Як вважаєте, чи дійсно вони туди полізуть?
Ответ дляМанула
А ви вірите заявам путіна, котрий весь час бреше?
Про Херсонськую з Запорізькой теж нічого не говорив, а потім бац і записав в конституцію роZZії...
почему не говорил? постоянно говорил и делал, и перед 24.02.22 так же выступил и сказал шо начинается. Ну так с чего вы взяли что он Днепр захватит? сами придумали?
Ответ дляИрина_Б_
Не маніпулюйте, я ніде не писала, що Дніпро буде захоплено. Але варіант, що при умові захоплення ворогом Покровська наступним напрямком наступу може буде Дніпропетровська область, не відкидаю