Вельшановна• 01 сентября 2024
Соромлюсь гінекології
Дівчатка, соромлюсь постійно іти до гінеколога, купляти презервативи, протизаплідні. Чому так? Як це побороти?
Розбещена цяточка• 01 сентября 2024
Ответ дляВельшановна
Треба вже набиратися розуму..
А раптом ще родити збираєтесь..Навіщо ці обмороки постійно
Люблю пиво• 01 сентября 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Вы тролль
Я не стыжусь, но максимально оттягиваю.
Пытка всегда какая-то, не могу расслабиться, осмотр приносит выраженный дискомфорт.
Вот в прошлом августе была, сейчас пора как раз, всё решаюсь.
Воленс-неволенс• 01 сентября 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Вы тролль
Чому відразу троль, от я коли довго не ходжу до гінеколога, то з часом з´являється якась сором´язливість, ну не приємно мені лежати в позі вивернутій на кріслі, тим більше після пологів в мене там страшновато, але грошей на пластику не має зараз, ну звичайно, що я ходжу і до гінеколога, і пап-тест здаю в лабі і на узд,але дискомфорт присутній завжди.
Невгамовна шахиня• 01 сентября 2024
Ответ дляАБВГДейка
Я також не терплю гінеколога. Гидко й принизливо.
Я так розумію, в проктолога ви ще не були?
Чудо в декрете• 01 сентября 2024
Знайдіть іншого гінеколога.
Деякі (як правило, жінки) занадто безцеремонні, через що й ніяковість наступає.
Невгамовна шахиня• 01 сентября 2024
Ответ дляЧудо в декрете
Знайдіть іншого гінеколога.
Інше діло, коли туди чоловік лізе
Ще й запитання цікаві задає
Чудо в декрете• 01 сентября 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Інше діло, коли туди чоловік лізе
Ще й запитання цікаві задає
Удалено администрацией...
Хочу на Балі• 01 сентября 2024
Ответ дляВельшановна
Ні
Стесняются все, даже, если говорят, что нет. Это вообще-то называется интимная зона. Люди все таки социальны, не совокупляются прилюдно, не ходят голыми. Это абсолютно естественная реакция на дискомфорт
Послушная• 01 сентября 2024
Усвідомити, шо ви показуєте свою піську лікарю, який кожен день таких бачить з десяток і ваша нічим не особлива.
Сумчатая кошка• 01 сентября 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Інше діло, коли туди чоловік лізе
Ще й запитання цікаві задає
Доречі, я якраз до лікаря-чоловіка ходжу, нарешті знайшла спеціаліста якому довіряю. Дискомфорту немає.
Давно колись попала на лікарку в районній консультації після якої ще довго було неприємно до гінекологів звертатися.
Тут допоможе тільки шукати свого лікаря ща відгуками і не завжди це жінка
Аноним_• 01 сентября 2024
Не ваш лікарь. Знайдіть свого. Я раніше також соромилася і тягнула. Зараз супер лікарка, дуже комфортно.
Невгамовна шахиня• 01 сентября 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Я ходжу до лікаря чоловіка на узд і опепувалася в чоловіка. А так до жінки. Народжувала в жінки. Мені комфортніше до жінки. Знайомі жінки гінекологи ходять до жінок.
Сумчатая кошка• 01 сентября 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
На вагінальне узі доречі колись потрапила до чоловіка, залишилося дуже неприємне враження, наче нічого такого не було, а прям фізичний дискомфорт. На узі тепер тільки до жінки. А от просто гінеколог - чоловік і саме з ним ніяких проблем не було, одразу відчула себе спокійно + реально дуже гарний спеціаліст
Margaritka-levi• 01 сентября 2024
Ответ дляЧудо в декрете
Знайдіть іншого гінеколога.
Мужики еще более бесцеремонные