Anastasiia-9046• 01 сентября 2024

Росія може піти у наступ на Дніпропетровщині на весні 2025

Як вважаєте, чи дійсно вони туди полізуть?
So_so• 01 сентября 2024
Я думаю, на Запорожье (

автор Anastasiia-9046 • 01 сентября 2024
https://t.me/Tsaplienko/59659
Natalia Счастливые покупки.• 01 сентября 2024
До весны ещё дожить нужно, тут не знаешь как зиму пережить....
Ответ дляSo_so
Я думаю, на Запорожье (
Це жопа( якщо так то і на Слов´янськ з Краматорському полізуть
tatavit• 01 сентября 2024
Запорожье намного более вероятно,.Сейчас возьмут Угледар и прямая дорога на Запорожье открыта.
linakyl• 01 сентября 2024
Да,как только насильно насобирают срочников 18 ти летних.Которые категорически сопротивляются такой перспективке.На видео-пятеро быков тащат на войну срочника,но тот молодец,сопротивляется в казарме
Ответ дляlinakyl
Да,как только насильно насобирают срочников 18 ти летних.Которые категорически сопротивляются такой перспективке.На видео-пятеро быков тащат на войну срочника,но тот молодец,сопротивляется в казарме https://www.youtube.com/watch?v=djCfqlcDRnM
Маня, ці відео ні на кого не діють
чаревна• 01 сентября 2024
Ответ дляAnastasiia-9046
Там после Покровска два варианта, либо они пойдут вправо, влево, либо на границу с Днепр. Обл.
Самое ху.ое, что днепр. обл там нет практически сел, поля, поэтому легко могут продвигаться в сторону Павлограда
linakyl• 01 сентября 2024
Ответ дляNatalia Счастливые покупки.
Подготовиться,как и те зимы пережили.Мы ж не в гробу,где выхода нет.

Ответ длячаревна
І укріплень бракує((
Marinamariana• 01 сентября 2024
Ответ дляtatavit
За щеку они возьмут
Ответ длячаревна
Якщо на Слов´янськ то до Харківської рукою подати
linakyl• 01 сентября 2024
Ответ дляAnastasiia-9046
Маня, ці відео ні на кого не діють
Ваня,это видео с русской казармы срочников ,что творится у них.
чаревна• 01 сентября 2024
Ответ дляAnastasiia-9046
І укріплень бракує((
Есть надежда, что они будут атаковать только те обл заявленные как их. А так надо помогать фронту, донатить хоть самой минимальной суммой. Больше дохлых кацапов, меньше шансов им продвинутся
Ответ длячаревна
Так, від кацапні можна очікувати чого завгодно
чаревна• 01 сентября 2024
Ответ дляAnastasiia-9046
Это мы уже все знаем. Поэтому думать надо на шаг вперед
Marinamariana• 01 сентября 2024
Ответ длячаревна
Они Покровск тоже не возьмут )) Господи что вы все паникуете от этой говно армии .2,5 гожа они ничего толком не могли взять . Сейчас возьмут . Угу
Юся шопоголик• 01 сентября 2024
Ниже точно такая тема, вы так нас бежали новостями из тг осчастливить что не увидели?
Не бачила. Можна посилання?

чаревна• 01 сентября 2024
Ответ дляMarinamariana
Я не паникерша, просто всегда рассматриваю все варианты возможные, от плохих до хороших.
А так конечно, Харьков не взяли, Сумы, и с Днепром обломятся.
Marinamariana• 01 сентября 2024
Ответ дляlinakyl
Это раха говняха
Bransoletka• 01 сентября 2024
Як варіант Павлоград, це ще один логістичний хаб
Ирина_Б_• 01 сентября 2024
зачем?
Манула• 01 сентября 2024
Ответ дляИрина_Б_
зачем?
В смислі? Навіщо ZZ-федерації українські території чи що ви маєте на увазі?
Aksinia 111• 01 сентября 2024
Зачем дублировать одну и ту же тему ? Первая не зашла ?
Ирина_Б_• 01 сентября 2024
Ответ дляМанула
Днепропетровская область?
Манула• 01 сентября 2024
Ответ дляИрина_Б_
Днепропетровская область?
Напевно так саме як і Донецька, Луганська, Херсонська, Запорізька обл.
ZZ - фюрер та його народець марить відновленням радянської імперії ...
Манула• 01 сентября 2024
Максим Жорін ’Мосе’. Майор ЗСУ, заступник командира 3 ОШБр.:

Втрата Покровську для України справді може мати надзвичайно серйозні наслідки. За такого сценарію, російська армія матиме одразу кілька варіантів для подальших наступальних дій.

Перший - розвивати наступ в Донецькій області на Костянтинівку-Дружківку-Краматорськ. Другий - на Південь, де підори можуть намагатись оточити наше угрупування. Ну і варіант наступу на Дніпропетровську область.

На мою особисту думку, перші два напрямки для русаків більш пріоритетні, ніж Дніпропетровщина. Але із взяттям Покровська така можливість у них точно відкриється.
(с.)
Ирина_Б_• 01 сентября 2024
Ответ дляМанула
где он этом сказал?
Манула• 01 сентября 2024
Ответ дляИрина_Б_
где он этом сказал?
А ви вірите заявам путіна, котрий весь час бреше?
Про Херсонськую з Запорізькой теж нічого не говорив, а потім бац і записав в конституцію роZZії...