Да будет так• 29 августа 2024
Муж сказал:Не хочешь-не делай
Мне очень тяжело даётся быт. Мы впо,съёмная квартира,все не так,как я хочу. Неудобная кухня,холодильник маленький,печка тоже не работает,как нужно-когда печешь,нужно каждые 5 минут подходить и смотреть. И куча ещё моментов по дому,где все неудобно. Готовить меня раздражает,потому что ты бегаешь полчаса по кухне то за полотенцем,то за кастрюлей из за того,что все в разных углах кухни. Естественно,переделать все под себя нет возможности. А готовить нужно.Плюс ещё выключения света. Высказала мужу,что надоело,тяжело жить и готовить-он сказал ´не хочешь не готовь´. И на все у него такой ответ-не хочешь,не делай. На рынок он не ходит,еду не готовит,меню придумываю я,тк бюджет очень ограниченный,а ест муж много. Закончила курсы,хотела выйти на работу-нет сил,апатия и нежелание ничего делать. А как бы вы отреагировали на слова мужа?
Natalia505• 29 августа 2024
Ответ дляТарабарщина
автор не работает, а муж должен прийти с работы и еще помочь приготовить?!
Не помогти, приготувати самостійно.))
Лукава Кішка• 29 августа 2024
Ответ дляя Кукарача
А як на це реагувати? Це мій девіз по життю))) Нащо чи робите те, що не хочете?
Автор, крім готування і так живе за цим дивізом
Тарабарщина• 29 августа 2024
Ответ дляNatalia505
Не помогти, приготувати самостійно.))
прикольно авторка устроилась
ныть, страдать, и нихер@ не делать
и шоб муж приготовил
ныть, страдать, и нихер@ не делать
и шоб муж приготовил
Галябалована• 29 августа 2024
Ответ дляЖена аллигатора
Автор тоже может дома работать
Ага, ага.. А что у нас на обед? На завтрак на ужин? Муж то сидит на попе ровно, надо купить приготовить, подать, ложки покормить.
Лукава Кішка• 29 августа 2024
Ответ дляКапитанша
а личностью ее делает готовка еды для мужа, который даже не приносит продукты?)))
Заробляє їй на прокладки, бо навіть їх вона не зможе без нього купити
Жена аллигатора• 29 августа 2024
Ответ дляГалябалована
Тогда будет аргумент : не могу приготовить, у меня работа
Галябалована• 29 августа 2024
Ответ дляЖена аллигатора
Ха-ха)) и кто будет его принимать? Да никто как надо было готовить так и надо будет.
Natalia505• 29 августа 2024
Ответ дляТарабарщина
прикольно авторка устроилась
ныть, страдать, и нихер@ не делать
и шоб муж приготовил
ныть, страдать, и нихер@ не делать
и шоб муж приготовил
Ці кухонні дєбрі, виматують. Рух туди, назад, кухонні кілометри це вам не на роботу бігати о сьомій ранку.
90x60x90• 29 августа 2024
Ответ дляКапитанша
у всех разные навыки) кто-то красив и с ними мужчины поэтому
кто-то классный в постеле, а кто-то интересный как человек и с ним просто хочется быть
женщина это не кастрюли) но Вы продолжайте думать иначе
Интересных людей сейчас вообще крайне мало. Среди женщин особенно. Необычайно интересные женщины это те в основном, кто как раз имеет дело, работу, харизму, которая не дает им киснуть. А если просто интересный человек, который и из дома редко выходит, и ничего ему не хочется, то... Ну не знаю. Чем он интересен? Например?
Жена аллигатора• 29 августа 2024
Ответ дляГалябалована
Тогда можно будет заказывать доставку, и не готовить, к примеру
Natalia505• 29 августа 2024
Ответ дляviter33
.... купивши перед тим продукти
Ну звісно. А перед роботою бажано вимити туалет і взуття, бо це для жінки фууу. Зранку розбудити серенадою з гітарою під вікном, а ввечері осипати пелюстками троянд, дорогу по які вона ходить іноді на кухню.
Ответ дляNatalia505
Нормальний чоловік так і зробить !!))
Дружині ж психолог прописав ’відпочити від усього’ !!!))
