Чорнобаївка• 02 сентября 2024
Розсудіть хто прав-домашня мелодрама
Коротко про головне, купили ми з чоловіком на подаровані кошти на "годовщину" казан щоб на кострі готувати, його батьки живуть біля нас через забор, тобто вони постоянно тусуються у нас, і каже чоловік завтра нажаримо картошки, а мені на роботу було, я кажу ні без мене не жарьте,я ж теж хочу перший раз в казані спробувати як це без мене, зачекайте мене з роботи! я кажу наш казан я його замовляла ще й на таку дату на згадку купили і без мене будете перший раз жарити картоплю я прийду з роботи і пожаримо. Батьки зробили скандал що раз то мій казан то вони не прийдуть і на вечерю, типу їжте самі. Чоловік теж устроїв скандал що я не права, що заявляля що то мій казан,і що вони збирались до мого приходу тільки пожарити і їсти всі разом, але з 3х чоловік ніхто не сказав, та зайспокойся ти прийдеш і будемо разом їсти, всі мовчали, а тепер я винувата. Чоловік приготував картоплю і окрім мене її ніхто не їв, я з чоловіком не розмовляю. Виявляється мені не обідно що в моему будинку мене не збирались чекати,а батьків дуже заділо.
Наездница• 02 сентября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
будинок на чоловіку, просто колись участок купили поряд
Та подарите им тоже казан на годовщину, пусть тешатся
Не пью, не курю• 02 сентября 2024
А чего свекры у вас целыми днями толкуться ? У них дома занятий нет ?
Чорнобаївка
• 02 сентября 2024
Ответ дляБелоснежко
То вони хотіли посмажити і їсти без вас?
Чи посмажити до вашого приходу і разом їсти ??
А взагалі правильно кажете. Ваша хата, ваш казан, ваша родина і ваші правила
чоловік казав ти на роботі а ми будемо жарити,я кажу мене зачекайте теж хочу спробувати, він не сказав тоді та коли ти прийдеш будемо їсти разом, тоді б тема була закрита,він на наступний день заявив що їли ми б разом,кажу то чого ти тоді це не озвучив а мовчав
Белоснежко• 02 сентября 2024
Ответ дляНаездница
Лучше бы вы на годовщину купили бы себе романтический вечер, чем кастрюлю. И было бы точно все ок))
То вони й хотіли романтичну вечерю може, а тут свекри намалювалися
Наездница• 02 сентября 2024
Ответ дляБелоснежко
Не через казан. А 1. Що її бортанули в її ж домі, 2. Командують батьки, 3. Чоловік на боці батьків
А я б только рада была, если я прихожу с работы, всё нажарено накрыто, садись и явствуй
Не пью, не курю• 02 сентября 2024
Ответ дляБелоснежко
Жареная картошка - это очень романтично ))))
Наездница• 02 сентября 2024
Ответ дляБелоснежко
В компании с казаном?
Чорнобаївка
• 02 сентября 2024
Ответ дляБойцовская
А деньги кто подарил?
гроші дарували його батьки і мої
Наездница• 02 сентября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
гроші дарували його батьки і мої
Та покажите же, автор, молю!
Наездница• 02 сентября 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Ух с чесночком, агонь! Страсти бушуют
Чорнобаївка
• 02 сентября 2024
Ответ дляНаездница
Та покажите же, автор, молю!
та звичайний чугунний казан, діло не в грошах а у відношенні
ВільнаНазавжди• 02 сентября 2024
Ответ дляБелоснежко
Але якщо це все тягнеться вже 12 років, то виходить, автору норм?
Да Щас же• 02 сентября 2024
Ответ дляZelenkа
Та хоч і двадцята, автор купила собі казан і у своєму домі хоче сама смажити свою картошку. А то просто гості, які повинні не пхати писки в чужі казани. І чоловік придурок.
Я почему-то решила, что годовщина общая с мужем и казан общий, и пользоваться могут оба. А оказывается это личное автора.
Белоснежко• 02 сентября 2024
Ответ дляНе пью, не курю
У кожного своя романтика, особливо зараз коли на чоловіків полюють.
Наездница• 02 сентября 2024
Ответ дляДа Щас же
Вместе только, они же повязаны узами брака
Добра всем!• 02 сентября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Вы в себе ?
ВільнаНазавжди• 02 сентября 2024
Ответ дляБелоснежко
Думаєте, там такий казан, що під ним можна чоловіка сховати? А то й обом, ще й нічку романтичну зі свічками там же?
Наездница• 02 сентября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Так неинтересно (
Так может он сюрприз сделать хотел
Белоснежко• 02 сентября 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Ви вже паяснічаєте. Вы ж розумієте про шо я.
Наездница• 02 сентября 2024
Ответ дляБелоснежко
Ні, бл, зі свекрухою
Так автор не писала, что будут отмечать картошкой
Да Щас же• 02 сентября 2024
Ответ дляБелоснежко
Знаете, меня б очень удивило, если б мой муж зажал сковородку или казан, что б я нажарила картошки своим родителям, даже без него . Это при том, что такую сковородку у нас дарили лично мужу
Сижу_и_плачу• 02 сентября 2024
Ну так то ви праві, але скандал через таке я б не влаштовувала. Хоча, мій чоловік такого б просто не зробив би, особливо якщо я вголос свої бажання озвучила. Але те що син і батьки живуть дорослі майже в одній хаті вже наштовхує на думки що він не сепарувався, у нас є ділянка біля свекрів, але ми на ній не будуємося і ніколи в житті не будемо, якраз от щоб таких ситуацій не виникало, коли всі колхозом живуть.
Белоснежко• 02 сентября 2024
Ответ дляДа Щас же
Та при чому тут сковорідка і картопля конкретно???
Для вас значить нормально коли вас бортануть, автору-ні. Всі ми різні.
Чорнобаївка
• 02 сентября 2024
Ответ дляНаездница
годовщина була раніше,вже відмітили,шо ви пристали до казана,справа не в тому
Да Щас же• 02 сентября 2024
Ответ дляНаездница
Не. Не узами, а казаном