ГугелП@лАмался• 31 августа 2024

У кого діти навчаються в приватних школах?

Цікавить 8-9 клас, скільки ваші оплати в місяць за дитину.
Дякую.
Кусман Сиру• 31 августа 2024
Для новеньких 300 тыс в год. Я плачу чуть меньше, потому что мы там с первого класса и плюс скидка за двоих детей
наКоблучках• 31 августа 2024
500 евро в месяц. Питание отдельно. Развозка отдельно. Ну и для новеньких есть разовый вступительный взнос.
Упругая попка• 31 августа 2024
Шукала приватну школу минулого року на 5-й клас. Перебрала усі, які є в наявності, одну навіть поїхали подивилися. Висновок: дорожче,ніж універ, не знайшла переваг порівняно з державною гімназією чи ліцеєм.
Минулого року вартість навчання за рік без харчування була від 115 000 грн до 265 000.
Це ще бюджетні відносно. Є дорожче
Рожки-да-ножки• 31 августа 2024
600 долл без питания