НаливайКа• 02 сентября 2024

Немощные родители

Тяжело заболела мама, состояние ухудшается, папа тоже после инсульта. Я живу в киевской области они в Киеве. Папе очень тяжело (и это понятно), я нашла женщину, чтоб приходила и помогала, но они отказались. Предлагаю папе на несколько дней поехать на дачу, чтоб сменить обстановку, а я побуду с мамой, опять не подходит. Я стараюсь приезжать несколько раз в неделю, папа говорит что это не то, намекая или говорит прямо, чтоб я переезжала к ним. Но у меня муж, сын 9 лет и он категорически не хочет туда ехать. Брат живёт в Киеве, но он особо не заморачивается, приезжает редко, а когда приезжает, папа может сказать, зачем приехал? мы справляемся. Буд-то бояться его потревожить, а мне хоть разорвись(( Даже не знаю как быть..
Гладиолус• 02 сентября 2024
Ответ дляНаливайКа
Они говорят, чужой человек в квартире будет напрягать
значит им не так же тяжело, и это просто капризы

автор НаливайКа • 02 сентября 2024
Ответ дляПослушная
А отцу вы можете объяснить, что у вас тоже есть жизнь? Или там уже старческий эгоизм все затмил?
Держитесь, автор.. очень тяжело в таких случаях найти баланс..
Стараюсь держаться, спасибо
Экспертиза• 02 сентября 2024
Ответ дляПульт от линолеума
На переїзд не погоджуйтесь. Зустріньтесь з братом, все обговоріть. Встановіть графік, коли хто буде навідувати і що в цей час повинні зробити. Все чесно і правильно. Будете мовчати, брат з задоволенням скине все на вас та і батьки не проти. У вас є ви, ваша сім’я. Батькам треба допомагати, от ви і вирішіть це питання дружно з братом.
Да какой там переезд. Это равносильно дать им себя сожрать. Там уже нет мозгов у тех стариков.
автор НаливайКа • 02 сентября 2024
Ответ дляГладиолус
Мне кажется он меня пытается ’дожать’, чтоб я переехала. Может я ошибаюсь, но я так думаю
Экспертиза• 02 сентября 2024
Ответ длямуха в кедах
У вас є власна родина, вона повинна бути на 1му місці. Не живіть разом. Так і кажіть, що буде приходити жінка і все. З братом намагайтеся навпіл провідувати і допомогати батькам. Батьки завжди чомусь вішають все на дочок,а синів не чипають.
Так совок навчив. Сина як ждуть, як бажають щоб сиииин народився. Син то цяця, а дочка ж НАЙМИЧКА. Та це традиція така була і зараз її останки пожинаємо.
Послушная• 02 сентября 2024
Ответ дляЭкспертиза
Взагалі я в шоці з цих «традицій»..
чоловік- сильніший фізично (перевернути там, посадити інваліда) і не такий вразливий емоційно. А все хочуть повісити на слабкішу стать.
Та легко!• 02 сентября 2024
Ответ дляОбнемашечка
ваши родители как и большинство стариков эгоисты
в вашем варианте приходящая женщина и ваши визиты - это идеальный вариант
вы не можете отказаться от своей жизни.и принимать решение вам, так им и скажите
в этой ситуации взрослый - вы, а они - дети
У меня такая же манипуляторша . Мне смелости не хватило и квартиру жалко . Засрёт или угробит . Она и так в моей собственности . Теперь вот няньчу и в итоге , хуже дочери чем я , нет во всём мире !
Не поддавайтесь на манипуляции, угробите себе жизнь !

Бриджит_Фрикандо• 02 сентября 2024
Ответ дляНаливайКа
Тобто їм не настільки важко, як вони хочуть це показати.
БершкомангоЗар• 02 сентября 2024
Автор, думайте о себе, привлекайте брата и поясняйте отцу ситуацию.
У вас впереди тяжёлая борьба, но помните всегда о себе.
У вас в семье все думают только о себе, берите с них пример.
Кудряшка Сью• 02 сентября 2024
Ответ дляНаливайКа
А вас напрягать можно.
Бриджит_Фрикандо• 02 сентября 2024
Ответ дляПульт от линолеума
З братом скинутися порівну на оплату праці помічниці.
І домовилися раз на тиждень навідувати, кожен в свій день.
А не покласти життя двох сімей на те, щоб розважати двох пенсіонерів.
Психологічка• 02 сентября 2024
Все Вам правильно написали тут:
- Поділ обов’язків з братом. Не хоче сам, хай оплачує послуги доглядальниці.
- Пару раз в тиждень приїжджати.
- Ви і Ваша сім’я - найголовніше! Не ведіться на маніпуляції!

