Мандолина Бу• 29 августа 2024

Слышали уже про Германию и другие страны ЕС?

Что теперь все данные по украинским счетам и картам будут доступны ЕС и кто получал деньги на эти карты или имел деньги на укр счетах , заплатят штраф и должны будут вернуть пособия в полном размере .
#Пойду_кгадалке• 30 августа 2024
Ответ дляЗубачистка
А почему вы решили, что я бедна?
Моя зарплата позволяет мне снимать квартиру, обеспечивать себя и детей, и летать раз в 3 месяца на отдых. У меня отложены сбережения, и сейчас имея запас, я бы не пошла получать деньги, а оставила бы их для тех кому нужнее, так как на те выплаты попали не все.
Нет, обеспеченных такую пургу не пишут))) не врите))) смешно

#Пойду_кгадалке• 30 августа 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
ну чому ж...
Важливо! Водійські посвідчення українських біженців наразі визнаються не тільки в Німеччині, а й в усіх країнах Європейського Союзу.
Посвідчення водія, які були видані в Україні, визнаватимуться рівно стільки, скільки діятиме статус тимчасового захисту, отриманий у тій чи іншій країні ЄС (в Німеччині – параграф 24 Закону про проживання).
До водіїв, які керують авто з українськими номерними знаками, не застосовується вимога мати при собі завірений переклад прав або міжнародні права водія.
https://jaknadoloni.de/ukrainske-posvidchennja-vod...
А далі буде видно, зустрічала на днях новину, що Німеччина готує зміни щодо легалізації українських водійських посвідчень і без статусу. Поживем - побачим
Аааа, я думала обмін наших на евро права. Тоді це не новина, так їздити то їздять, але після директиви треба перездавти на місцеві, а це дуже складно, Довго! і трохи дорого.
Птица Говоруша• 30 августа 2024
Думаю рано или поздно все, кто пользуется благами за чужой счет, не нуждаясь в этом, будут расплачиваться (не обязательно финансово).
Зубачистка• 30 августа 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Я вище скинула фото налу, для таких як ви невіруюяих, з банківських додатків скрін екрану зробити неможливо. Але я не кажу що я супер забезпечена, просто є зарплата, яка дозволяє мені жити як хочеться і + відкладати
Козачка• 30 августа 2024
Дядька в нимеччине не указал пенсию.
Почти два года полное пособие получал.
Не знаю как выяснили что он ещё и пенсию укр получал на карту.
По 75 ойро в месяц с него удерживают
Їжак в панчохах• 30 августа 2024
Ответ дляЗубачистка
Тут марно комусь щось доводити. Як не позаздрять, так обгадять.
Зубачистка• 30 августа 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Вот это вас порвало 😂😂😂😂🤦‍♀️
Та прорвало вас, сподіваюсь тепер ваше неверю і допишіть ще хоч десяток нулів попустилось? Нулі мені не потрібно лишні домальовувати, бо їх у мене поки немає, коли будуть то буду писати з додатковими нулями, а потім таким як ви ’ не верю’ буду фоточки скидать

Зубачистка• 30 августа 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Ну то вже справа кожного, але я ж нікого не обманула, тому хай свої припущення щодо моєї заздрості і бідності лишать при собі
Пишущаяся• 30 августа 2024
Ответ дляЗубачистка
А почему вы решили, что я бедна?
А чого лише 3?) А не 4 рази по 7 днів)
Зубачистка• 30 августа 2024
Ответ дляПишущаяся
А чого лише 3?) А не 4 рази по 7 днів)
Раз на 3 місяці, то 4 рази на рік
Іноді частіше, іноді рідше, залежить не тільки від мене але й від навчання дітей
Лялькодзьоб• 30 августа 2024
Ответ дляЗубачистка
Мені Вас шкода.
Сосиска_Втесте• 30 августа 2024
Ответ дляША! я прийшла!
У нас штат более 2000 чел, филиалы по всей Украине, очень многие свалили за бугор, не только в Германию. Мало того, наши учредители (у нас международная компания), оплачивают им всем жилье и их родственникам, но им же все мало.
Подскажите пожалуйста простой оплачивете или они реально дистанционно продолжают работать?
Сегодня сержусь• 30 августа 2024
Ответ дляЗубачистка
Не верьте
500€ разменяйте, их вывели уже из оборота и принимают только в банке
Пишущаяся• 30 августа 2024
Ответ дляЗубачистка
Раз на 3 місяці, то 4 рази на рік
Оц, блін реально прочитала 3 рази в місяць))
_Злата Ibra_• 30 августа 2024
Ответ дляЩа как дам
это был сарказм - плевать я хотела на мнение советчиц и не только советчиц. есть малый круг людей, мнением которых я интересуюсь.
Правильно
_Злата Ibra_• 30 августа 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Десь писали, що спочатку передадуть дані за 23 рік
А если за это время на карту поступало 10 евро или 100 или 200, эту сумму людям вернуть или все пособие за 2023 год?)
Глас_Народа• 30 августа 2024
Ответ дляКозачка
Дядька в нимеччине не указал пенсию.
Почти два года полное пособие получал.
По 75 ойро в месяц с него удерживают
Одна знакомая мадам еле высидела в Германии пол года, потом рванула с детьми обратно, типа скукота у немцев а дома подружки остались, при этом что уезжает не сообщила, выплаты дальше ей шли. Но Германия таких кандибоберов не потерпит
Пишущаяся• 30 августа 2024
Ответ дляЗубачистка
Раз на 3 місяці, то 4 рази на рік
А чим займається ця укр компанія? Послуги чи виробництво продукції? Не хочу користуватись продукцією тих компаній які дозв своїм співробітникам працювати зза кордону і ’вливати’ гроші в еконрміку польщі
Сегодня сержусь• 30 августа 2024
Ответ дляПишущаяся
Чего тут только не прочитаешь 😂

