Таракашечка• 02 сентября 2024

Як відгородитися від родичів, що живуть за стіною?

Зразу скажу, тема дуже дика, настільки дика, що я сама б подумала, що троляча, але нажаль це все відбувається наразі зі мною і моєю сім´єю. Ми живемо з чоловіком і двома доньками-підлітками в одному будинку з його родиною, будинок розділений на дві квартири. Розділ цей лише формальний, адже жили ми весь час дружно, двері в квартири навіть не мають замків, зачиняються лише двері надвір. Зараз я дізналася від старшої доньки, що 15-річний племінник чіпляється до моєї меньшої 12-річної доньки. Коли вони самі вдома, він приходить щоб її помацати, вона під різними приводами тікає з квартири, або на тренування на годину раніше приїде, або на дитячому майданчику сидить сама, чекає поки хтось іще прийде додому. Мені вона про це чомусь не розповідає, старша розповідає геть усе, що з нею трапляється, і випадково прохопилася і про цей секрет. Сьогодні другий день, як мені їде дах від цієї історії. Чоловікові я не сказала, нікому нічого не сказала. Знаходжуся у якійсь прострації й не знаю, як вчинити правильно. Сказала вчора чоловікові, що необхідно поставити замок в квартиру, він відмахнувся, очевидно подумавши, що мене вже задовбали його родичі, що ходять до нас коли заманеться. Я розсердилася, сказала, що заплачу майстрові, але замок таки стоятиме. От зараз сиджу, думаю, як сказати батькам, чого ми раптом через 15 років надумали від них закриватися в квартирі, щоб не образити, і щоб не розповідати про те, про що я, на думку меньшої дитини не знаю
Щедрик• 02 сентября 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Дитинs 12 років, таких історій як у вас тьма тмуща саме тому, що діти бояться про таке казати: соромно та і очевидно довіри у вас немає. Дяка всевишньому що є сестра, котра вам це розповіла.
Але замок ситуацію не вирішить. Та і схоже що випадки не поодиничні.
Это правда..ко мне приставал троюродный брат, мы были у них в гостях ещё при совдепе, была мода ехать в гости у родичам и там штабелями спать.
Конечно я ничего не сказала никому((