Baba Nina• 29 августа 2024

За Покровском Павлоград, а потом Днепр

На фоне наступления кацапов на Покровск, военные начали уже намекать на то, что от Покровска до Днепропетровской области всего 20 км. Понятно что на границах Донецкой области они не остановятся.
Emm11117• 29 августа 2024
Ответ дляNat-li
В открытую орать не будут ибо знают, что отгребут по самое нехочу. А вот на советчице подквакивать могут, их тут толпы неуслышанных с 2014го
Как не читаешь какое-то дерьмицо, так сразу всплывпет, что оно оттуда
Ну от, ви в курсі
Zelenkа• 29 августа 2024
Ответ дляEmm11117
Удалено администрацией...
А я взагалі не розумію, що роблять жителі тих регіонів чоловічого роду в якості ВПО по всій Україні. Чому не обороняють свої міста? Я своїми вухами чула, як верещало ’нічіво, скора сюда придут рускіє і пакажут вам’.
Emm11117• 29 августа 2024
Ответ дляZelenkа
А наші там сидять за них, в мене тільки 4 чоловіка з родини. От нашо воно мені захищають той уркаганський менталітет і ’я нє разгаваріваю па укрАінскі’? Кожен день переживать, і це ще не мій чоловік і не моя дитина. А скільки з центру, з заходу вже загинуло щоб вони квакали що западники всє в польше а наши мальчікі там воюют?
Zelenkа• 29 августа 2024
Ответ дляEmm11117
Майже щодня проводжають в останню путь героїв у нашому місті. І паралельно знімала квартиру у сусідки пара з Донецька. От як на це реагувати? Хай залишають своїх скво і в окопи, за радной Данбас.
LudaSHS• 29 августа 2024
Ответ дляEmm11117
Удалено администрацией...
Это вы про Юлю и Забор?
Emm11117• 29 августа 2024
Ответ дляZelenkа
Вони не хочуть, вони жертви по жизні ви не панімаєте. Ну пітун був прав, там їхні люди, хоча деякі росіяни будуть адекватніше навіть якщо чесно, вони просто кончені але хоч не прикидаються
Emm11117• 29 августа 2024
Ответ дляLudaSHS
Это вы про Юлю и Забор?
Ядерну бомбу, чи пару, як вона там казала
Nat-li• 29 августа 2024
Ответ дляZelenkа
Удалено администрацией...
LudaSHS• 29 августа 2024
Ответ дляEmm11117
Тогда на эту тему было много провокаций, статей, но я так и не видела видео самого от Тимошенко
Zelenkа• 29 августа 2024
Ответ дляEmm11117
А я вже помітила, що то залежить від предків. Якщо прадіди були корінні українці, жителі Сходу України, то ніяким рускім духом і совком це не викорінити. А от потомки гебні, яких навезли для русифікації Донбасу, ото і сидять як ВПО. Багато хто захищає рідний Донбас, ото і є українці, навіть якщо розмовляють російською.
Zelenkа• 29 августа 2024
Ответ дляNat-li
Удалено администрацией...
Emm11117• 29 августа 2024
Ответ дляNat-li
Удалено администрацией...
Чудова ілюстрація і дуже влучна)
Emm11117• 29 августа 2024
Ответ дляLudaSHS
Ну вона сказала що якби її воля, я б кинула туди пару ядерних бомб і на цьому все закінчилось.
Emm11117• 29 августа 2024
Ответ дляZelenkа
Просто туди стільки навезли тих зеків з Магадану в свій час... місцеве населення майже все вимерло через Голодомор
Nat-li• 29 августа 2024
Ответ дляZelenkа
Удалено администрацией...
owl62• 29 августа 2024
Ответ дляEmm11117
Удалено администрацией...
Zelenkа• 29 августа 2024
Ответ дляEmm11117
Так, я читала історію, і цікава ще історія Харкова, коли гебня хотіла зробити столицю поближче до раші, як знищували самобутню культуру, мову, зросійщували регіон. Здається, у Павла Бондаренка на ФБ.
Emm11117• 29 августа 2024
Ответ дляowl62
Удалено администрацией...
Я бачила дерева у дворі поспилювали на дрова. Люди пустили пожить безкоштовно в хаті. Це прямо недавно було, не в 2014
Zelenkа• 29 августа 2024
Ответ дляNat-li
Удалено администрацией...
Та там походу вже на все, скільки я на форумі, він тут в пошуках. Але останнім часом такий воінственний))
owl62• 29 августа 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Ви розумієте абсурдність ваших думок? Для прикладу, я перестаю донатити, нічого не роблю, складаю «зброю», в то й же момент ворог цього не полишає робити? Ахмат чай з радістю ще раз завітає до Києва😝
Форумчанка ’Королева роз’ той Ахмат зустріне з хлібом -сіллю
Emm11117• 29 августа 2024
Ответ дляZelenkа
Але з Харковом так не вийшло в них зомбіленд створити, що цікаво
Zelenkа• 29 августа 2024
Ответ дляEmm11117
От треба буде сісти гарно почитати і пошукати документалки. Останні роки багато цікавого контенту, в Історії без міфів точно має бути випуск.
Nat-li• 29 августа 2024
Ответ дляZelenkа
То від надлишку тестостерону)
Уже б знайшов тут собі якусь даму
Emm11117• 29 августа 2024
Ответ дляZelenkа
Дякую, подивлюсь
Zelenkа• 29 августа 2024
Ответ дляNat-li
То від надлишку тестостерону)
Уже б знайшов тут собі якусь даму
І квартира в нього наче своя, вже б клуб зробили чи шо))
owl62• 29 августа 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Да. И не успокаиваются)))
Затихли в первые курские дни
Оговтались вже)))
Пришла новая методичка с повьішенньім ценником
LudaSHS• 29 августа 2024
Ответ дляEmm11117
Я не помню истоки того, кажется, слитый типа телефонный разговор с Шуфричем, типа что делать с русскими на Донбассе.
Но потом источников так и не нашли, кроме каких- то записей.
Юля хайповая и сама себе на уме. Ющенко считал ее опаснее, чем Януковича.
Ну а формула газа, подписанная с путиным то вообще капец.
Emm11117• 29 августа 2024
Ответ дляLudaSHS
Я чомусь вірю що це вона сказала, і мабуть тому що їй видніше, вона місцевих олігархів і вату мала добре вивчити
avicber• 29 августа 2024
Ответ дляBaba Nina
Наши держали 10 месяцев Бахмут. Положили там много людей. А сейчас кацапы берут город за городом не встречая большого сопротивления с нашей стороны. Значит есть приказ отступить на более выгодные для нас и для хуйла позиции.
Я из Краматорска. Год назад с балкона могла наблюдать зарево над бахмутом.
Сколько погибло ребят при обороне Бахмута? Стоило того?
А пока у нас розочки на клумбах высаживают и дороги делают, бывшего главу дон обл судят за присвоение 56млн.
Какие приказы есть не вам судить и рассуждать. Плохо это пахнет
avicber• 29 августа 2024
Ответ дляWomAnn
фото
Предыдущая тема подобная... Казачок засланый