YaЯна• 01 сентября 2024

Тут є такі, хто не виходить з дому?

Дім-робота, робота-дім. На вихідних взагалі не виходжу з квартири. Не можу себе заставити навіть в магазин, або парк вийти. Дівчата дзвонять - я там була, там була, їздять по Києву, гуляють.
А мені вже тошно від того
автор YaЯна • 01 сентября 2024
Точно=тошно

СвітланкаОК• 01 сентября 2024
Або у вас дуже важка робота або це депресивний стан.
Кіттікет• 01 сентября 2024
Я бы и не выходила. Но постоянно куда-то надо.
oboeva• 01 сентября 2024
Ответ дляСвітланкаОК
При депрессии и на работу не ходят,может лень? Если конечно,не сваи заколачивает на работе.
7_кг_рыбы• 01 сентября 2024
Большинство так и живут , дом-работа
Lynx_1992• 01 сентября 2024
Ответ дляoboeva
Та чого ж не ходять. Жити за щось же треба. Був такий американський флешмоб, можете загуглити, вони викладали фото своїх близьких за кілька днів до того, як ті покінчили життя самогубством через депресію. І там були абсолютно звичайні люди, багато хто усміхався для фото, нічого спільного з тим, що ми називаємо депресивними. Знаю одну дівчину-підлітка, у неї діагностована депресія, призначалися лікарями сильні препарати типу гізадепама (це мені розповіли, бо я чесно кажучи спершу теж вирішила, що її депресія - це ’покинув хлопець, я в депресії’). Вона навчається, відвідує пари, інша справа що в неї нема інтересу ні до чого.
koma• 01 сентября 2024
Працюю віддалено, буває день-два не виходжу. Тоді на третій просто заставляю себе піти в магазин, по лісу погуляти. Бувають дні, коли півдня за кермом мотаюсь.
Але, чесно кажучи, ті дні, коли я вдома для мене найкомфортніші.

автор YaЯна • 01 сентября 2024
Депресія в мене була, медикаментозна, я ходити не могла. А тут , мабуть, апатія якась, бо все не цікаво. Якби поїхати кудись - залюбки, але ж знову - робота, не відпустять, відпустка вже була
oboeva• 01 сентября 2024
Ответ дляLynx_1992
Тогда это замкнутый круг,автор не заставит себя сходить к врачу
Marinamariana• 01 сентября 2024
Ответ дляkoma
Как круто что вы рядом с лесом живете
Tina0506• 01 сентября 2024
Я, но у меня ножка болит. Так что идите, автор, гуляйте, пока здоровье есть