Дай подивлюся• 27 августа 2024
Скільки в моно можна з кредитного ліміту за раз зняти?
Хотіла б закрити іншу картку і скористатися пільговим періодом потім, за 2 міс закрию. 20 тис можна одним переводом? Чи краще двома-трьома?
Джага-джага• 27 августа 2024
Ответ дляБойова
Кредитні кошти зараз не можна переводити на картку фізособи.
Я переводила
Дай подивлюся
• 27 августа 2024
Ответ дляБойова
Відколи це?
Дай подивлюся
• 27 августа 2024
Ответ дляБойова
Ні, щойно перевела, все можна. З одного кредиту на інший.
ПлюшкамиБалуюсь• 27 августа 2024
Мне интересно, почему не спросить об этом в чате Моно в Вайбере? Они отвечают быстро.
Когда возникают вопросы по этому банку, точно не бегу на Советчицу.
Дай подивлюся
• 27 августа 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Тут проще. Все вопросы тут решаются за секунду. Да и зачем у банка спрашивать сколько мне у них снять денег??
Дай подивлюся
• 27 августа 2024
Ответ дляНетутешня
почему нельзя за раз?
Не знаю, спрашиваю.