В мене по характеру схожі батьки, вони ще в відносному здоров’ї, але 3 роки тому в папи був інфаркт - і всі тяготи лягли на наші з братом плечі, а вони вели себе як малі діти... Теж морально готуюсь до їх старості(((
Але в мене чудовий брат, тому як мінімум будемо ’воювати’ разом)
Valentina shop2020• 02 сентября 2024
Ск родителям лет,что они немощные
В шоколаде• 02 сентября 2024
Ответ дляНаливайКа
Так, буду говорити з братом. Просто так набридло його примушувати, невже він не бачить в якому вони стані.
Ой, я вас умоляю, досматривала маму после ампутации ноги, как так и положенно, брат только 50 проц.за лекарства отдавал и на том спасибо.Если б не советчици тоже б загнала б себя на тот свет, спасибо девочкам , что напомнили, что у меня еще ребенок и муж, о которьіз тоже нужно заботитья
автор НаливайКа • 02 сентября 2024
Ответ дляПослушная
Взагалі я в шоці з цих «традицій»..
Вони натякають, що доглядати це жіноча робота (дочки). Брат мені каже, що я буду їздити, якщо мити її не можу, бо я ж чоловік. Хоча мама на даний час цього не потребує але він не знає вже які відмазки придумати
Морковку дай• 02 сентября 2024
ой дівчатка у мене аналогічна ситуація з батьками пенсіонерами.Послухаю, як вийти зі стану повної залежності, а то їхні егоїстичні вчинки та маніпуляції ( так заведено було в СССР)дуже тиснуть на нервову систему (іноді хочеться послати все під три чорти!).Але мужику- брату не гоже працювати на городі, це ж жіноча робота. Все на одні плечі, вже просто виснажена психологічно та фізично посунулось здоровя.Чим собі допомогти, щоб не піддатися впливу, і відстоювати свої кордони?
Послушная• 02 сентября 2024
Ответ дляНаливайКа
Ну запитайте «а чого це жіноча робота»?
І батька, я так розумію, брат готовий мити?
Послушная• 02 сентября 2024
Ответ дляМорковку дай
Просто задавайте прямі питання: а чому саме я? В мене болить «потрібне вставити» і таке інше.
Пацаааааааан• 02 сентября 2024
Ответ дляМорковку дай
Вы боитесь их обид и недовольства? Что такого страшного будет если не работать на огороде?

Заела_пластинка• 02 сентября 2024
Они у вас передвигаются?
Доставка из супермаркета - научите как пользоваться, одноразовые души (если не в состоянии мыться в ванне) или душевую кабину ставить.
И да - помощница по хозяйству раз в 3-4 дня. Приготовить и убрать.
Морковку дай• 02 сентября 2024
Ответ дляПацаааааааан
Можливо!Але вони ще ті егоїсти-незадоволені всім. Тепер нажаль маю багато психологічних травм.
Меломанка Маланка• 18 сентября 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Жінка-помічниця це була стороння людина? Може краще когось із сусідів попросити?
что вам соседи такого сделали? что вы их посылаете присматривать за пожилыми соседями? или соседям больше нечем заняться?
ИграйМойГормон• 18 сентября 2024
Ответ дляНаливайКа
Скажите им что другого выбора у них нет. У вас есть семья , муж , сын и они отказываются переезжать и свою семью вы бросить не можете. Ваш брат не хочет за ними смотреть,Значит только помощница. Если они не хотят помощницу , значит им не нужна помощь
ИграйМойГормон• 18 сентября 2024
Ответ дляНаливайКа
Та вже думала над цим але нікого не можу знайти. Та і батько відкидає всі варіанти, він хоче щоб я все взяла на себе. Я вже інколи і не дзвони йому, бо незадоволений, ображається.
Значит надо сказать отцу прямо , что переезжать вы не будете и каждый день к ним ездить тоже не сможете. Пусть обижается.
Огірок та Помідорчик• 18 сентября 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
Мої сусіди добрі люди які завжди запропонують допомогу іншим сусідам якщо ті не справляються. Принаймні, в моєму під´їзді таке є - жінка 60 років допомагає сусідці якій 85 років. А родичи виражають свою вдячність грошима.

Справа не в тому, щоб напрягти сусідів. Нормальним людям таке і в голову не прийшло б. А в тому, що помічницю для батьків (звісно за гроші) можна знайти серед близького знайомого оточення. А не чужу людину в дім запросити.
Any• 18 сентября 2024
Ответ дляЭкспертиза
та ні, в різих сімʼях по-різному. Знаю приклад, де донька була цяцею, бо значно молодша. Знаю, де найменший син з невісткою, йому єдиному батьки не дали нічого і жив він найдалі, але саме на нього. і витрати, і догляд лягли. Скоріше, кому виходить сісти на шию
Any• 18 сентября 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик

Якщо/коли справа дійде до догляду за лежачими, то краще якраз не з близького оточення, тоді це сприймається як медперсонал, менше відчуття сорому