На фоне наступления кацапов на Покровск, военные начали уже намекать на то, что от Покровска до Днепропетровской области всего 20 км. Понятно что на границах Донецкой области они не остановятся.
Ответ дляZelenkа
А я взагалі не розумію, що роблять жителі тих регіонів чоловічого роду в якості ВПО по всій Україні. Чому не обороняють свої міста? Я своїми вухами чула, як верещало ’нічіво, скора сюда придут рускіє і пакажут вам’.
А наші там сидять за них, в мене тільки 4 чоловіка з родини. От нашо воно мені захищають той уркаганський менталітет і ’я нє разгаваріваю па укрАінскі’? Кожен день переживать, і це ще не мій чоловік і не моя дитина. А скільки з центру, з заходу вже загинуло щоб вони квакали що западники всє в польше а наши мальчікі там воюют?
Ответ дляEmm11117
Майже щодня проводжають в останню путь героїв у нашому місті. І паралельно знімала квартиру у сусідки пара з Донецька. От як на це реагувати? Хай залишають своїх скво і в окопи, за радной Данбас.
Ответ дляZelenkа
Вони не хочуть, вони жертви по жизні ви не панімаєте. Ну пітун був прав, там їхні люди, хоча деякі росіяни будуть адекватніше навіть якщо чесно, вони просто кончені але хоч не прикидаються
Ответ дляEmm11117
А я вже помітила, що то залежить від предків. Якщо прадіди були корінні українці, жителі Сходу України, то ніяким рускім духом і совком це не викорінити. А от потомки гебні, яких навезли для русифікації Донбасу, ото і сидять як ВПО. Багато хто захищає рідний Донбас, ото і є українці, навіть якщо розмовляють російською.
Ответ дляZelenkа
Просто туди стільки навезли тих зеків з Магадану в свій час... місцеве населення майже все вимерло через Голодомор
Ответ дляEmm11117
Так, я читала історію, і цікава ще історія Харкова, коли гебня хотіла зробити столицю поближче до раші, як знищували самобутню культуру, мову, зросійщували регіон. Здається, у Павла Бондаренка на ФБ.
Ответ дляСтрекоза любви
Ви розумієте абсурдність ваших думок? Для прикладу, я перестаю донатити, нічого не роблю, складаю «зброю», в то й же момент ворог цього не полишає робити? Ахмат чай з радістю ще раз завітає до Києва😝
Форумчанка ’Королева роз’ той Ахмат зустріне з хлібом -сіллю
Ответ дляZelenkа
Але з Харковом так не вийшло в них зомбіленд створити, що цікаво
Ответ дляEmm11117
Ну вона сказала що якби її воля, я б кинула туди пару ядерних бомб і на цьому все закінчилось.
Я не помню истоки того, кажется, слитый типа телефонный разговор с Шуфричем, типа что делать с русскими на Донбассе.
Но потом источников так и не нашли, кроме каких- то записей.
Юля хайповая и сама себе на уме. Ющенко считал ее опаснее, чем Януковича.
Ну а формула газа, подписанная с путиным то вообще капец.
Ответ дляLudaSHS
Я чомусь вірю що це вона сказала, і мабуть тому що їй видніше, вона місцевих олігархів і вату мала добре вивчити
Ответ дляBaba Nina
Наши держали 10 месяцев Бахмут. Положили там много людей. А сейчас кацапы берут город за городом не встречая большого сопротивления с нашей стороны. Значит есть приказ отступить на более выгодные для нас и для хуйла позиции.
Я из Краматорска. Год назад с балкона могла наблюдать зарево над бахмутом.
Сколько погибло ребят при обороне Бахмута? Стоило того?
А пока у нас розочки на клумбах высаживают и дороги делают, бывшего главу дон обл судят за присвоение 56млн.
Какие приказы есть не вам судить и рассуждать. Плохо это пахнет