Дай подивлюся• 30 августа 2024
Об этих страшилках слышу уже не первый год. А воз и ныне там.

До этого были регулярные информационные потоки на предмет ’Задекларируйте свою недвижимость и доходы от нее, тогда вас ждет налоговая амнистия. В противном случае....’

Так вот, один мой знакомый, поддавшись этим информационным потокам, пошел в наголловую, прям чуть ли не насильно требовал принятия всей его информации с последующим выставлением платежей по уплате. На него все смотрели как на умалишенного. Ходил он долго и нудно, пока ему не начали насчитывать все эти налоги.
Зубачистка• 30 августа 2024
Ответ дляПишущаяся
Це ІТ компанія український філіал, робимо ІТ продукти для іноземних компаній, тому вас це ніяк не зачепить, спіть спокійно
Пишущаяся• 30 августа 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Чего тут только не прочитаешь 😂
Ну якщо для вас ок, що кошти українських споживачів перетікають в польську економіку, то це багато про вас говорить..ну або ж ви сама зараз сидите за кордоном і працюєте на українську компанію
З царем в голові• 30 августа 2024
Ответ дляЗубачистка
Не верьте
Извините,что спрашиваю.Чем Вы занимаетесь?Какой род деятельности?Не смейтесь,пожалуйста,дочь мотивировать хочу.Чем ей заниматься в будущем,чтобы прокормить себя и детей.Не шучу,серьезно.Спасибо
Зубачистка• 30 августа 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Я працюю в ІТ компанії, на на позиції Senior Business Analyst
Сегодня сержусь• 30 августа 2024
Ответ дляПишущаяся
Не угадали… И что же это о мне говорит?
_Злата Ibra_• 30 августа 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
А як вони це визначатимуть? Атакується ракетами та шахедами вся територія країни. Постійно десь жертви. Є купа міст, які не в зоні бойових дій, але їх кацапи тупо знищують усім підряд, включно із балістикою та КАБами. Як визначати, в якому місті ʼбезпечноʼ, а в якому ні, які мають бути критерії?
Чомусь же повітряний простір закритий над усією територією України. То нехай там, де безпечно, літають літаки. Ні, бо то інше?
П.С. Не живу в Україні вже дуже-дуже давно. З моїх податків включно виплачується допомога біженцям. Про всяк випадок пишу, бо зараз почнеться ʼаааа, ві уєхалі с ЗУʼ.
Вы правы
_Злата Ibra_• 30 августа 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Главное зайти и отписаться тут 🤦‍♀️😂
Ну цирк
Логика советчиц)
Зубачистка• 30 августа 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Не угадали… И что же это о мне говорит?
Зараз вам напишуть що ви також бідна і заздрісна особа
Пані з калабані• 30 августа 2024
Ответ дляМандолина Бу
Себя узнали )
Через месяц отпишетесь как дела
Моя соседка не сообщила в Германии о своей пенсии в Украине
Сейчас обязали ее выплатить.
В танке• 30 августа 2024
Ответ дляПишущаяся
Таких компаній багато, в чому проблема, якщо жінка буде працювати закордоном?