Для расчета стоимости этих ракет Forbes использовал следующие оценки: стоимость ракеты Х-101 — $13 млн, «Калибр» – $6,5 млн, Х-47 «Кинжал» – $15 млн, Shahed-136 – $50 000.(шахедов сто штук было)потратил выживший из ума кремлевчский карлик с налогов своего ограбленного затурканного нищебродского народа мильярды евро и шо?ни че го не добился,украинцы опять послали его матом,защищаться не прекратили и не прекратим.что и кому онт мечтает доказать в этой жизни -не понятно
Valentina shop2020• 26 августа 2024
Ответ дляingaruta
2 с половиной года война.оно клепает ракеты и до сих пор к нему не дошло что в Украине есть АЭС.и без света ну никак не останешься.плюс помощь с Европы.страна светится как новогодняя елка.большинство ракет сбивается .было и сто проц.может он от отчаяния так
А ещё как светятся рестораны в Киеве,как сверкает Конча заспа,это же прелесть,а то что в жильцов нету света это не беда
Ответ дляRenesmeе 16
виглядає убого… як безсилля…
Нещодавно дивилася купу відео в Тік ток від простих людей як у Харкові включили вперше за 2,5 роки зоряне небо. Це щось неймовірне, люди співали українські пісні, на деяких авто номера путін ху*ло ну і вигукували це)) Чого він хоче добитися, українці були є і будуть
Йому стає вме менше і менше чим «здивувати»
Бо світло по дві год на день, то таке, майже нема. Якщо і цього не буде - то це лише означає приготувати їжу на вулиці і зарядитися десь ще, не вдома, ну і душ чорті чк чорті де. Все. І то, хто в приватному будинку - або ГАЗОВОМУ - то миєшся вдома собі спокійно🤷♀️
Лишилася ядерна ракета, яку він, ясно вже всім, не пустить.
Він стає не агресором, а пакостніком. Він просто псує простим людям життя, забирає комфорт.
Економіці падать теж особо нема куди.
Нам би одну-дві нормальні ракети! Щоб збить один-два бомбардувальника над каспієм, і тушки шнирять будуть вже набагато рідше (вони і так нечасто шниряють). І не обов‘язково казать що у нас 1-2 таких ракети
Економіці падать теж особо нема куди.