогу молодым. Как любящая мать
Яичница с беконом• 26 августа 2024
Ответ дляДобра всем!
Ви дивна...
Чого я дивна? В сім´ї не мати НЗ, то дивна Ви
Яичница с беконом• 26 августа 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
То Ваш молодий вже в окопі?
Хома з пастою• 26 августа 2024
Ответ дляТворог для розжига
Це має сказати брат, а не Ви. Якщо він вирішив не казати, то не лізьте не в свою справу
А если брат бы утопиться решил - тоже не вмешиваться? Это как соседи,которые не слышат про насилие ,потому что так удобно.
У меня в семье если бы кто-то узнал,за руки,за ноги бы схватили и не пустили. Сестра сына совершеннолетнего вывезла (тоже хотел остаться,сказала плевать хотела на его желание) теперь учиться и стоит будущее а не по его глупости страдала бы вся семья.
Умничка-помощничка• 26 августа 2024
Ответ дляЯичница с беконом
То Ваш молодий вже в окопі?
Расскажете такое своему 50-летнему сыну?
НичеНипанимаю• 26 августа 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
ну так двойний профіт..- і воювати ким є,і є гарні шанси,что 50-річних швидше повибивають ( так як уже неповороткі),то і пенсій платити не буде потрібно.(згадуєм ковід,і розповіді СН про те,як добре,що пенсіонери погано виживають...полегшення на ПФ.)-
БЦАшка• 26 августа 2024
Ответ дляНоунэйм
Якісь такі дивні відносини у родинах. Сказати-не сказати...
А воювати і нас захищати, щоб у нас був інтернет для пісюлєк на Порадниці, звичайно, мають тільки повністю здорові сироти. А хто ж ще?
Ви можете, до прикладу. Чи може ви вже з окопу строчите?
автор Добра всем! • 26 августа 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Дивна, бо не знаєте, що є люди, які працюють на невеликі зарплати і не мають з чого відкладати.
В мене батько онкохворий і мамі ліки коштують як крило літака.
А у нас макарошки• 26 августа 2024
Ответ дляЯичница с беконом
А краще хай дітей,які ще нічого в житті не бачили?
А 45-50 типа уже пожили, можно утилизировать?
Чарівне зіллячко• 26 августа 2024
Ответ дляГалябалована
Я своєму брату 5000 у.о . дала, щоб оформив інвалідність.
Таких як ви сажати треба за хабарі
Кили и Манджаро• 26 августа 2024
Ответ дляДобра всем!
Він служив ще в радянській армії. йому 50 років.
У нас водитель 55 лет, раньше был обмежено придатний, сейчас забрали
Ужгород• 26 августа 2024
Ответ дляП´яна вишня
Вот козлы, вот нафига 50 летних трогать уже. А то как 24 года так не трогают, а в 50 уже не та сноровка и не то здоровье
Та не беруть їх. Знайомого мобілізували, привезли в одну частину - відмова, в іншу - відмова, в третю - теж відмова. В четверту вже не повезли, вирішили, що йому зле, викликали швидку, поклали в лікарню. Три дні пролежав і вільний. Не потрібні військовим частинам оті 50-річні
Яичница с беконом• 26 августа 2024
Ответ дляДобра всем!
Я працювала на невелику зарплату і сама дитину піднімала, але щомісяця відкладала кошти, тому що в житті все може трапитися
Творог для розжига• 26 августа 2024
Ответ дляХома з пастою
Знаєте, це як побачити подружню зраду чоловіка кращої подруги - ворогом станете для всіх, якщо влізете.
Яичница с беконом• 26 августа 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Ні, краще молоде покоління,яке ще може народжувати дітей?
Чарівне зіллячко• 26 августа 2024
Ответ дляДобра всем!
Як він міг служити в радянській армії, якщо йо у 18 виповнилося в 1991-1992 році?
Умничка-помощничка• 26 августа 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Конечно, и те, кто младше (25-45), их уже не жалко. Их сами матери должны выпихивать на фронт, чтобы молодые спокойно жили.
Я Вас не боюся• 26 августа 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Таки вы, не у всех зарплаты позволяют отложить хоть тысячу,не то что пять
Галябалована• 26 августа 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Таких як ви сажати треба за хабарі
Сажати?
Леди_в_ночи• 26 августа 2024
Як воюють хлопці, у котрих більше трьох дітей і десяток контузій?
Якби всі ті хлопці, які з 14 року і зараз на фронті чекали повісток, як ваш, то всі ми б уже б жили у параші.
Я Вас не боюся• 26 августа 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Таких як ви сажати треба за хабарі
А таких как вы за глупость
НетЕщеНаверное• 26 августа 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Наверно сейчас не ракеты летают, а бутафория. Войны ж нет, да?
А брат с плохим зрением и болезнями будет ракеты руками ловить,да?
Мадам Подлинник• 26 августа 2024
Ответ дляНоунэйм
Дайте-ка угадаю) Трёхдетная?) Или в Германии на В1 пересдаёте?) Обычно так пишут только такие.
успокойте_Меня• 26 августа 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Навіщо щось казати мамі?
Тобто навіщо? Для вас мама чужа?
Леди_в_ночи• 26 августа 2024
Ответ дляДобра всем!
Бо дурне....
Боневтік