Тріль!• 29 августа 2024
Ответ дляДа будет так
Да,готовлю и завтраки и обеды.Сейчас муж в отъезде,готовлю себе в 3 раза меньше. Жара,ем фрукты,отдыхаю. На завтрак блинчики из кабачков с тунцом,авокадо.Вчера налегке сходила в магазин,мясо не брала
Не розумію, що на кухні не так? Ви самі вибрали житло. Поставьте рулон бумажних полотенець собі на стіл робочий. Малий холодильник теж заважає їсти готувати? Ви ж не працюєте, то невже навіть готовка напрягає? Вважаю, що за 2,5 роки можна було собі самій мінімальні зручності зробити. Або чоловіка попросити, щось переставити, щоб вам так було. Це все такі відмазки про кухню..Їсти ви не хочете готувати, бо у вас загальний стан такий депресивний. Ось на це акцент і робіть, і йдіть до лікаря, щоб допоміг. Або на роботу. Чоловік же працює? То його дома немає, як він може вас нервувати, коли ви готуєте?
Да будет так
• 29 августа 2024
Ответ дляГалябалована
Ну да.муж то по факту за компом работает,и у него как бы рабочий день. И он занят.
Тріль!• 29 августа 2024
Ответ дляДа будет так
А если он не может все это сейчас реализовать?
Ви підключаєтеся і допомагаєте йому це все реалізовати.На дві зп легше жити, ніж на одну.
Natalia505• 29 августа 2024
Ответ дляТріль!
Він працює дома, паразит. Накуя він взагалі потрібен незрозуміло. Ще автор не зробила з цього горшка кришталеву вазу, ще він розправить крила і увірветься в світ багатих і успішних, на руках понесе автора, в фантастичне життя....ресторанів, авокадо і котлет.
Да будет так
• 29 августа 2024
Ответ дляviter33
.... купивши перед тим продукти
И да,муж вряд-ли купит тот самый набор еды за те-же деньги,что я покупаю. Выйдет больше,он не практичный,а следовательно если он будет покупать еду,мы хорошо будем есть только первые 2 недели
Сегодня сержусь• 29 августа 2024
Ответ дляNatalia505
А вона має бути красіва.
А цього ми не знаємо
Хоча, мають же бути і позитивні сторони. А то так і чоловіка накриє депресія, мотивація зникне, працювати теж не захоче. А то сім´я класна виходить: у чоловіка тільки обов´язки, а у дружини депресія, тому у неї тільки права.
Тріль!• 29 августа 2024
Ответ дляNatalia505
Моя бабуся на таких жінок казала:’ баба-паразитка’))) І доречі, у таких баб- паразитів чоловіки більш невдахи, ніж успішні. Сидиш дома, то хоч побутові проблеми на себе
візьми. А не подобається, то велком , зараз нехватка робочої сили, робота є.
Natalia505• 29 августа 2024
Ответ дляТріль!
А бабуся ваша мабуть пахарь пожиттєвий? Наші бабусі працювали як прокляті і ніхто не скаржився. Іноді як подумаю, що вони в цьому світі бачили взагалі, яка там побутова техніка?
Тріль!• 29 августа 2024
Ответ дляДа будет так
А скільки ви років одружені, що досі не можете йти в одну ногу? Ну як інші жінки можуть догадатися список у месенджер відіслати, щоб чоловік скупився, а ви ні?
Дивіться, як я все розписую чоловіку))) Як не напишу, то буде в пошуках довго, і дійсно купить на свій розсуд ))) нас це влаштовує, він так попросив, мені не важко)) І у всіх нерви спокійні.
Тріль!• 29 августа 2024
Ответ дляNatalia505
Жінка військового, лікарь. Наїздилася по гарнізонам, і всюди працювала, бо їй ця професія до душі, могла ж не працювати і гроші були, дідусь не остання людина був.
Natalia505• 29 августа 2024
Ответ дляТріль!
Мій просто вмикає телефон і все обговорює в магазині. Що він бачить перед собою. Я як навігатор.
Natalia505• 29 августа 2024
Ответ дляТріль!
В них зовсім інші були погляди. Соромно було не працювати, а тим більше, якщо людина своїм ділом горить.
Тріль!• 29 августа 2024
Ответ дляNatalia505
Ну і так можна. Але я чекала дітей у гості і була зайнята тоді, то деякі речі прошу фоткати, бо в нього своє поняття чорна упаковка, як виявилось)))
Ответ дляТріль!
у вас муж или ребенок?)
Тріль!• 29 августа 2024
Ответ дляNatalia505
Моя тітка не працювала, дядько ( бабусин син) військовтй теж. І от тітка:’ паразитка, ще і дітей не розвиває, та їжі нормальної не зробить, баланди наварить’ бабусі як кістка в горлі))) От тітка моя чимось на автора схожа, прийде мій дядько додому, а ще і повинен поли вимити, бо в неї спину ломить,і ще якусь роботу йому нав´яже, а по дорозі додому в будні дні все купити))) Вона ж все життя просиділа на лавці біля під´їзду з такими ж жінками. То я бабусю розумію)))