Добра всем!• 26 августа 2024
Брату принесли повістку. Чи казати мамі?
Брат і мені нічого не сказав, його дружина подзвонила мені. Ми вмовляли його ту повістку викинути і не йти до воєнкомату, але він пішов. З собою в нього були не всі документи, йому дали направлення на проходження медогляду і сказали вертатись з недостаючими документами. Він матері не хоче казати, щоб не турбувати, бо вона хворіє.
Але я переживаю, що мати мене потім звинуватить, що я знала і не сказала їй. Брат живе в іншому місті.
З його хворобами його визнають придатним і заберуть то сто відсотків. В воєнкомат збирається завтра йти.
НичеНипанимаю• 26 августа 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Я працювала на невелику зарплату і сама дитину піднімала, але щомісяця відкладала кошти, тому що в житті все може трапитися
маленьке уточнення...,тоді вам вистачало на базові,навіть могли відкладати..,але та епоха бідності вже закінчилась.(навіть плакат показували)
зараз- фіг якщо зарплати мала.
Яичница с беконом• 26 августа 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Таки вы, не у всех зарплаты позволяют отложить хоть тысячу,не то что пять
Нерозумно жити до копійки
успокойте_Меня• 26 августа 2024
Ответ дляТворог для розжига
А якщо автор скаже і щось станеться, то мама пробачить?
Краще маму за дуру тримати? Ваші діти вас теж так тримають?
Море_море_я_скучаю• 26 августа 2024
Ответ дляДобра всем!
Молодець, візьміть з полички пиріжок.
В мене нема 5 тис уо.
Ми звичайна родина, живемо від зарплати до зарплати. Слава богу вистачає батькам а ліки та комуналку допомагати.
В мене нема 5 тис уо.
Дружина брата якось перекинула на вас відплвідальність. Сама не розповіла свекрусі чомусь. Я б радила вмовляти брата нікуди не йти
Кукусикиииииии• 26 августа 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
А брат с плохим зрением и болезнями будет ракеты руками ловить,да?
Картошку чистить
Я Вас не боюся• 26 августа 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Нерозумно жити до копійки
Где вы такие умные берётесь,хорошо вы умная,остальные дураки,у автора денег добавилось,кому нужны ваши оценки?
Хома з пастою• 26 августа 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Таких як ви сажати треба за хабарі
Ну да,только сперва власть всю поменять.
Рыба гниет с головы
Добра всем!
• 26 августа 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Як воюють хлопці, у котрих більше трьох дітей і десяток контузій?
Якби всі ті хлопці, які з 14 року і зараз на фронті чекали повісток, як ваш, то всі ми б уже б жили у параші.
Чогось купа військових та поліцейських в моєму оточенні 50 річних собі сидять на пенсію і не паряться. Їх утримувала держава і зараз утримує, а йти воювати має мій брат, що від держави нічого не мав ніколи.
Семенівни сусідка• 26 августа 2024
Ответ дляДобра всем!
В нього нема ніяких відсрочок.
Йому 50 років, болячки як у всіх. Грижі в хребті, зору немає,
А з грижами беруть? Питаю не просто так, в мене батькові 55, грижі більше 10 років,, підліковується регулярно. Раніше був непридатним, кожні три місяця нове ВЛК. Зараз на вересень ВЛК знову. Можуть загребти?
А у нас макарошки• 26 августа 2024
Ответ дляТворог для розжига
Некого буде извинять. Мать будет сама разбираться с ним, уговоры, разговоры…а так типа скрыла, а я могла костьми лечь…
Яичница с беконом• 26 августа 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Тоді який сенс щось говорити мамі, якщо нічим це не допоможе
Яичница с беконом• 26 августа 2024
Ответ дляДобра всем!
То відкупіть. Чи Ви та - тільки поговорити
Мадам Подлинник• 26 августа 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Сказать ОБЯЗАТЕЛЬНО!
Если с ним что-то случится, мать вам не простит.
