Все до блиску• 27 августа 2024

Чтоб вы сделали, если б увидели у человека порезы на руках?

Чтоб вы сделали, если б увидели у знакомого человека сильные порезы от лезвия на руках?
ДинамоКит• 27 августа 2024
Ответ дляФайна_зупка
Ничего бы не делала. Я не психолог, не психиатр, не педагог даже, не знаю как говорить об этом, помочь ничем не могу. А раз человек не обращается ко мне за помощью, то почему я буду лезть с своим ценным мнением? Могу же только хуже сделать
Я тоже не психиатр, не психолог и даже не педагог. Но если бы я увидела порезы на руках у родственника или знакомого - я бы попыталась с ним поговорить

Радикальная• 27 августа 2024
Ответ дляБолтушка Му
А чому, яка причина спонукала їх нанести собі, якщо не секрет?
Не секрет. Я жила під опікою психічно хворої жінки, яка дуже з мене знущалася. Вся їх родина знала, але соромилися звертатися до лікаря, все знали, що вона зі мною робила, але нікому не було діла. Двічі пробувала втекти, вертали назад.
Радикальная• 27 августа 2024
Ответ дляБрехушечка
Почему вы это делали?
Бо було дуже боляче, хотіла померти.
ДинамоКит• 27 августа 2024
Ответ дляУдачная
Саме так. Коли просять. Не треба самовільно причиняти добро. Вилізе боком
Неправда. Разговор с человеком по душам может ему помочь
Идеальная оптимистка• 27 августа 2024
скорую вызвала бы.
Удачная• 27 августа 2024
Ответ дляДинамоКит
Або призвести до сумних наслідків. Розмова по душам має бути з психологом, який не спровокує рецидив
Свезло так свезло• 27 августа 2024
Ответ дляФайна_зупка
Я не думаю, что такие люди в принципе могут обратиться за помощью. Режут себя, чтобы обратить внимание других на себя: смотри, мне больно, я делаю себе больно, помоги мне. Другой вопрос, что с чужими человек просто даже не захочет открыться. А может чужая попытка заботы, а не любопытство, даст какое-то ощущение нужности.
Я думаю, что если тактично дать понять, что я вот здесь рядом, если нужно теплое слово, Я готов. Тупое любопытство, конечно, лучше не проявлять, если нет желания сказать несколько теплых слов, если человек откликнется.
Болтушка Му• 27 августа 2024
Ответ дляРадикальная
Дякую за Вашу відвертість. Бо моя молодша сестричка краяла себе постійно в 14-16 років, але не казала чому. Сім´я благополучна була, але може в неї який інший біль був,про котрий ми не дізнаємося вже(( хоча головне, що вона прожила те, щоб з нею не було,і воно лишилося в минулому.
Файна_зупка• 27 августа 2024
Ответ дляДинамоКит
Не подумала что это может быть близкий знакомый, а не бывший одноклассник с которым пересеклись случайно или коллега со старой работы. Ну если отношения у нас доверительные, то спросила все ли хорошо и сказала, что если нужна помощь или просто поговорить, то он может ко мне обратиться

ДинамоКит• 27 августа 2024
Ответ дляУдачная
Не обязательно
Радикальная• 27 августа 2024
Ответ дляБолтушка Му
Немає за що, повірте. Я взагалі не думала, що колись про це говоритиму, навіть з своїм психологом оминаю ту сторінку свого життя, бо моторошно. Щодо вашої сестри, може дійсно щось було приховане і страшне в її житті, про що вона не розповідала? Бо в мене навпаки. Я просто волала про допомогу, ще з часів дитячого садка. Ходила до шкільного психолога, розказувала, просила допомогти, вчителям в школі теж, втікала з речами, надіялася потрапити десь в школу -інтернат. Але ніхто не сприйняв це всерйоз тоді, може часи були інші. Комісія із служби в справах дітей приїздила додому, сказали що умови життя хороші, є окрема кімната, стіл тощо. А те, що зі мною робили, нікого не цікавило по факту.
Лгин• 27 августа 2024
Я такая же была. Муж доводил
Танго утрьох• 27 августа 2024
А что нужно сделать?
Могу только вывод о человеке сделать- психика не в порядке и надо с ним быть осторожнее.
Ненька наша• 27 августа 2024
Видела только раз у незнакомой девушки под 30 в автобусе. Много шрамов от порезов. Ну, хорошо что она жива, это главное. Возможно, живет счастливо даже.
Удачная• 27 августа 2024
Ответ дляДинамоКит
Не обязательно
А якщо так станеться, ви готові все життя думати, що це через вас? Не полізли б з питаннями...
Вумна, аж страшно• 27 августа 2024
Ответ дляРадикальная
Обома по черзі. Лівою по праввц і навпаки. Впоперек, тоді не знала, що краще вздовж, може й на ліпше вийшло) Крові витекло небагато насправді. На другий день мене ще й побили за зіпсований килим, а для вчителів придумали легенду, що я поранилася об бляшане підвіконня
Я левой ничего не умею делать по правой, поэтому у меня только левая вся в белых полосах) Зависит от того какую артерию получится порезать, у меня тоже не особо много вытекло, кровь свернулась быстро, хотя у меня кровь жидкая, но это касается только носовых кровотечений и маточных, на руке почему-то быстро сворачивалась
Радикальная• 27 августа 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Не треба цього робити. Але це я зараз розумію, коли живу своїм життям, а тоді була дитиною заляканою. Страшно згадувати все це, дуже страшно
Болтушка Му• 27 августа 2024
Ответ дляРадикальная
Дуже шкода Вас! На жаль, дорослі дійсно дуже часто не сприймають і не бачать тих дітей які дійсно потребують допомоги - для дорослих сигнал, коли дитина занехаяна чи вештається весь час. Моя сестра дуже скритна як і я, вже через дуже багато років,я розповіла батькам як до нас намагався потрапити злодій, як до мене чіплялися дорослі чоловіки (і то,це мама не знає, тільки татові сказала). Сестра теж мовчить, зараз жива-здорова, працює,є хлопець, захоче розповість сама.
Радикальная• 27 августа 2024
Ответ дляБолтушка Му
Дякую. Я якось ніби виплила з того всього. Сподіваюся, що і у вашої сестри вийде чи вийшло забути пережитий біль і побудувати своє життя заново.

Щаслива Я• 28 августа 2024
просто спросила бы.
ДинамоКит• 28 августа 2024
Ответ дляУдачная
С чего такое должно случиться?