Я шалунья• 01 сентября 2024
Якщо після охолодження джем з порічок не застиг, то вже і не застигне з часом?
Я гарячим розлила по банкам, але минуло більше доби і він не застиг до желе, не зовсім як компот, але рідкий. Напевно треба було не додавати води та варити довше, я варила менше 10 хвилин, думала все одно застигне
Сиренькая• 01 сентября 2024
Ответ дляLv1107
10 хвилин і вода - це навряд чи джем.
Там треба як желе, обожнюю це варення
Парасюха• 01 сентября 2024
Ответ дляLv1107
10 хвилин і вода - це навряд чи джем.
В порічках багато пектину
Я шалунья
• 01 сентября 2024
Ответ дляПарасюха
Застигне через місяць. Ви зі шкірками варили?
Закипятила зі шкіркою, та потім через сито
Тихомандражная• 01 сентября 2024
Автор, а для чего вы решили добавлять воду? Вы все испортили. Можно попробовать уваривать снова, чтобы выпарить лишнюю жидкость
Тихомандражная• 01 сентября 2024
Ответ дляПарасюха
Застывает сразу, как остынет полностью
Парасюха• 01 сентября 2024
Ответ дляЯ шалунья
Має вийти. Воно дійсно застигає не одразу, а через пару місяців.
Парасюха• 01 сентября 2024
Ответ дляТихомандражная
Застывает сразу, как остынет полностью
Я розказую свій власний досвід.
Престидижитатор• 01 сентября 2024
Никогда не добавляю воду, просто смородина и сахар, варю 10 минут, можно перетирать, но мне лень, и я перед варкой блендером перемешиваю. Горячее сразу в банки и не закрывать крышкой, пока не остынет, получается густой вкусный джем, загустевает сразу, как остывает. Может и ваш со временем загустеет.
Плету корзинки• 01 сентября 2024
Ответ дляLv1107
10 хвилин і вода - це навряд чи джем.
+1000000
А це ’місиво’ автора можна викидати.
Його використати нікуди, а випарювати воду..... То вже їсти не варто.
А це ’місиво’ автора можна викидати.
Раз одела не бу• 01 сентября 2024
Додайте кукурудзяний крохмаль згідно рекомендації на пачці...
Плету корзинки• 01 сентября 2024
Ответ дляРаз одела не бу
.... і буде кисіль))))
І на смак як гі...))))
Раз одела не бу• 01 сентября 2024
Авторе, завжди роблю малиновий джем по такій приблизно рецептурі Порічковий вийде не гірше Він прозорий, яскравий, крохмаль смаку не додає, тільки консистенцію потрібну
- малина свіжа або заморожена - 350 г-
- цукровий пісок - 200 г-
- крохмаль кукурудзяний - 15 г-
- вода - 40 мл.
- малина свіжа або заморожена - 350 г-
- цукровий пісок - 200 г-
- крохмаль кукурудзяний - 15 г-
- вода - 40 мл.
Я шалунья
• 01 сентября 2024
Ответ дляПлету корзинки
+1000000
А це ’місиво’ автора можна викидати.
Ну якщо ’місиво’ не загусне, то гарний концентрат на компот буде, викидати не буду
Парасюха• 01 сентября 2024
Ответ дляЯ шалунья
А де ви порічки в вересні взяли? :)
Плету корзинки• 01 сентября 2024
Ответ дляЯ шалунья
Порічка в компоті, да ще й з варення чи джему, - таке собі.
Може й найдеться любитель, але ..... ні.
Ось хороший джем або соус до м´яса, то діло.
!!! До речі, переваріть його на соус до м´яса. Там і цукор доречний, і дуже густа консистенція не потрібна. Додасте солі, спецій.... Можна додати трішки слив, наприклад (перебити на блендері).
Я з порічок останніми роками більш нічого й не роблю.
Плету корзинки• 01 сентября 2024
Ответ дляПарасюха
А де ви порічки в вересні взяли? :)
В північних/західних областях пізні сорти, що не дуже осипаються. А якщо ще в тіньку.
В мене на дачі, наприклад, тиждень назад ще можна було нарвати. Зараз вже не знаю