100%
Тоже так считаю.
Надо каждому дать право выбора.
И мать должна знать.
Плохо - не плохо, а знать должна. И действовать, если захочет.
Тоже так считаю.
Надо каждому дать право выбора.
И мать должна знать.
Ніколи не збрешу• 26 августа 2024
Зачем он туда идёт? Он хочет воевать,брать оружие в руки? Пусть ищет варианты и оттягивает медосмотр. Маме думаете когда сказать,когда хоронить привезут? Говорите маме,может,хоть она начнет за сына шевелиться
Чарівне зіллячко• 26 августа 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
А таких как вы за глупость
Вивчайте законодавство країни в якій живете! За хабарництво і корупцію є стаття! А то якесь у вас вибіркове сприйняття про те де можна давати забар, а де ні. Так і вбивство можна виправдати, чого вже там
Творог для розжига• 26 августа 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Таких як ви сажати треба за хабарі
А не тих, хто ті хабарі бере?
Леди_в_ночи• 26 августа 2024
Ответ дляДобра всем!
У мене інше оточення.
А ваш бусінка, на жаль
Чарівне зіллячко• 26 августа 2024
Ответ дляХома з пастою
Рыба гниет с головы
Цікаво, а звідки ті голови беруться? Не з голови, а суспільство таке,яке вважає за норму скрізь підмазати та відкупити
Я Вас не боюся• 26 августа 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Уговорит не идти,кроме того,чтоб иметь деньги их ещё надо знать кому дать, и пять тысяч уже давно не актуальны.
Добра всем!
• 26 августа 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Ми його вмовляли. Ми живемо в іншому місті, я дзвонила, просила його. Дружина його вмовляла. Але йому до лампочки, він вирішив йти, бо боїться що якщо не піде сам, його з поліцією тепер до воєнкомату під конвоєм приведуть.
Я кажу, так ом ти потрібен, тебе ніхто шукати не буде спеціально.
Він нас не чує.
Мадам Подлинник• 26 августа 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Ну как минимум, чтоб у неё было время:
1) попытаться отговорить
2) или же принять ситуацию.
1) попытаться отговорить
2) или же принять ситуацию.
Леди_в_ночи• 26 августа 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Беруть.
А ті, зто їх не мав, отримують там і не одну.
Хома з пастою• 26 августа 2024
Ответ дляТворог для розжига
Знаєте, це як побачити подружню зраду чоловіка кращої подруги - ворогом станете для всіх, якщо влізете.
Странное у вас сравнение - какая-то подруга и родной брат (родная кровь)
Еще раз повторю,у нас в семье так не принято,если есть риски и опасность,нам все равно каким кто врагом станет,срабатывает инстинкт самосохранения (за брата и сестру,как за себя)
Добра всем!
• 26 августа 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Як би в мене були гроші, я б відкупала. Яле я ніщебродка.
Отрутою поплювались, сподіваюсь вам полегшало?
Море_море_я_скучаю• 26 августа 2024
Ответ дляУжгород
Та не беруть їх. Знайомого мобілізували, привезли в одну частину - відмова, в іншу - відмова, в третю - теж відмова. В четверту вже не повезли, вирішили, що йому зле, викликали швидку, поклали в лікарню. Три дні пролежав і вільний. Не потрібні військовим частинам оті 50-річні
Не брешіть,бо то гріх.
П´яна вишня• 26 августа 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Ещё и как берут, два знакомых, братья, взяли с грыжами, повоевали в горячих точках, один так и остался на инвалидной коляске, куча операций сделали и ещё надо. И инвалидности не могут добиться, их типа лечат
Я Вас не боюся• 26 августа 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Да живите в своем розовом мире, читайте лекции в психушке,когда идёт речь о жизни детей все да,идут законы читать и детям объясняют почему откупиться можно,но..
Творог для розжига• 26 августа 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
Маму за дуру тримає брат. До чого тут автор?