Чорнобаївка• 02 сентября 2024

Розсудіть хто прав-домашня мелодрама

Коротко про головне, купили ми з чоловіком на подаровані кошти на "годовщину" казан щоб на кострі готувати, його батьки живуть біля нас через забор, тобто вони постоянно тусуються у нас, і каже чоловік завтра нажаримо картошки, а мені на роботу було, я кажу ні без мене не жарьте,я ж теж хочу перший раз в казані спробувати як це без мене, зачекайте мене з роботи! я кажу наш казан я його замовляла ще й на таку дату на згадку купили і без мене будете перший раз жарити картоплю я прийду з роботи і пожаримо. Батьки зробили скандал що раз то мій казан то вони не прийдуть і на вечерю, типу їжте самі. Чоловік теж устроїв скандал що я не права, що заявляля що то мій казан,і що вони збирались до мого приходу тільки пожарити і їсти всі разом, але з 3х чоловік ніхто не сказав, та зайспокойся ти прийдеш і будемо разом їсти, всі мовчали, а тепер я винувата. Чоловік приготував картоплю і окрім мене її ніхто не їв, я з чоловіком не розмовляю. Виявляється мені не обідно що в моему будинку мене не збирались чекати,а батьків дуже заділо.
ВільнаНазавжди• 02 сентября 2024
Ответ дляБелоснежко
Ви вже паяснічаєте. Вы ж розумієте про шо я.
Та розумію, але ну її, ту сумну реальність. Дайте хоч розслабитися трохи, відволіктися, така темка прикольна вийшла.

Щаслива Я• 02 сентября 2024
Автор, я за вас рада. Серьезно. Вы счастливая женщина, раз главной проблемой ( которую даже вынесли на Советчицу) является казан 🤣. Казан - гвоздь программы, что все переругались . Читаю, и не верю в такое)))
Не пью, не курю• 02 сентября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
годовщина була раніше,вже відмітили,шо ви пристали до казана,справа не в тому
Так почему у вас свекры целыми днями тусят ? Им больше заняться нечем ?
Белоснежко• 02 сентября 2024
Авторе, дівкам аби поржати, не переймайтеся дуже коментарями
автор Чорнобаївка • 02 сентября 2024
Ответ дляНе пью, не курю
чоловік з батьком працюють вдома,у нас в майстерні
Електрохарчування• 02 сентября 2024
Можна уточнити. Все що ви хотіли, це перенести здибанку на час коли ви прийдете з роботи?
автор Чорнобаївка • 02 сентября 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
да

Белоснежко• 02 сентября 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Інше питання вони шо не годні картоплі собі насмажити ходять по хатах. ,
Не пью, не курю• 02 сентября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
А свекруха ? Инструменты им подает ?
Електрохарчування• 02 сентября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
да
Тоді я на вашій стороні. Якось геть не ввічливо влаштувати посиденьки, поки хазяйка працює
ЧорноброваЯ• 02 сентября 2024
Мне было бы неприятно однозначно. Что есть то есть. Ждите пока рассосётся
Да Щас же• 02 сентября 2024
Ответ дляБелоснежко
Та при чому тут сковорідка і картопля конкретно???
Для вас значить нормально коли вас бортануть, автору-ні. Всі ми різні.
То, что люди подарили и поели картошку без меня, я не считаю ’бортанули’. Для меня не принципиально лишить невинности сковородку
ЧорноброваЯ• 02 сентября 2024
Я бы запрятала казан изначально. Нажарила бы и пригласила людей . Никто бы не взял потому что не знал где он
Електрохарчування• 02 сентября 2024
Ответ дляДа Щас же
Зазвичай страви на мангалі це не просто про вживання їжі. Зазвичай це процес навколо якого гуртується компанія.
І, уявляєте, автору теж хотілось бути частиною цієї компанії в своєму домі
Белоснежко• 02 сентября 2024
Ответ дляДа Щас же
А всі повинні бути як ви?
автор Чорнобаївка • 02 сентября 2024
як донести батькам що вони не праві,і не можуть командувати у нас вдома,та і чоловіку бо він вважає що я винна
ЧорноброваЯ• 02 сентября 2024
Ответ дляТролю як можу
А юридически ваш ли дом? ) и чего тогда свекры по соседству?
О как пошло...
ВільнаНазавжди• 02 сентября 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
Виникає питання, а чи вперше таке за 12 років?
Чи просто цей пресловутий казан вже остання крапля?
ЧорноброваЯ• 02 сентября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
просто його батьки люблять командувати, але їм так не здається, і весь час вважають що раз вони допомагали будувати будинок то воно їхне, і вони там теж можуть командувати
Мда

Завтра не пью• 02 сентября 2024
Ответ дляДа Щас же
Н-да. Уже б и поумнеть можно. Скандал на пустом месте из-за сковородки
согласна, вот у людей проблема.
А потом удивляемся таким невесткам.
ЧорноброваЯ• 02 сентября 2024
Ответ дляНаездница
Лучше бы вы на годовщину купили бы себе романтический вечер, чем кастрюлю. И было бы точно все ок))
Ну да а подарить картошки не в чем зато романтический вечер
Завтра не пью• 02 сентября 2024
Ответ дляНаездница
Боже они что жареной картошки никогда не ели , что за бред
автор теж не їла ніколи
ЧорноброваЯ• 02 сентября 2024
Ответ дляТролю як можу
Значит не ваш дом вообще )

Он может вас в любой момент выгнать и если помрет, родители тоже наследники
И что получается что не может высказать свое мнение?
Електрохарчування• 02 сентября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
А знаєте як?
Не почувати себе винною.
Мовчіть з гордо піднятою головою.
Ось ці їх образи це їх проблеми а не ваші.
Не прийшли - як хочете.
Не пью, не курю• 02 сентября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Уже никак . Вы поздно спохватились .
ЧорноброваЯ• 02 сентября 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Та походу там глибше проблема, ніж казан, позбавлений цноти не автором.
Однозначно уже все устали от друг друга и накипело
Завтра не пью• 02 сентября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
все, розлучайтесь, навіщо ви так живете?
ЧорноброваЯ• 02 сентября 2024
Ответ дляДобра всем!
Всю семью в психушку, закрыть от людей.
Идеальное решение вопроса
Електрохарчування• 02 сентября 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Я можу поставити себе на місце автора. Якщо вона переживає що свекри образили, мабуть у них не погані відносини.
Бо якби вони її дістали, вона б тихо раділо що нарешті вони пішли з двору
ЧорноброваЯ• 02 сентября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
та звичайний чугунний казан, діло не в грошах а у відношенні
Хреновые отношения у вас у всех