ПлакалаВАвто• 30 августа 2024

Куди себе примінити з таким набором навичків?

Дівчата, щось мене криє, почитала тему про те, що дівчина нічого в житті не досягла, дивлюсь на себе і розумію, що я теж в кар´єрному плані не особливо успішна. Хоча, на роботі мене цінять, прослуховуються, але неначе застрягла. Зрозуміла, що хочу зросту, там, де працюю, поки його не буде, бо в сфері нещодавно і результатів великих поки нема. З того, що маю і можу, гарні комунікативні навички, люблю спілкуватись, домовлятись, щось організовувати, гуртувати людей, дуже люблю братись за щось з нуля, обожнюю задачі, які раніше ніхто не робив. Проявляю ініціативу, причому, на попередньому місці, багато моїх ідей виявились робочими. Маю дві освіти: філологічну та економічну, з досвіду роботи ЗЕД (закупівлі повний цикл та продажі), логістика ( складська та транспортна). Є брокерські курси, можу працювати, але не моє. Курси ексель. Зараз хочу фінансовий аналіз, але де його примінити? Дві іноземні мови на непоганому рівні. Неначе всього багато, але якось без толку, працюю, але робота не приносить задоволення. Найгірше, що неначе і зарплата не погана, нормальні керівники та колектив, не упахуюсь, але тупо не хочеться нічого робити. Неначе, не в своїй тарілці, чи то мої таргани в голові? Є бажання зайнятися пошуком роботи, на цій 9 місяців працюю, але хочу спробувати себе в чомусь новому. Можливо, будуть поради, куди можна з таким набором, що нове вивчити? Вчитись люблю.Вік 44 роки, діти дорослі, з чоловіком гарні відносини, каже, не хочеш працювати, побудеш трохи вдома, краще б копняка давав, щоб я не кисла. Буду дуже вдячна, за поради, будь які, чи копняки.
Летчица• 30 августа 2024
Как-то конкретики мне не хватает. Вам 44, опыт работы какой? Сферы и позиции и сколько лет.
мимАпроходила• 30 августа 2024
У вас якась криза середнього віку? Чи може криза жанру?))
автор ПлакалаВАвто • 30 августа 2024
Ответ дляЛетчица
Досвід від менеджера ЗЕД до керівника відділу (імпорт) 12 років у великих компаніях, в експортних продажах півроку, ну і бухгалтерія 10 років, але то не моє.
автор ПлакалаВАвто • 30 августа 2024
Ответ длямимАпроходила
В мене обидві кризи, намагаюсь з них вийти.
Салт• 30 августа 2024
У Вас дуже непоганий набір навичок.
Вам би відверто для себе проаналізувати, що саме не подобається на нинішній роботі. Самій собі чесно проговорити.
мимАпроходила• 30 августа 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Обов´язково роботу міняти? Може відкриєте для себе гобелен чи японську? Город заведете чи сир варити почнете?
автор ПлакалаВАвто • 30 августа 2024
Ответ длямимАпроходила
З того, що ви написали, мабуть тільки японська, бо все інше точно провал
мимАпроходила• 30 августа 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Я про заняття для себе, для душі. Чи вам так важлива професійна реалізація?
Летчица• 30 августа 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
А почему ушли из продаж? Имею ввиду позицию руководителя? Что за сфера была?
автор ПлакалаВАвто • 30 августа 2024
Ответ длямимАпроходила
Так, тільки професійна, в особистому плані все ок. Хоббі є, спорт присутній, стосунки в сім´ї здорові.
автор ПлакалаВАвто • 30 августа 2024
Ответ дляЛетчица
Хотіла подальшого розвитку, а власник бізнесу був задоволений тим, що є. Не хотів вкладатись в нові проекти.
мимАпроходила• 30 августа 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Відкрийте собі магазинчик)
автор ПлакалаВАвто • 30 августа 2024
Ответ длямимАпроходила
Відкрийте собі магазинчик)
Думаю, над концепцією кондитерської, але боюсь, що не піде. І цей бізнес важко масштабувати.
мимАпроходила• 30 августа 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Треба гарні кадри шукати і щоб світелко було)
Тирамісу на терасі• 30 августа 2024
Так у вас наче і з навичками, і з заробітком усе класно.
Як я розумію, питання більше в тому, що бракує драйву.
Може тоді якесь нове хобі освоїти?
Мене свого часу від такого відчуття як ви описуєте врятувало навчання водінню, зосередила свою енергію і отримувала почуття новизни і розвитку звідти.
Хейзел• 30 августа 2024
Вам би менеджером чи помічником, чи фін директором в якусь творчу студію. Наприклад, у моїй сфері, дизайн інтер’єру, коли я працювала в студії, дуже не вистачало такої людини. Яка буде займатися закупівлею меблів та матеріалів, логістикою (бо щось може замовлятися, наприклад, з Італії), контролем авторського нагляду (бесіди з підрядниками, замовниками, узгодженням сроків і тд). Також ведення соцмереж, написання якихось інформативних постів, навіть про фінанси, бо замовники завжди цікавляться питаннями фінансів. Також знання мови важливе, бо половина клієнтів іноземна.
Або відкривати вже щось своє, до чого душа лежить
Летчица• 30 августа 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
И куда ушли?
Блондинка в Законе• 30 августа 2024
вам к психологу, а не на советчицу)
Блондинка в Законе• 30 августа 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
любой свой бизнес это постоянная канитель 24/7, вы этого хотите? готовы к такому ритму жизни?
автор ПлакалаВАвто • 30 августа 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
ЗЕД та логістика, це теж 24/7, тому саме цей аспект, не лякає. Більше лякає розпочати справу і вона не піде.